RE: Celulit u trudnoći (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


choopa choops -> RE: Celulit u trudnoći (21.3.2016 16:05:56)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Ja sam jos pod traumom [sm=smiley36.gif] Mada da ne dojim, koristila bih ga bez obzira koliko pece, tj. greje, ne znam ni sama kako da se izrazim.


Prži! [sm=smiley36.gif]

Nego, meni ja na njemačkom upuststvo, i koliko razumijem stavlja se samo jednom dnevno-uveče? Ili da pojačam dozu?[sm=smiley36.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Celulit u trudnoći (21.3.2016 16:55:46)

Choopo, da l'' bi mogla? [sm=smiley36.gif] Kaze uputstvo " svako veze blagim masiranjem naneti na zeljeno mesto"




IvanaSK RR -> RE: Celulit u trudnoći (21.3.2016 17:12:38)

Chopo, mislim da ne moze skoditi ni dva puta [sm=smiley36.gif]




krin 40 -> RE: Celulit u trudnoći (24.5.2017 12:14:34)

Žene jedno pitanje😃Dobila sam sad pred kraj malo celulita po guzi.Znam da u trudnoći ne smeju preparati,zanima me smeju li dok dojim?Planiram da i ovog bebana dojim a celulit je najbolje
"napasti" dok je u nastanku?




choopa choops -> RE: Celulit u trudnoći (25.5.2017 0:13:29)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Ja sam prvi put dobila celulit sada u trećoj trudnoći. I kupih onaj gel protiv celulita sva srećna, i onda nađem na netu da ne valja u toku dojenja [sm=zmeden.gif] Odmah sam prestala, nisam željela da gatam smije li ili ne.


Samocitiracu se krin. Koliko sam ja citala, ne smije u toku dojenja.




veselicaa -> RE: Celulit u trudnoći (25.5.2017 0:23:17)

Nikako u toku dojenja.Ali pisala sam i ja vec za celulit nikakve kreme ne pomazu,jedino ako ih koristis u salonu gde te neko profesionalno izmasira.Ja sam celulit dobila u drugoj trudnoci i resila ga se masazama,nisu prijatne ali pomazu.




krin 40 -> RE: Celulit u trudnoći (25.5.2017 14:52:31)

Hvala..onda ništa.Čekaću šest meseci.Toliko planiram da ga dojim pa u akciju.Pre par godina se pojavio išla sam na "vakum" pa masažu.Bolno ali sjajno.Nisam ga primetila do sada.
Tako ću opet da probam




Dragce86 -> RE: Celulit u trudnoći (20.6.2017 13:39:06)

Celulit je vecita tema i dosada nas zena, ali ja ipak nisam nista koristila tokom trudnoce...Imam ga sada nesto malo, ali ne brinem, setam sto cesce i trudim se da ga ne nalepim jos, a ovi svi preparati su po meni samo - mamiparu :P




medamisko -> RE: Celulit u trudnoći (27.6.2017 19:31:03)

Celilit, da imam ga po guzi i butinama. Kuca, kancelarija...aktivna sam ovako ali cini mi se da sam u ovoj drugoj trudnoci nabacila jos koji gram celulita. Koristila sam brsljan gel, iz Avonaneke ali onako..




mama Jo -> RE: Celulit u trudnoći (17.11.2017 8:41:28)

Inace su mi butkice sklonije da dobiju celulit, i sad u trudnoci mi se pojavio.... jos + je i zima pa se i zato, i zbog poodmakle trudnoce bas slabo krecem...
Brsljan gel i ulje su mi uvek odlicno pomagali pa cu ih nakon oporavka od porodjaja opet uvesti....




MamaNecaVo -> RE: Celulit u trudnoći (17.11.2017 10:31:01)

Meni se taj trudnicki celulit posle porodjaja povukao ili se meni tako cini.
Nisam mazala nista odredjeno.




mama Jo -> RE: Celulit u trudnoći (17.11.2017 10:32:37)

I meni posle prve trdnuce, posle par meseci sam bas jako smrsala i valjda sam se dosta kretala, a stvarno jesam, trudili smo se da cesto idemo u setnje, pa je verovatno i to pomoglo.
Ali cini mi se da sam sad malo vise naslaga dobila nego prvi put 😞




Srecko47E -> RE: Celulit u trudnoći (1.12.2017 0:29:49)

Meni je ostala rupa u butini.
Grozna je




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]