RE: Štapni mikser, blender (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


milicicak -> RE: Štapni mikser, blender (28.1.2015 13:11:55)


IZVORNA PORUKA: moja ciklama


IZVORNA PORUKA: milicicak
Stapni mikser melje sve, bez obzira na kolicinu.


Ja samo da pitam, jel štapni mikser može da "melje" živu šargarepu .. luk?


Mislim da to zavisi od jacine miksera, ja iskreno nikad nisam probala, meni je taj stapni dodatak dosao uz mikser... Ja ga koristim kad pravim krem corbe, majonez... Mene stapni nervira sto prska na sve strane [sm=smiley1.gif]
Inace, sirove stvari meljem u secku a u njemu pravim i pastete i humus. Blender koristim za pravljenje biljnih mleka, sejkova, cak i neke kolace mutim u njemu...




dunja RR -> RE: Štapni mikser, blender (10.2.2015 2:16:32)

Drage moja, hvala vam na savetima!

Uzela bih neki od OVIH, ili OVAJ Gorenje pa možda i OVAJ Gorenje pa vas molim za savet, šta bi ste vi odabrale?

Meni su nekako favoriti MSM87140 i MSM66155 , ali ovako na prvi pogled, mislim da je prvi jači a drugi ima više dodataka. Ne moraju ova dva, recite pls od onih sa linke gora koji da uzimam, hvala vam unapred [sm=smiley31.gif]





serpica -> RE: Štapni mikser, blender (10.2.2015 6:50:27)

Dunjci svi su dobri na svoj nacin,sto im i cena govori,bitno je da ti zavrse posao,ja nisam koristila taj stapni ali planiram da ga uzmem,meni je bio ok i onaj super secko isto lepo usitni kao i stapni a akse za odrzavanje.




vonavoj -> RE: Štapni mikser, blender (10.2.2015 9:46:20)

BAs su jaki,800w,neces se prevariti koji god da uzmes..realno,moj bosch od 300w za bebu sve samelje..ne melje zivo,ali za to imam secka..[sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Štapni mikser, blender (10.2.2015 11:47:02)

dunja ja imam gorenje od 400w, prezadovoljna sam,pravim i biljna mleka,namaze,kasice,ma sve moze. Stapni je zakon. Koji god da uzmes od ovih,neces pogresiti.




dunja RR -> RE: Štapni mikser, blender (10.2.2015 12:07:33)


Onda ću Gorenje, taman moji sutra-prekosutra uzimaju veš mašinu, pa ću videti da mi možda štapni ne daju na poklon ili sa nekim popustom, mada nema šanse [sm=smiley36.gif]. Kada sam kupovala frižider dobila sam peglu, i to dobru (u Gorenje centru).




dunja RR -> RE: Štapni mikser, blender (14.2.2015 23:14:59)

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Drage moja, hvala vam na savetima!

OVAJ Gorenje



Uzeh danas ovaj, nisam ga još probala, sutra ću, spremam teletinu sa povrćem i maslinovim uljem za S, za dva dana.





dunja RR -> RE: Štapni mikser, blender (16.2.2015 18:16:20)


Evo da javim, opasna je mašina, možda čak i preterano opasna za moje potrebe [sm=smiley36.gif]
Ništa, počeću više da kuvam ;)
Valjda sam se prepala od one šklopocije koja mi crkla za mesec dana, pa sam htela da se osiguram. Definitivno sam mogla i nešto slabije, ali ajd, bio je na akciji. U par poteza je samleo današnji ručak za S - teletina, bundeva, tikvica, šargarepa, krompir (posla dodala još i maslinovo ulje i njam, sve je pojeo, sporo, ali pojeo).




daca77 -> RE: Štapni mikser, blender (31.3.2015 15:09:31)

Koji biste mi blender preporucile, ali koji ce sem seckanja biti dobar za pripremu i biljnog mleka?




daca77 -> RE: Štapni mikser, blender (4.4.2015 9:15:36)

A da li neka ima ovaj http://www.tv-shop.tv/artikal/4548/ultimate-chopper




Maraj -> RE: Štapni mikser, blender (1.12.2015 9:42:10)

Sta mislite o ovom? Na snizenju je u lilly-ju. Da li je ok? I da li mi trebaju ostali nastavci posto ovaj koliko vidim ima samo jedan nastavak i ovu posudu? Koristila bi ga detetu za kasice i krem corbe. Nemam iskustva sa ovim mikserima a na snizenju je sad pa rekoh da l da ga kupim....

http://www.tehnomanija.rs/stapni-mikseri/bosch-stapni-mikser-msm-66110.html




bebilule -> RE: Štapni mikser, blender (1.12.2015 9:50:46)

Konkretno za ovaj ne znam. Ali sve sto imam od bosha mi je predobro. Njihovim.sjeckom sam.prezadovoljna.




Mariya -> RE: Štapni mikser, blender (1.12.2015 9:57:48)

Maraja mikser je super,ali mislim da bi mogla naći podjednako dobar a za manje para.po meni je preskup.
A ja inače uzimam samo one sa više nastavaka,onaj secko uz štapni je super stvar,koristim ga kao blender jer ga nemam posebno, a onaj deo za mućenje je isto super kad treba nešto na brzaka mutiti pa da ne rasklapam onaj veliki mikser sa posudom.
U rodi bude često na akciji super štapnih miksera sa više nastavaka.
Ja sam imala Philips,trajao je 3 god. A sad imam termozeta, dobila od svekrve. Služi me super.




Anck Su Nmaun -> RE: Štapni mikser, blender (1.12.2015 10:01:00)

Dobar je , u rangu sa Braunom, ali ti savetujem ako kupujes u Tehnomaniji da sacekas onaj Shoping day tada imas 20% popusta i na Braun i na Bosch a za te pare mozes kupiti citav komplet sa seckalisom i mutilicom.
Ja sam za 4000 kupila citav komplet Braunov jer bila rasprodaja!




Maraj -> RE: Štapni mikser, blender (1.12.2015 10:15:32)

E ovaj je 3300 din u Lilly-ju sada. Zato rekoh da l da ga uzmem. Trebace mi za kasnije al ne znam jer mi trebaju ostali nastavci




isidora88 -> RE: Štapni mikser, blender (1.12.2015 10:15:40)

Ima u idei uz super karticu bosch secko sa dodacima za 3500 din, 50% je popust uz tu karticu




Anck Su Nmaun -> RE: Štapni mikser, blender (1.12.2015 11:13:44)


IZVORNA PORUKA: Maraj

E ovaj je 3300 din u Lilly-ju sada. Zato rekoh da l da ga uzmem. Trebace mi za kasnije al ne znam jer mi trebaju ostali nastavci


Pa to onda i nije puno!




dunja RR -> RE: Štapni mikser, blender (1.12.2015 11:22:20)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

IZVORNA PORUKA: dunja RR

Drage moja, hvala vam na savetima!

OVAJ Gorenje



Uzeh danas ovaj, nisam ga još probala, sutra ću, spremam teletinu sa povrćem i maslinovim uljem za S, za dva dana.






Meni je ovaj najbolja investicija ikada, svakodnevno ga koristimo, i mikser i seckalicu, prrzadovoljna [sm=bravo.gif] bio je oko 6.000 onomad kada sam uzimala, pre oko 8-9 meseci.




Maraj -> RE: Štapni mikser, blender (1.12.2015 11:41:39)

Drage ja kupih ovaj u lilly-ju. Od 600w je a ovaj u idei 300w plus je metalni nastavak. Javljam kakav je. L sad siki pa ga nisam ni otvorila jos




branki* -> RE: Štapni mikser, blender (1.12.2015 13:34:06)

Ja sam skupila neke nalepnice,pa cu da kupim delimano stapni mikser u maksiju za dve hiljade,hocu da poklonim bratu i snaji za bebu,a ja za sebe nisam uzimala stapni.koristim blender,neki obicni,radi posao!




dijana1* -> RE: Štapni mikser, blender (24.2.2016 14:48:09)

Imam stapni mikser i sokovnik ali mi treba blender.
Nesto kao nutribulet od Delimana.
Da li neko ima taj i kakva su vam iskustva?




Ana RR -> RE: Štapni mikser, blender (24.2.2016 14:54:21)

Dijo, nemam iskustva sa Delimano ali ja sam koristila Bosch i odličan je. Mi smo kumovima kupili neki Bosch i znam da je kuma bila prezadovoljna jer joj nije trebao štapni uopšte, sve kašice za bebca je u blenderu miksala.




dijana1* -> RE: Štapni mikser, blender (24.2.2016 19:10:20)

Ana videla sam neki bosch , ima 800v , cini mi se da je i on super. Oko 18500 kosta.
Treba mi neki jak da samelje i kostunjavo voce.




Anck Su Nmaun -> RE: Štapni mikser, blender (24.2.2016 19:25:40)

Ja sam vec pisala al ajd Ja imam Braun i savrsen je ima sve dodatke, ali i Bosh je na vrhu liste po kvalitetu. Tefal mozda pored ta dva i to je to.




milicicak -> RE: Štapni mikser, blender (24.2.2016 19:30:55)


IZVORNA PORUKA: dijana1 RR

Imam stapni mikser i sokovnik ali mi treba blender.
Nesto kao nutribulet od Delimana.
Da li neko ima taj i kakva su vam iskustva?


Moja mam ga ima, ona je odusevljena, sve melje savrseno. Ona ga bas koristi za smutije i mlevenje sirovog povrca. Bice par dana kod mene pa vam javljam utiske :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sledeća stranica >   >>