RE: Kako prati bebin veš? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Alergija



Poruka


amelia -> RE: Kako prati bebin veš? (3.3.2016 17:06:29)

Anim nisam ja u srbiji ali naravno da ima i ovde pogledacu po marketima. Ja sam jednom kupila jedne maramice da obojim crni ves za ove nisam znala [sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Kako prati bebin veš? (3.3.2016 17:06:40)

Mi te maramice za skupljanje boja kupujemo u Tempu ili Metrou. Mislim da ih ima u svakoj bolje opremljenoj radnji. Nisu losa stvar.




Animsaj9 -> RE: Kako prati bebin veš? (3.3.2016 17:09:43)


IZVORNA PORUKA: amelia

Anim nisam ja u srbiji ali naravno da ima i ovde pogledacu po marketima.]

amelia nisam ni pogledala odakle si [sm=smiley1.gif], samo sam napisala kao podrazumeva se da si odavde[sm=smiley36.gif]




amelia -> RE: Kako prati bebin veš? (3.3.2016 17:29:40)

Dosla sam ovde u it kad sam se udala sad na leto 5 godina [sm=smiley1.gif] nego mame zanima me jedna stvar omeksivaci ne znam da li svi ali kokolino koji ja koristim za sina pise da ga stavljas na zadno pranje tj ispiranje i da nije potrebno nikakvo dodatno ispirane jer to je svrha omeksivaca da bude ves mekan i da mirise ja sam probala i jednu opciju i drugu.kad ga ne ispiram mnogo je ves mekaniji i mirise na kilometrima preterala sam [sm=jezicek.gif] ali stvarno mirise i jako lep osecaj ali me strah neke reakcije da ne napravim ma kozi bebici. Zanima me da li ispirate ves nakon omeksivaca ili ne?




Sanjalicaaa -> RE: Kako prati bebin veš? (3.3.2016 17:33:35)

Amenija, koliko ima tvoj sin? I ja koristim kokolino, a ne ispram dodatno ves. Tako i za nas, tako i za decu od kad su rodjeni.




IvanaSK RR -> RE: Kako prati bebin veš? (3.3.2016 18:07:48)

Ja sam samo prvih mesec, dva koristila omeksivac deciji. Nisam stavljala dodatno ispiranje. Posle sam presla na obicni omeksivac i ni tada nismo koristili dodatno ispiranje.




Anck Su Nmaun -> RE: Kako prati bebin veš? (17.6.2016 13:23:30)

Perem sareni sve zajedno mada je to najvise uvek decijih stvari, obuceno jednom u vrtic i uflekano necim, tako da nasih (moje i mm) stvari uvek ima jako malo. Uzela sam Chicco omeksivac i stavila vrrrlo malo , tu su upale i dve bele majce mm, kaze da mu uzasno mirise i da vise ne ubacujem [sm=zmeden.gif]

Nego me interesuje do kada ste platnene pelene peglale?

Ja njih stvarno jako puno koristim, za pod glavu u kreveticu, na krevetu, kad ga uzmemo za na rame , za bljuckanje, u kolicima...ma svuda. Za povoj jos najmanje [sm=smiley36.gif]




amelia -> RE: Kako prati bebin veš? (19.6.2016 13:24:59)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Amelia, koliko ima tvoj sin? I ja koristim kokolino, a ne ispram dodatno ves. Tako i za nas, tako i za decu od kad su rodjeni.

Ja tek sada vidim poruku [sm=smiley36.gif] sada ima 9 meseci ali od kad se rodio ja ne ispiram jer mi tako ves bude mekanijii i extra mirise ali sam se pitala da mozda ne treba tako i da treba da ispiram pa rekoh da pitam. Koje boje korostis ? Ja plavi jer pobogu je bio decak pa sam sve plavo kupovala i cucle flasice hahaha




Dragce86 -> RE: Kako prati bebin veš? (23.2.2017 19:08:07)

Chicco deterdzent i omeksivac i nema zime ;)




mali_mis -> RE: Kako prati bebin veš? (23.2.2017 19:10:46)


IZVORNA PORUKA: Dragce86

Chicco deterdzent i omeksivac i nema zime ;)


A ves masina? [sm=zz_mstickle.gif] [sm=smiley36.gif]





Anck Su Nmaun -> RE: Kako prati bebin veš? (23.2.2017 19:22:53)

sad sam pocela da koristim zuti duel, mada mi je bebi silan i dalje naj bolji i Chicco naravno!




Duškić -> RE: Kako prati bebin veš? (23.2.2017 19:29:57)

Anck, i ja volim ove tetra pelene....i peglam ih sve.. Bebac ima 7 mes. A kad ga nosim on voli.da glocka pelenu, zbog zubica..A i pod glavu mu stavljam. I kolica kad ga vozim a zadrema prekrijem. Ma zakon su




Anck Su Nmaun -> RE: Kako prati bebin veš? (23.2.2017 19:38:39)

Jos peglas, ja sam to prestala cini mi se sa 3 -4 meseca. A koristim jos uvek samo za pod glavu na krevetu.




sonjii -> RE: Kako prati bebin veš? (15.3.2017 5:43:54)

I kod nas su tetra pelene nezamjenjive.Ispod glave na krevetu, ispod glave u kolicima..Ako ostalo i ne stigbem da ispeglam, one su bavezno peglane. Od svog treceg mjeseca ne zaspiva bez pelene.Imamo jednu sarenu na dinosauruse i ona je obavezna u rukici kada zadrijema.




Mariya -> RE: Kako prati bebin veš? (15.3.2017 7:46:44)

Ja tetra pelene peglam dokle god ih koristim, znači do neke 2.godine...

A što se tiče pranja, sad sam prešla sa praška na tečni persil sensitive jer iz nekog razloga više ne može da se nađe baby duel, a on je bio majka za fleke,nema šta nije oprao,a persil baš i ne[sm=zmeden.gif]
I naravno,neizostavni beli chicco omekšivač.




Dragce86 -> RE: Kako prati bebin veš? (6.7.2017 15:04:15)

Pa u masinu na 60C, mali_misu, posebno naravno i nema zime! Nikad nam nije bilo problema, sad cak koristim samo Chicco deterdzent bez omeksivaca jer mi je nestalo [sm=smiley36.gif]




Duškić -> RE: Kako prati bebin veš? (6.7.2017 15:07:34)

Ja tetra pelene u lonac kad idam vremena i odkuvam bas budu snezno bele [sm=bravo.gif].
A persil neki sa lavandom koristim trenutno.




Dragce86 -> RE: Kako prati bebin veš? (6.7.2017 16:18:18)

Svi ti deterdzenti su slicni. Ako dete nije preosetljivo, svejedno koji ce se koristiti.A tetra pelene sam peglala samo po izlasku iz bolnice par dana i to je to i nista joj nije falilo...




krin 40 -> RE: Kako prati bebin veš? (6.7.2017 16:18:51)

Kao i dok nismo dobili bebu.Nikakav poseban tretman.KoristimAriel i Tide.Čeličimo se😎




IvanaSK RR -> RE: Kako prati bebin veš? (6.7.2017 16:19:45)

Bebin ves na 60 ili 40 stepeni. Deterdžent koristim isti koji i nama. Omeksivac Chicco, Duel bebi ili nas. A desi se i da ubacim njenu garderobu sa nasom.




Dragce86 -> RE: Kako prati bebin veš? (6.7.2017 22:38:57)

Ja nisam jos mesala njen i nas ves, ipak je njeno mnoogo cistije, mozda kad poraste ali za sad ne.




veselicaa -> RE: Kako prati bebin veš? (6.7.2017 22:42:14)

Ninin ves perem posebno,obican prasak a omeksivac rozi cocolino od kako se rodila.Nama menjam,njoj ne.Mnogo mi se svidja miris.




emicaa -> RE: Kako prati bebin veš? (6.7.2017 22:55:26)

Ja perem zajedno sa nasim,nas prasak i omeksivac.
Uvijek kad vidim naziv teme pomislim kako ga perem,potrpam u masinu,stavim prasak i ukljucim je [sm=smiley36.gif]




Mariya -> RE: Kako prati bebin veš? (6.7.2017 23:47:33)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR
Uvijek kad vidim naziv teme pomislim kako ga perem,potrpam u masinu,stavim prasak i ukljucim je [sm=smiley36.gif]


Aahahahaha, pa tako se veš i pere [sm=smiley36.gif]
Ja ne mešam njihove i naše stvari, mislim da ni neću dok god ne porastu.




dddaca -> RE: Kako prati bebin veš? (14.7.2017 18:18:43)

Ja i dalje njen ves perem odvojeno, mozda eventualno ubacim neku moju maicu posto su one skoro ciste, ne nosim ih dva puta.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  17 18 [19] 20 21   Sledeća stranica >   >>