RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Izleti i godišnji odmori



Poruka


Sanjalica1980 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (13.11.2014 9:57:04)

Isi kada ides na Kelebiju ne moras da brines za vinjetu. Autoput ti ostaje skroz sa desne strane.
Znaci prelaz Kelebija-Tompa pa pravo pa prva velika raskrsnica desno ka Morahalom pa Domaszek i onda tim putem seces autoput koji ostaje ispod tebe i sledeca mesto je Segedin.

Lako je [sm=smiley1.gif]




isidora88 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (13.11.2014 10:08:38)

samo da se snadjem jer madjarski ne znam ni da beknem, a u madjarskoj retko ko prica engleski, prethodnih puta kad sam bila niko nije znao nista osim "ok" da kaze, pa sam se sporazumevala nogama i rukama[sm=smiley36.gif]
dobro je da me ne kaci autoput, jer kakva sam jos cu otici do peste i necu znati kako da se vratim[sm=jezicek.gif]

hvala na pomoci[sm=bravo.gif]
samo jos jedno pitanjce, kad se vracam kuda idem na horgos, od arkada pa kuda? znaci idem samo starim putem od subotice do NS, pa da ne upadnem tu na autoput, mozda bolje da sam vodica angazovala[sm=jezicek.gif]




Olga75 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (13.11.2014 10:15:08)

ma daj , znas da citas ima putokaza [sm=smiley36.gif]
kad dodjes starim putem u Suboticu sve ti je pravo i imas jednu veliku krivinu , kad izadjes iz nje prestrojis se levo , skrenes na semaforu i pravo do Kelebije pratis put




isidora88 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (13.11.2014 10:34:15)

znam da citam [sm=smiley36.gif] valjda cu se snaci[sm=bravo.gif]




Mariya -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (13.11.2014 13:07:42)


IZVORNA PORUKA: isidora88
imam pitanje za iskusne[sm=smiley36.gif]
da li se placa vinjeta ako se ide do segedina samo?
Da li treba zeleni karton, medjunarodna dozvola? sad planiram prvi put autom pa da znam[sm=smiley1.gif]
kakvo je radno vreme arkada, tesca nedeljom? da li je neko isao u hatar? (veliki supermarket, tu se prodaje hrana , hemija koju nasi prodaju na pijacama)


Ako ides na GP Kelebija ili B. Vinograde ides regionalnim putevima i ne treba ti vinjeta, a ako ides na horgos, za tih 6km autoputa izmedju GP Reske i Segedina ti opet ne treba vinjeta. Po pravilu bi trebalo ali ne traze, tj madjari tolerisu. Isto kao i medjunarodnu dozvolu,( ne traze iako bi trebala da je imas, po pravilu).
Zeleni karton za auta registrovana u R Srbiji ne treba od pocetka 2013g.
Hatar i tompaker ti ne rade nedeljom, za otalo vidi na njihovim sajtovima.
Velika snizenja su pred katolicki bozic i novu godinu.
A u madjarskoj je sve lepo obelezeno tablama, lako ces se snaci.





isidora88 -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (13.11.2014 13:15:12)

hvala svima na pomoci[sm=bravo.gif]
na vinograde necu ici jer rade do 19h samo, a ko zna kad cu se vracati[sm=smiley4.gif]
onda mozda odem opet pred novu godinu, videcu kako sad prodjem.




Klarita -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (28.11.2014 9:09:34)

Znam da ovde pise Madjarska, ali da ne otvaram novu temu (sem ako nase drage moderatorke ne smatraju da treba) je l' neko bio u Sofiju? Znate, ja idem sutra...idem u Jumbo i ne znam koji TC[sm=zmeden.gif] trebam predlog...Idem preko K vrtica, vaspitacice se oslanjaju na moj predlog[sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (27.2.2015 13:05:39)

Je li bio neko ovih dana u segedinu,ima li sniženja?




Mariya -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (2.7.2017 18:14:11)

Kome se ide do Segedina u šoping, sad je pravo vreme, ogromna su sniženja i velik je izbor, i odeće i obuće!




Duškić -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (2.7.2017 21:32:03)

Sto se meni ide tamo...da malo sopingujem...Hm. A imam sad stvari, a za njih jos dok su ovako mali sve mi je lepo .Pa odem sebi da kupim , a zavrsim tako sto kupim njima .[sm=smiley1.gif]




MamaNecaVo -> RE: H&M, C&A Madjarska - Shoping :) (20.10.2017 9:28:54)

Ja sam bila nedavno.Popusti su.. Cena kao i ovde.HM cak drasticno skuplji.
Ali da se moze naci povoljno,moze.
Planiram pred praznike ponovo da idem,pa da.i ja osetim taj duh velikiiih popusta




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]