RE: Dragan Laković i dečije pesmice (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


branki* -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (19.2.2014 17:39:23)

brat mu je predrag lakovic,takodje je umro,par godina posle njega.to je sve sto znam.




isidora88 -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (19.2.2014 18:22:53)

evo istine KLIK




Olga75 -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (21.2.2014 14:31:59)

evo linkza tekst gde o njegovoj smrti govori njegova cerka KLIK




Misha i Ljisha -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (7.8.2014 6:49:52)

Nema teme samo o decijim pesmicama, sad pregledah sve strane u podforumu odgajanje. Slusamo Dragana Lakovica ali smo u poslednje vreme bas poceli mnogo vise da slusamo Branka Kockicu. I ranije smo naravno ali je sad on nekako dominantan [sm=smiley36.gif]

Omiljene pesmice D su Zasto da se ruke peru?
Laste
Zeko zekane i td

Stvarno su divne pesmice. nekako mi je Branko vise za stariju decu jer su mu skoro sve pesmice poucne dok su pesmice Dragana Lakovica saljive price, basne.

Volim i jedne i druge (ne volim ove novo-komponovane iskreno vecina je glupa ali ajd nekad i njih poslusamo ali vise jer su animacije zanimljive za D nego bilo sta drugo)

u svakom slucaju Dragan Lakovic, Minja Subota, Branko Kockica i Manda rulz[sm=jezicek.gif]




dunja RR -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (8.9.2014 21:50:03)

Ja ne znam da li on ima već omiljenu pesmu, s'' obzirom da je još malecak, ali znam šta mi volimo pa smo samim tim ubeđeni da i on to voli [sm=smiley36.gif]

Zeko zekane
Učimo da brojimo
Eci peci pec (moja omiljena KLIK), upravo je slušam, dok on spava [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (8.9.2014 21:54:02)

jedna od bozinih najomiljenijih ljubav je to




Mala Elena -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (8.9.2014 23:46:02)

Skoro smo poceli da slusamo od Lakovica , do sada smo Mocarta i uspavanke ..recimo voli Ivin voz (ako se tako zove) , zeko zekane , bumbar, mis je dobio grip , razbole se lisica. ..to su neke pesmice koje sam i ja znala. Od novokomponovanih -mama voli bebu, twinkle little star, fingers ....[sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (8.9.2014 23:47:58)

Mogla bih joj opet pustati pesmice posle kupanja kao nekad, prestala sam ne znam zasto a moze nam biti lep ritual [sm=duda.gif]




Ivanka 75 -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (9.9.2014 0:00:05)

Imam novi disk Kolibri planeta, ne svidja mi se, nije nista posebno.
Imam utisak da su pesme previse slozene, moderne i ozbiljne.




mila83 -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (22.2.2015 10:35:17)

i ja sam cula taj novi disk KOlibirija...pa nisam bas odusevljena, mozda par pesmica...ma nema nista bez Lakovica i Kockice ! to su prave decije pesmice ! Vole moji klinci i ove druge, ali uz ove stare su propricali i prohodali i puno toga zapamtili i naucili !




Modessty -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (23.2.2015 13:20:19)

Moji vole ovu: Bolesnik na tri sprata
Svakodnevno pevamo i slušamo pesmice. Nikola je već dosadan sa Razbole se lisica... [sm=smiley36.gif]




veselicaa -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (23.2.2015 13:29:43)

Mod kod nas je Razbole se lisica jos uvek hit [sm=smiley36.gif]
Obozavamo decje pesmice,imamo cd-ove i Dragana Lakovica i Branka Kockice.A kada je bila mala mogla je satima da slusa te decje pesmice,imam snimak nje sa 2 i po godine kako peva preko desetak pesmica jednu za drugom,dok je S kasno pocela da se interesuje sa ucenje pesmica.Ona voli da izmislja pesmice i price i trudim se da postujem njenu kreativnost [sm=smiley36.gif]Omiljene su nam Zasto da se ruke peru,Zeko zekane,Razbole se lisica,Ucimo da brojimo i najnajomiljenija Zakleo se bumbar.




branki* -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (23.2.2015 13:30:06)

ovo je jedna od bozinih omiljenih,i ja je volim ljubav je to
i upravo sam skapirala da sam vec pisala u ovoj temi i navela istu pesmu[sm=smiley36.gif],nema veze,jos uvek nam je omiljena[sm=bravo.gif]




mila83 -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (23.2.2015 13:35:32)

Moji su sad malo porasli, trenutni hitovi su Ucimo da brojimo, kod bate i Kako rastu deca Leontina, kod seke...a bebac slusa sve [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (23.2.2015 13:36:48)

i Danilo je voleo Razbole se lisica i Miš je dobio grip. Znači slušamo ih po milijarditi put!
A uveče kad ide na sapvanje samo naredi: "Mama! Ajajajaj!" [sm=smiley36.gif]
I samo čuješ Danila: " jao dosadan je! ne mogu više da slušam samo ajajajaj!" [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (23.2.2015 16:01:20)

Mi volimo OVU pogotovo kad krene da se dere [sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (3.3.2015 9:40:12)

Moj sin se neko vreme,dok je bio mladji,plasio vuka.Jako je voleo da citamo Tri praseta i da gleda taj crtani,kada bi vuk krenuo kroz odzak da se spusta, on bi se sakrio, pile malo[sm=smiley36.gif]
Onda mu je OVA pesmica pomogla da prebrodimo taj strah [sm=smiley1.gif] a bas je lepa,prava decija pesmica !




mama Jo -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (9.8.2018 12:20:19)

Jaoj 'ladno tema [sm=smiley36.gif] beba kad je nervozna jedino mix ovih pwsama je smiri [sm=smiley36.gif]
Isto tako bilo i sa starijom 😊




IvanaSK RR -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (9.8.2018 15:29:51)

I maca voli "Razbole se lisica" [sm=smiley1.gif]




veselicaa -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (9.8.2018 15:31:17)

Ajajaja samo to peva Nina [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Dragan Laković i dečije pesmice (9.8.2018 15:33:46)

Hehehe, isto, cim krenem da pevam odmah iz placa u osmeh 😊
A i meni bas budi lepa secanja na detinjstvo 😊




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]