RE: Štapni mikser (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


Dragica Draga -> RE: Štapni mikser (19.9.2021 12:18:29)

Meni bi stapni najvise trebao zboh krem corbi, mislim da bi mi bilo najlakse tako da usitnim povrce




Sanjica26 RR -> RE: Štapni mikser (19.9.2021 13:38:52)

Lakše bi sigurno bio. Ja imam njega. I bas mi je spas. 





Didy -> RE: Štapni mikser (19.9.2021 22:15:17)

Ja imam i blender i štapni, češće štapni koristim. Lakše se opere, montira i ostalo. Da, za krem čorbe je super. Čorbu od bundeve i ostalog povrća pravim bar jednom nedeljno i za to mi je super. Luk isto uvek tako izblendam kad nešto kuvam.





flamingos -> RE: Štapni mikser (19.9.2021 22:57:55)

Didy,štapni mikser je za krem čorbe super.Moji ih ne vole,tako da ih i ne spremam.A luk sitno seckam.Nekako nemsm običaj štapni mikser da koristim.Svskako je koristan u kuhinji.





Marinkela -> RE: Štapni mikser (20.9.2021 2:51:11)

Flamingos i kod mene je tako, volim da osetim povrce u jelu , bar sto se corbi ti e.




Dragica Draga -> RE: Štapni mikser (20.9.2021 7:31:40)

Pa da... Kako ko navikne. Ja stalno pravim krem corbe i onda dok izmiksam povrce u blenderu, jao. Mislim da mi je jednostavniji stapni. Najvise zbog toga mi treba.




flamingos -> RE: Štapni mikser (20.9.2021 9:09:26)



IZVORNA PORUKA: Marinkela

Flamingos i kod mene je tako, volim da oset_im povrce u jelu , bar sto se corbi ti e.
Lepo.Kuvam pileću belu čorbicu i naravno da stavljam povrće.Ali,ne vole krem čorbe.Tačnije-moje dete se posvađalo sa čorbama.





Didy -> RE: Štapni mikser (20.9.2021 11:48:21)

Ja nisam pravila krem čorbe dok deca nisu počela da zakeraju s povrćem. Ovako izblendiram sve i svašta, ni ne znaju šta sve pojedu. 😁





Dragica Draga -> RE: Štapni mikser (20.9.2021 11:49:57)

Haha bas to Didy. Ja pre neki dan napravila potaz od povrca i svasta stavila. Idemo kroz prodavnicu i kazu - jaoj plavi patlidzan mi to ne volimo to je bljaaaak... A ni ne znaju da su dan pre pojele patlidzan [sm=smiley36.gif]




flamingos -> RE: Štapni mikser (20.9.2021 11:53:02)



IZVORNA PORUKA: Didy

Ja nisam pravila krem čorbe dok deca nisu počela da zakeraju s povrćem. Ovako izblendiram sve i svašta, ni ne znaju šta sve pojedu. 😁


Dobro kad možeš da im podvališ.Moje dete je jelo čorbice,supice dok je bila manjs,sad nikako.Jede pasulj gulaš-i to bez hleba.





Dragica Draga -> RE: Štapni mikser (20.9.2021 11:55:30)

Joj stvarno je milina kad mozes da im podvalis ne zapitkuju, a pojedu lepo [sm=smiley36.gif]




Didy -> RE: Štapni mikser (20.9.2021 12:11:40)

Letos nam gazdarica u Grčkoj napravila grčku musaku za ručak i deci se dopala. Pitali šta sve ide, kad su čuli patlidžan, malo se zamislili. Do tad je izričito bilo da ga ne vole. Sad im stavljam redovno u lazanje i još im kažem. Sad su u fazonu - patlidžan je super. 🙄😁





Bambino1 -> RE: Štapni mikser (20.9.2021 16:15:36)

I stapni i blender sam redovno koristila dok je bebac bio mali i jeo samo kasice. Sada koristim stapni da malo usitnim voce kada nece da jede ovako, pa ga dodam u griu ili proso. Blender redje kao sto neko vec rece stapni operem brzo. 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]