RE: Bolan rast zubica (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


jocajaca -> RE: Bolan rast zubica (22.3.2016 15:20:01)

pa ne znam stvarno da li pomaže ili je to samo čista slučajnost bila kod moje Joce.
Sad ću pokušati da nađem ovu što smo mi koristili pa da stavim sliku.




jocajaca -> RE: Bolan rast zubica (22.3.2016 15:31:40)

ovakva je bila naša




IvanaSK RR -> RE: Bolan rast zubica (22.3.2016 15:37:09)

Joco, mi smo imali odmah ispod slika sa desne strane. Ja ne znam koja je razlika u tim ogrlicama. Mislim, razlicito izgledaju, kako onda mogu isto da deluju?




jocajaca -> RE: Bolan rast zubica (22.3.2016 16:41:39)

Pa nemam pojma. Kažem ti ja ne znam da li je to njoj pomoglo ili je prosto takvo dijete ali stvarno je činjenica da ni jedan zubic nismo osjetili. Ovu sliku sam jedva našla izgleda da ovakve više ne proizvode.




Sanjalicaaa -> RE: Bolan rast zubica (23.3.2016 21:36:30)

Iki već dve noći loše spava. Sve mislim neće zubi još. Danas
pogledam na mestu donje jedinice krenulo, nadulo se ali čini mi se da neće još.




Sanjalicaaa -> RE: Bolan rast zubica (24.3.2016 13:51:55)

Da li dentokind se da se mesa sa mlekom, ili samo s vodom?




choopa choops -> RE: Bolan rast zubica (27.3.2016 0:46:54)

I mi je danas skroz čudna. Neraspoložena, čas ima temperturu. čas nema. OKo 21h je imala 38,6 pa sam joj dala Paracetamol jer mi je izgledala kao da se baš muči. Meni se čini da je od zubića, ali kako biti siguran [sm=zmeden.gif] Šta ako je opet urinarna infekcija? Ali zar onda ne bi temperatura bila opet stalno visoka. Mislim da nije ni grlo, nije crveno, ne kašlje, jede normalno osim kad joj skoči T. Sad je opet bila vrela, zaspala, u snu počela da plače, probudila se, nisam joj mjerila i nakon malo vremen opet ništa???? Ako su zubi, da li joj ja smijem dati Paracetaol ili Brufen kao analgetik, bez obzira što nema trenutno T. Kao protiv bolova?[sm=zmeden.gif] Žao mi je da se muči, još je budna...

Edit: U očaaju sam joj opet stavila ogrlicu od ćilibara [sm=smiley36.gif]

Sanjalice ja ne znam. Ja sam za L naručivala Osanit homeopatske kuglice, davala sam joj ih onako samo u usta...Ne znam je li to slično tome.




Maraj -> RE: Bolan rast zubica (29.3.2016 11:44:34)

Sanjalice ja L dam sa vodom , tacnije stavim tableticu u spric , napunim ga vodom , sacekam da se rastopi , pa mu spricnem u usta (nece mi vodu nikako)
Chupo kako ste danas




Sanjalicaaa -> RE: Bolan rast zubica (29.3.2016 14:13:05)

Super ideja, Maraj. Nisam se toga setila. Ja na kašičicu pa dok se otopi pa pola pljune ili prospem.. Probaću tako. A kako daješ 6 na dan? Strogo se pridržavaš onog na 1h?




Mala Elena -> RE: Bolan rast zubica (30.10.2016 9:44:05)

Evo i mene u temi [sm=smiley13.gif] danima ne jede, neraspolozena, nemam trenutka slobodnog vremena niti nocu spavam. Na 15 min se nekad budi. Preporucila mi drugarica Gengigel baby pa cu da probam i javicu kako deluje...ako ima jos preporuka...dobrodosle su.




MasnaMasnica -> RE: Bolan rast zubica (30.10.2016 9:51:55)

Me dentokind, name je bas pomogao, gelovi nisu.




Khaleesi -> RE: Bolan rast zubica (30.10.2016 10:02:33)

Elena ima onaj Camistad ili kamistad se pise sa kamilicom je i bas je pomogao. Namazes prstom i 10 min posle samo da ne pije nista i super, nama je taj najbolje radio[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Bolan rast zubica (30.10.2016 11:07:12)

Ja sam par puta u proteklih par dana davala paracetamol i utrljavala malo u desni i pomoglo je.gelovi pomognu na 5 minuta i posle opet vriska




suzi kju -> RE: Bolan rast zubica (30.10.2016 11:43:47)

Ja mojim bekama dajem dentokind tabletice. Super su, ali nas nicanje zubića uništi. Davala sam u trenucima očaja i brufen, Febricet.




Animsaj9 -> RE: Bolan rast zubica (30.10.2016 12:25:44)

pa suzi jel ih toliko boli, ja verujem da muci i mog D, dok nisu izbili kecevi desni su mu bile bukvalno krvave i otekle, al nikad mu ne bih dala lek zbog toga, mislim i za temperaturu se dobro razmislim da li dati ili ne




Anck Su Nmaun -> RE: Bolan rast zubica (30.10.2016 13:21:31)


IZVORNA PORUKA: suzi kju

Ja mojim bekama dajem dentokind tabletice. Super su, ali nas nicanje zubića uništi. Davala sam u trenucima očaja i brufen, Febricet.

I ja sam devojcicama kad je bilo kriticno nocu davala da lepse spavaju mukice.




Anck Su Nmaun -> RE: Bolan rast zubica (10.12.2016 17:29:37)

Evo i nas da se prijavimo sa V u ovoj temi.
Koristimo Dentiokind, al kad bas vristi mm mu maze malo belog vina.




Maraj -> RE: Bolan rast zubica (10.12.2016 21:55:39)

Mm L nicu gore cetvorke i dole trojke. Sve krenulo odjednom. Muke zive. Ne spava. Budi se milion puta nocu
Place
Jaucr. Ne znam vise sta cu
Bas mi treba sna...




eca89 -> RE: Bolan rast zubica (10.12.2016 23:20:33)

Maraj, sve te razumijem, moju A., su isto mucili, nema sta nisam pokusala!




isidora88 -> RE: Bolan rast zubica (10.12.2016 23:48:53)

Nama dentokind nista ne pomaze. Bas ga muce, do skoro je imao 2 zubica i sad izbila jos 3, a uskoro ce i jos neki cim je ovako njanjav i nervozan




IvanaSK RR -> RE: Bolan rast zubica (11.12.2016 22:09:01)

I mi smo skoro uzeli Dentokind, a i Imunokind.




Anck Su Nmaun -> RE: Bolan rast zubica (11.12.2016 22:20:07)


IZVORNA PORUKA: isidora88

Nama dentokind nista ne pomaze. Bas ga muce, do skoro je imao 2 zubica i sad izbila jos 3, a uskoro ce i jos neki cim je ovako njanjav i nervozan

Primerila sam da se umiri malo posle dvadesetak minuta, tako da msilim da nama.pomaze.




vocicana -> RE: Bolan rast zubica (1.2.2017 14:06:25)

Odgovor za Duskic, mi imamo Dentinox gel koji sam dobila od prijatelja iz Nemacke, ako imas nekog tamo, neka ti kupi, msm da je 3-4 eura. A mozes stavljati Calgel, sa malo lidokaina je pa desni utrnu i ne bole tako intenzivno. Imas i Dentokind, koji je uglavnom dobar i mame su zadovoljne. Postoji i jos kojekakvih gelova ali sve sto sam navela je provereno dobro.




Duškić -> RE: Bolan rast zubica (1.2.2017 20:09:58)

Dentokind me je konkretno najvise interesovao, definitivno planiram njega da uzmem. A potrudicu se i taj gel da narucim iz inostranstva.[sm=duda.gif]..Hvala!😁




vocicana -> RE: Bolan rast zubica (2.2.2017 7:33:29)

Probaj obavezno, vrlo je ok,ima mentol ikamilicu, oni vole ukus i lepo im rashladi desni i mirni su neko vreme. Super je,neces se pokajati.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  23 24 [25] 26 27   Sledeća stranica >   >>