RE: Dečija obuća (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


Mala Elena -> RE: Dečija obuća (19.12.2016 16:22:47)

Sad sam pakovala cipelarnik, videh omalele patikice Venice marka [sm=zmeden.gif] verovatno vam nepoznata[sm=smiley36.gif] ali cini mi se da smo i njih kupili u Deichmannu ili cak u Metrou , vise me pamet ne sluzi, i bas su se lepo ocuvale, svaka cast. Bile su nesto na popustu u pola cene a preslatke.




emicaa -> RE: Dečija obuća (19.12.2016 16:47:37)

mi uvijek kupujemo obucu Dori u Deichmanu,uglavnom adidas patikice.Sve do sad su jos u zivotu i apsolutno im nista ne fali.




emicaa -> RE: Dečija obuća (11.3.2017 21:36:14)

Porasla nam nogica,presli smo na 25 broj,jos 10 brojeva i stice me [sm=smiley36.gif]
Danas smo joj uzeli patike,postavicu sutra slicicu




Sanjica26 RR -> RE: Dečija obuća (11.3.2017 21:39:00)

I mi nosimo 25.




suzi kju -> RE: Dečija obuća (11.3.2017 22:10:30)

[img]https://s8.postimg.org/5oh6dkuk1/FB_IMG_1488566370777.jpg[/img]
[img]https://s3.postimg.org/jqgpewhcf/FB_IMG_1488566363371.jpg[/img]
Meni se ove bas svidjaju.
Videh ih na FB na onoj stranici obuća 300 čuda,jel neko kupovao?
Piše da su anatomske, petno ojačane i ortopedske.




vocicana -> RE: Dečija obuća (12.3.2017 8:13:38)

Sin polako pokazuje interesovanje da stoji, po malo doduse, moram da vas pitam, koje uzeti kao prve, da li je ok da dete prohoda bez obuce, da li uzeti neke sobne patofnice sa ojacanjem, ili pak odmah uzeti neke cipelice, sandalice? Ciciban je preskup, isla sam da gledam, a i nema nekog izbora, ovako ne znam ni koji prozvodjac je ok.
Naravno, procitala sam i konsultovala ortopeda da cujem misljenje, rekao je da je ortopedski ulozak nebitan, vazna je cvrstina pete, da lepo postavi stopalo na gaziste. Moje dete nema ravna stopala, bas nisam videla da su mu pljosnata stopala.
Pisite mi mame, dajte neki predlog.




mali_mis -> RE: Dečija obuća (12.3.2017 8:36:49)

Voci, misljenja su podeljena za sa ili bez obuce. Nekako mi je logicnije, da im je puno lakse bez, jer osete tlo pod nogama.
Sto se cicibana tice, on je oduvek bio dobar, ali je skup u pm. A bebacima sad raste noga ko pasulj, tako da se ne isplati.




suzi kju -> RE: Dečija obuća (12.3.2017 8:49:58)

Mišu u pravu si,najbolje u carapama. Mi smo cipelice nosili samo kad negde krenemo da nam bude toplije inače su z stanu bose.
Cak i sada kada hodaju u stanu su bose, ili eventualno obujemo patofne ali retko.
A kupili smo Pavle prve cipelice, po 4200 mislim da su bile.
Sada vec moramo da kupujemo nove. Verovatno će to biti neke polusandale.
Videla sam jako lepe Marko's, utisci za njihovu obuću?




milicicak -> RE: Dečija obuća (12.3.2017 8:51:43)

Voci, mini buba je po kuci nosila one carape sa kozom na stopalima kad je prohodavala, tek kad je prohodala kupili smo joj patofne za kucu. A kad napolju nismo mogli da je zadrzimo u kolicima (imala je oko godinu dana) kupili smo Ciciban duboke cipele. Sa ovom pamecu uzela bih joj Pavle cipelice ili Baldino,one su jednako kvalitetne a mnogo pristupacnije.




vocicana -> RE: Dečija obuća (12.3.2017 8:55:15)

Markos ima super obucu Suzi, sestra samo njihove stvari kupuje za svoju decu, budi opustena, mozes zaista po veoma pristojnoj ceni naci cipelice, sandalice, cizmice preslatke za njih u Markosu. Slobodno, sve najpozitivnije ocene za njih. Nisu se raspadale brzo i da ne lice ni na sta, stvarno su super.
Mishu, hvala, meni to isto dodje logicno, ali za sada samo stojimo uz krevet i to povremeno, nece s eon opustiti jos sigurno 3 meseca, a bas mi kao i za sve mnogo znaci vase misljenje.
Ciciban j katastrofa, mi imamo jednu malu radnju u Ks-u, ali nista spec nemaju a cene....5..6...7000, bas je stvarno mnogo. Moze nesto solidno, ali necemo preterivati.[sm=smiley1.gif]




suzi kju -> RE: Dečija obuća (12.3.2017 9:03:04)

Hvala Voci, ja sam gledala neka iskustva na neto i prodavac nam isto kaže da su bas dobre.
A za Ciciban ne znam šta bih rekla. Sve je to negde slično, samo je nešto vise izreklamirano.
Pavle mi je neka sredina po ceni, iskustva pozitivna pa smo se odlučili za Pavla.




branki* -> RE: Dečija obuća (12.3.2017 9:55:01)

mi smo boki uzimali markos,evo vec tri para,dva je prerasla,a ostale su nove.




suzi kju -> RE: Dečija obuća (12.3.2017 9:59:30)

E odlično. Ovo su informacije iz prve ruke. Hvala vam puno




Duškić -> RE: Dečija obuća (12.3.2017 10:20:59)

Uzimala sam i ciciban, bas prve sandalice joj je kupila moja sestra oko 50e su bile. Patofnice sam joj uzimala Ciciban i Mihajlo. E da, zadovoljna sam i bas mi je najlepse iznosila obucu 'Baldino'..sve je novo sad to nosi moja sesteicina.. i neke Falkoto cizmice..Meni je bajbitniji ulozak i da lepo drzi zglob . Dobili smo i neke 'pablosky', te je letos nosila bas.




Duškić -> RE: Dečija obuća (12.3.2017 10:31:10)

Uzimali smo i dobijali i Ciciban,Pablosky, Falkoto ...ali pre svega mi je bitan ulozak i kako drzi zglob obuca. Najlepse mi je iznosila cipelice "Baldino"...posle sam joj jos nekoliko njihovih kupovala. .

E nesto me zeza tel ..ili ja trokiram. Bas cu da izguglam za tu Markos obucu..Pozzz mamiceeee..




emicaa -> RE: Dečija obuća (12.3.2017 16:37:22)

Evo Dorinih patikica

[img]https://s23.postimg.org/y3oqrre8n/IMG_1720.jpg[/img]




mali_mis -> RE: Dečija obuća (13.3.2017 9:38:29)

Emice, bas su super patike [sm=smiley1.gif]




Ana RR -> RE: Dečija obuća (13.3.2017 11:18:41)

Mi smo sad prvi put kupili baš patike, da nisu Ciciban. Jedne adidas klik i jedne u Deichman-u za školu sporta klik Naravno, od jednog nošenja je izgulio ovu narandžastu gumu, ali koliko para toliko i muzike. Kupili mu i neke patofne u Deich. klik i posle nedelju dana su počele da se odlepljuju.




choopa choops -> RE: Dečija obuća (13.3.2017 13:37:46)

Generalno sve od obuce sto sam im uzimala u Deichmannu (a da nije adidas, fila ili nike) je bilo jako lošeg kvaliteta...Od baletanki, patikica, cizmi....Lijepo na izgled, a kvalitet bas los.




emicaa -> RE: Dečija obuća (13.3.2017 15:35:57)

Ja uzimam i sebi i Dori kod njih patike ali nikad nista trajalo krace od godine.Dora ima patike od prolse godine kao nove a stalno ih je nosila.Samo sto su joj vec male.




vocicana -> RE: Dečija obuća (13.3.2017 16:34:36)

Anci, bas su lepe patikice. Sjajno.
Emice ja msm da deichman nema cak ni za to isti kvalitet ovde i tamo gde si ti,. nista nije istog kvaliteta.
Ne znam, hajde da sacekam josmalo pa da razmislim.
Definitivno msm da sandalice neke sa zatvorenim prsticima i prorezima gde gde nisu lose za pocetak. A on mis mali ima stoplace tek 10 cm dugo, bas ima neku malu nonu.




emicaa -> RE: Dečija obuća (13.3.2017 16:36:37)

Voci vjerovatno da nije isti kvalitet,uglavnom ja sam zadovoljna sa njima.Vidjela sam za Davida divne patofnice ali definitivno mu to jos ne trba.




Anck Su Nmaun -> RE: Dečija obuća (3.4.2017 11:29:29)

Uzeli smo V predivne sarene patikice/patofnice. I njemu se svidju voli da ih cacka [sm=jezicek.gif]
Odustala sam od cipelica, uzecu mu sandalice za nekih mesec dana, pred rodjus.




vikiveki -> RE: Dečija obuća (3.4.2017 22:38:37)

Ja sam danas ćeri kupila baš lepe espadrile,udobne su i lagane,ona je oduševljena[sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Dečija obuća (4.4.2017 7:29:19)

Idem pocetkom sl nedelje da mu uzmem te paticice, ali bas mi je zao da daju toliki novac za nesto sto ce relativno brzo prerasti. Bravo za kupovinu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  92 93 [94] 95 96   Sledeća stranica >   >>