RE: Bolan rast zubica (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


emicaa -> RE: Bolan rast zubica (20.9.2015 11:09:55)

Sun kako se kopča ta ogrlica,mi smo je nosili i nije pomogla.nije pomoglo ništa,sad muku mučimo sa trojkama,čini mi se da ovo sad najduže traje a nikako da probiju.Ali kod su krize samo noću,preko dana je manje više super.




choopa choops -> RE: Bolan rast zubica (20.9.2015 11:40:35)

SF ja sam njima naručivaala te Osanit, nisu nam pomagali. Lijepo nisam pametna šta ovoj maloj da počnem, jer evo izgleda da kreću muke sa zubima [sm=smiley13.gif] Nekako u tu ogrlicu i ne vjerujem baš, osanit nam nije pomagao (a kapiram da su ove Dentokind na istu foru?![sm=zmeden.gif] ), Calgel opet ništa-nezgodan za mazanje, čini mi se da više progutaju nego što im se namaže...

Ja sam mojoj zadnjih dana počela da trljam desni sa četkicom za zube [sm=smiley36.gif] Svima je smješno, ali njoj prija. Dok ne nađem bolju metodu, ja ću tako da radim.

Ne znam ni sama šta da radimo...




SunFlower -> RE: Bolan rast zubica (20.9.2015 15:23:18)

emice ima kao malu kopcicu, ne znam kako da objasnim, nije na magnet. Ovo je da poludis, po ceo dan kenjka, o nosenju da ne govorim, sve me zivo boli. A ne pomaze za sad nista, bas nista.




emicaa -> RE: Bolan rast zubica (20.9.2015 17:16:45)

Nama je pedijatar rekao da to da ogrlica su obične gluposti i jedini rizikujem da se nedaj bože ogrlica okači o nešto jer ova je bila baš teška za otkopčavanje i nije se mogla prekunuti.Teodori malo pomognu kugluce ali sve je trenutno.




bojana92 -> RE: Bolan rast zubica (7.12.2015 18:20:29)

Danila su bas mucili zubici.Po 2-3 dana nije hteo nista da jede.A filip dobro podnosi rast zubica.




branki* -> RE: Bolan rast zubica (7.12.2015 20:00:55)

Moju muce bas zubi,sa prvim detetom ih nismo ni osetili,a sa njom,bogme svaki[sm=smiley13.gif]evo i sad je u fazi izbijanja,donja dvojka samo sto nije.




eca89 -> RE: Bolan rast zubica (7.12.2015 20:48:19)

Moju takodje muce, strasno!




choopa choops -> RE: Bolan rast zubica (7.12.2015 20:58:33)

Ja sam I prije možda mjesec dana kupila ogrlicu (iako ne vjerujem u to, ali bila sam očajna [sm=smiley36.gif] ) Ipokazalo se da sam upravu što nisam vjerovala u te vradžbine [sm=jezicek.gif] Ništa joj nije pomagala. Pa je nije ni nosila.




eca89 -> RE: Bolan rast zubica (7.12.2015 21:02:14)

Choopo, ma i ja sam džabe bacila pare, ništa pomoglo nije, ali ajd sve da probam[sm=smiley36.gif]!




eca89 -> RE: Bolan rast zubica (16.2.2016 10:26:57)

Samo ja pisem u ovoj temi. Naime nas muce gornje dvoje, vec 3mjeseca i nikako da izbiju. Jesu li jos ijednu bebu tako mucile dvojke? Na ostatak ne smijem ni pomisliti. Noci su nepodnosljivo, sve sam probala i ogrlicu, gel, kuglice homeop., cak i vino nista.




emicaa -> RE: Bolan rast zubica (16.2.2016 10:57:00)

Eco Dori su trojke probijale tri mjeseca,sad pretpostavljam da je muče petice i već oko mjesec dana joj je bijela desna i još nije probio.




Maraj -> RE: Bolan rast zubica (19.2.2016 14:34:23)

L je vec par dana nervozan. Trpa sve u usta. Nisam napipala jos ni jedan zubic al planiram da odem do apoteke da uzmem neki gwl. Jeste li mazali desni deci i sa cime? Sta da kupim?




eca89 -> RE: Bolan rast zubica (19.2.2016 14:56:12)

Maraj, ja imam calgel, ali samo kratkotrajno djeluje.




*milica* -> RE: Bolan rast zubica (3.3.2016 20:35:55)

Nama jako tesko izbijaju zubici....
Juce i danas je preplakao.
Kako ce dalje biti nesmem ni da pomislim.




lesica -> RE: Bolan rast zubica (3.3.2016 20:50:17)

Oooooo, muke moje sa Damjanovim kljovicama[sm=smiley36.gif]

Dentokind radi posao, ali mi se čini i on sve slabije [sm=smiley13.gif] ... krenule su mu sve dvojke odjednom, jedna je izbila ali tu su i ostale tri... I noćas nema spavanja.




SunFlower -> RE: Bolan rast zubica (4.3.2016 9:18:48)

I kod nas je stanje ocajno, pa ljudi moji nisam verovala da mogu detetu zubi ovako tesko da izbijaju. Jadnica ima samo 4 zubica, istobsu sve dvojke natecene vec ihahahaa, samo kuka, stenje, cvili, nocu takodje zacvili par puta. Nista ne pomaze, ne postoji sta nismo probali. Jede svaki dan te kuglice i mazemo dentinox, ali slaba vajda.




Sanjalicaaa -> RE: Bolan rast zubica (9.3.2016 11:36:23)

Sa koliko meseci su zubici krenuli da ih muce?
Ika za 10 dana puni 4. Ne spava dve noci. Uhvatim ga nocu kako dok sisa ne guta, nego samo onako.




Sanjalicaaa -> RE: Bolan rast zubica (17.3.2016 10:48:59)

Niko da mi odgovaori, al nema veze, nisu zubici kod Ike jos.
Pitanje za mame starije dece, jesu li vasa deca imala proliv dok su im nicali zubi? G raste petica. Imao je proliv pre dva dana. Razmisljam, s obzirom da je bilo samo jedan dan mozda je od zuba.




IvanaSK RR -> RE: Bolan rast zubica (17.3.2016 10:54:30)

Moj sin je počeo "balaviti" i stavljati rukice u usta sa četiri, pet meseci, a prvi zubic izbio oko devetog meseca.
Da, moguc je proliv ako izbijaju zubi.




*milica* -> RE: Bolan rast zubica (22.3.2016 14:59:22)

Sofiji je prvi zub izbio sa 6 meseci
Stefanu sa 7 a Vuletu tek sto je napuni 4 meseca.
Evo ga zubonja, 7 meseci 6 zubica...[sm=bravo.gif]
Na redu su donje dvojcice....




choopa choops -> RE: Bolan rast zubica (22.3.2016 15:05:29)


IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Pitanje za mame starije dece, jesu li vasa deca imala proliv dok su im nicali zubi? G raste petica. Imao je proliv pre dva dana. Razmisljam, s obzirom da je bilo samo jedan dan mozda je od zuba.


Moguće. Moji su uvijek imali rijeđu stolicu.




Maraj -> RE: Bolan rast zubica (22.3.2016 15:10:17)

L prvi zub izbio sa 5 i po meseci. Jako je nervozan od tad. Danas ceo dan provristao , da l ce jos jedan zub...ko ce gs znati. Uh... imao je danas i 4 stolice...




emicaa -> RE: Bolan rast zubica (22.3.2016 15:10:38)

Dori su krenule dvije petice,nije ni čudo što je ovakva kakva jest.Koliko će to trajati ne smijem ni zamisliti [sm=smiley13.gif]




jocajaca -> RE: Bolan rast zubica (22.3.2016 15:13:31)

MOje obije cure su dobile prve zubiće sa 4,5 mjeseca. Prvoj samo stavljali ogrlicu onu sa velikim žutim bobama-ne znam kako bi ih nazvala ali nisu ove što se sad prodaju po apotekama sa sitnim kamenčićima, uglavnom eto prije nekih 10,5 godina smo nabavili iz Švicarske kod nas se još nisu bile pojavile I nismo zaista osjetili ni jedan jedini zubić. Ova mala je bila alergična na tu ogrlicu [sm=zmeden.gif], kada sam joj stavila prvi put dobila je osip po vratu tako da njoj nisam ništa stavljala I za njen svaki zubić sam znala, mislim nije bilo prestrašno ali svaki zub je pratila rjeđa stolica, pad imuniteta što kod nje prouzrokuje osip I blaga temperature ali I njoj nikada nije izbijao samo po jedan zubić nego minimalno dva odjedom idu.




Maraj -> RE: Bolan rast zubica (22.3.2016 15:17:48)

Joco mislis li na one ogrlice od cilibara? Pomaze li to zaista , i da li je to pravi cilibar? Kupila bi majke mi da znam da ima efekta




Stranica: <<   < Prethodna stranica  22 23 [24] 25 26   Sledeća stranica >   >>