RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Shishica -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (14.11.2012 14:02:42)

Ne razumem Tasho za to sto mi kazes [sm=zmeden.gif]




Anoniman -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (14.11.2012 14:06:31)

Pa taj klik što si dala, to je formular. Možeš da tražiš da ti šalju aktuelna sniženja na mail, i po nekada šalju i kupone za 40% popusta. Prijaviš se, ime, mail, pol, godište i boravište. 




tanjica85 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (14.11.2012 14:24:11)

a kad pocinju snizenja? ne znam da li da pomerim za 15.12., valjda ima i tada snizenja?




Anoniman -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (14.11.2012 14:28:27)

Ne znam. Što bliže Božiću, ali ne previše blizu jer se sve razgrabi.




Shishica -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (14.11.2012 14:31:00)

Pa da, ali sta da izaberem za boraviste od ponudjenog?

Ni ja oko odlaska nisam sigurna jer ne znam kada ta prava snizenja pre Bozica pocinju pa da ne bude kasno tamo 21-og




Anoniman -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (14.11.2012 14:39:31)

Pa ne znam. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] Ja sam odustala jer nisam znala šta da odaberem. Ne volim da varam. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

Mislim da je 21vi idealan, nadam se da ne grešim.




Shishica -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (14.11.2012 14:55:41)

Bice divna guzva, vikend pred Bozic [sm=smiley4.gif]




viking -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (14.11.2012 14:58:22)

Šiši, ne ideš u Temišvar?




Shishica -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (14.11.2012 15:03:57)

Iiiiidemm!! [sm=smiley1.gif] Sad u subotu. A u decembru u Segedin [sm=nosecka.gif] Dok jos mozemo..




tanjica85 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (14.11.2012 15:05:00)

ja bih i ranije, ali ne znam kad pocinju snizenja




dunja RR -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (14.11.2012 15:10:16)

Jedan prijatelj iz Segedina mi piše da dobra sniženja počinju od Mikulaša koji pada 14 dana pre pravoslavnog Sv. Nikole, znači 5.12. Tada Mađari daruju decu, pa su najveća sniženja (svege, ne samo stvari za decu) a i najbolji izbor oko 5.12..pa narednih 10-ak dana. Posle već dosta bude probrano, ali ima sniženja i dalje. Ali eto, najbolje od 5.12. do 15, 20.12.

A ja baš tada idem na kliniku ko dmog doce, taman ću da spojim i šoping.




Shishica -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (14.11.2012 15:34:34)

Hvala Dunja!




Azra_ -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (15.11.2012 10:05:55)

Mame, nemam gde da postavim ovo pitanjce, pa evo, ovde da probam. Ja naručujem online iz C&A ali me zbunilo nešto oko dimenzija kapa i šalova, pa ako znate, da mi pomognete.
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Babies//Accessoires/Handschuhe, Schals & Sets/90212/1

Problem mi je u veličini. U ponudi brojeva piše 80cm, 86cm...? To su verovatno brojevi, kao i za stvarčice, a ne obim kape? Jesam li u pravu?




isidora88 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (15.11.2012 11:23:14)

to su velicine koje odgovaraju visini deteta, 80 je velicna za 9-12 meseci, 86 je za dete od godinu dana do godinu ipo a obim kape je prosecna za decu tog uzrasta[sm=smiley1.gif]




Azra_ -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (15.11.2012 12:11:56)

Dakle, ipak je konfekcijski broj, kao što sam mislila... Hvala...




Azra_ -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (15.11.2012 23:23:15)

Mame, treba mi pomoć neke od vas koja često kupuje C&A. Ja do sad nisam uzimala njihove trenerkice, pa me zanima šta mislite o ovim:
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Babies//Kollektion/Hosen & Jeans/94096/1

zapravo, ono što me najviše zanima, da li su ovi učkuri za zatezanje pojasa protkani celom dužinom, ili su više kao ukras. Mislim da me razumete šta hoću da pitam. Mi smo tanki, pa nam uvek spadaju pantalone, ako ih ne stegnemo, odoše nam gaće. :-)

Recimo, kod ovog modela: http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html#!/Babies//Kollektion/Hosen & Jeans/93701/1 se baš vidi da učkur ne ide celom dužinom struka pošto je poprečno proštepan, ako vidite... Uf, kako je nezgodno kad ne vidiš uživo...[sm=smiley13.gif]




Shishica -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (16.11.2012 9:13:29)

Mislim da te prve imaju i gumu i uckur skroz.




tanjica85 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (16.11.2012 11:43:32)

kakva je kozmetika u segedinu? jel ima mah kozmetika da se kupi tamo?




Olga75 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (16.11.2012 11:48:20)

Segedin je veeeliki grad , mislim drugi po velicini u Madjarskoj , ima tamo svasta [sm=smiley1.gif]




tanjica85 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (16.11.2012 12:04:30)

hvala [sm=smiley1.gif] Pogresila sam u pitanju je Mac kozmetika, u Bgu je nema




Anoniman -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (18.11.2012 13:53:29)

Evo i jednog negativnog (manje-više) isustva, bila sam juče.
Išli smo Tesco extra i...ja sam sigurna da tamo može da se prođe jeftino ako ćete da kupujete njihove robne marke, koje su realno pandan našim robnim markama, i po ceni i po kvalitetu, ali ja sam išla sa namerom da kupujem robu istog kvaliteta, tj sve isto što kupujem ovde. Sve, ali sve je ili ista cena, ili je tamo skuplje. Ariel je skuplji, recimo, viršle pickove su skuplje nego perutninine koje ovde kupujem, suhomesnati proizvodi (takođe pickovi, jer mi je to jedina njihova poznata, i ok marka) su u rangu našeg zlatiborca po ceni, nes 2u1 je skuplja, ma sve što sam gledala je ili isto ili skuplje. Onda smo otišli u Arcad, i takođe, niti je išta jeftinije, niti je bog zna kako bolja ponuda nego kod nas. Uzela sam 2 majice Neši u H/M za nekih 10 evra, što mi je ok, ali c/a, takko, tom tailor, springfield, time out...imaju istu ponudu i potpuno iste cene kao kod nas, pri tom je u Inđiji u outletu jeftinije, tamo sam bila pre 2 nedelje. Tako da, mene više videti neće, bar ne radi kupovine[sm=smiley1.gif]




maslackic -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (18.11.2012 14:07:14)

Nama mm ova sestra donela neki kackavalj koji i nije nesto a cena mnogo veca od kavkavalj koji ovde kupujemo a ovaj nam je i lepsi. Mozda se isplati samo u HiM ici jer ga nem kod nas. Realno cen u CiA cu iste kao i u De i u Hu.
Ngo men zanima od Tas gde nabavlja mlekce za Mareta. Koja Apoteka ,prodavnica? :)




dunja RR -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (18.11.2012 14:44:31)

I meni Tesco nije nešto odgovarao po cenama, ja sam kupovala samo u Auchanu imaju bolju ponudu i bolje cene od Tesca bar za ono što je mene interesovalo (pred Picka tu jr i Herz koji se meni više dopada) i maju bolji izbor sireva.

Ubeđivali su me Mađari kod kojih sam bila smeštena da je Tesco ok, i da kupuju tamo, mrzi ih da idu do Auchana, ali meni je Auchan mnogoooo bolji.




dunja RR -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (18.11.2012 14:50:53)


IZVORNA PORUKA: maslackic

Realno cen u CiA cu iste kao i u De i u Hu.


Jesu, potpuno su iste, mislim da je i ponuda slična. Jedino ko kupuje više, pa mu na granici vrate Afu, njemu se isplati.

Meni se recimo dopala obuća Humanic, mislim da ih kod nas nema.




Shishica -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (18.11.2012 18:53:45)

Treba uhvatiti snizene stvari u Tesku. Moze se za decu naci prilicno jeftina, a dobra garderoba, uglavnom za manju decu. Neke su stvari i bofl, ali nesto je stvarno dobro.

Tako i za hranu, a hemija im nije jeftinija nego kod nas.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>