RE: Ekspertni UZ (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


vonavoj -> RE: Ekspertni UZ (18.10.2018 14:23:29)

Mozes da ides koliko hoces puta😂Samo ti zakazi😉




dunja RR -> RE: Ekspertni UZ (18.10.2018 14:27:12)

Hvala vam [sm=smiley31.gif]




nata11 -> RE: Ekspertni UZ (4.12.2018 18:01:29)

Na prethodnim stranama se spominje spisak dr koji imaju dozvole za obavljanje eks.uz ali ga ja ne nalazim. Da li ima tog spiska?




jabudic -> RE: Ekspertni UZ (24.8.2020 11:01:16)

Meni moja dr rekla da zakazem ekspertni od 22-24.nedelje, i sad kad sam zvala tu privatnu ordinaciju i tog dr zakaza mi za cetvrtak. Pitam je li rano, tek sam 21.nedelja, kaze nije, radi se od 20-24.nedelje. Ko bi im ga znao. 🤔





Shishica -> RE: Ekspertni UZ (28.9.2023 18:34:24)

Ženice, može li mi neko napisati iskustva za ekspertni uz u Kliničkom centru Vojvodine u Novom Sadu?Pošto kod nas u ZR nije moglo da se zakaže dobila sam uput za tamo.




Anoniman -> RE: Ekspertni UZ (13.1.2024 16:32:27)

Pozdrav svim clanicama. Nova sam ovde i trazim pomoc. Naime imala sam prvi ekspertski ultrazvuk u NS i doktorka je pronasla neku masu bebinoj glavi za koju je rekla da je moguce krvarenje i pocela da mi prica o abortusu. Ispalo je da ja treba sto pre da idem u Betaniju na komisiju kako bih to uradila. Trudna sam 13 + 2. Nismo radili prenatalni posto je to bio plan posle ekspertskog. Doktorka je rekla da ne radimo posto ovo nije genetska anomalija. Isto tako nije sigurna da li ne kravarenje ili nesto drugo. Da li je neko imao slican ili isti slucaj? U ponedeljak imamo zakazana dva pregleda jedan u NS drugi u Beogradu kod dr S. Stojica. Molim vas ako znate jos nekoga ko je strucnjak neka napise. Cekamo na termin i kod doktorke Nov. u NS ali tek mozda za nekih 7-10 dana (a ja cu umreti od brige do tada).




lesli -> RE: Ekspertni UZ (16.1.2024 23:55:10)



IZVORNA PORUKA: Anoniman

Pozdrav svim clanicama. Nova sam ovde i trazim pomoc. Naime imala sam prvi ekspertski ultrazvuk u NS i doktorka je pronasla neku masu bebinoj glavi za koju je rekla da je moguce krvarenje i pocela da mi prica o abortusu. Ispalo je da ja treba sto pre da idem u Betaniju na komisiju kako bih to uradila. Trudna sam 13 + 2. Nismo radili prenatalni posto je to bio plan posle ekspertskog. Doktorka je rekla da ne radimo posto ovo nije genetska anomalija. Isto tako nije sigurna da li ne kravarenje ili nesto drugo. Da li je neko imao slican ili isti slucaj? U ponedeljak imamo zakazana dva pregleda jedan u NS drugi u Beogradu kod dr S. Stojica. Molim vas ako znate jos nekoga ko je strucnjak neka napise. Cekamo na termin i kod doktorke Nov. u NS ali tek mozda za nekih 7-10 dana (a ja cu umreti od brige do tada).




Potrazite misljenje profesorke Dukanac. 




Srecko47E -> RE: Ekspertni UZ (17.1.2024 12:52:17)

Da mi je ova pamet bila...Isla bih bez gledanja na cenu, tada nisam mislila o tome-kod doktora u Vojvode StepeKazu da je najveci stzrucnjak u sferi 4D UZ.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]