RE: Mašina za sušenje veša (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


Bojana95 -> RE: Mašina za sušenje veša (10.12.2020 23:52:08)



IZVORNA PORUKA: Animsaj9



IZVORNA PORUKA: Bojana95

I ja filter na vratima cistim odmah, donji nakon 5 upotreba. Zanima me koje programe koristite i za koji ves, ja se jos uvek nisam usudila da stavim farmerke i dzempere, i ako se nista nije desilo sa stvarima koje sam susila, sta vise odusevljena sam. Sta koristite za miris vesa? 
 

Bojana za sareni ves koristim Mix standard Za beli cotton standard Farmerke susim na mix, ali mi se desavalo da nove trenerke i duks skupi tako da trenerke i dukseve dok su novi izbegavam da ih susim. Dzempere susim na vuni kao klupko nacrtano. Sto se tiče mirisa omekšivač redovno kad se pere. Nisam stavljala ni jedan od onih sto ide u masinu za sušenje



Hvala ti puno, veceras stavljam farmerke pa sta bude 🤗 Za miris sam pitala zato sto prva dva puta kada sam je upalila, ves je tako mirisao da nisam mogla da verujem, odusevila se. Sledeci put kada sam osusila nije tako mirisao, nego se jedva osecao na omeksivac. Bude mekan ves i sve, ali nikako da mi zamirise kao taj prvi put 😂




nata11 -> RE: Mašina za sušenje veša (11.12.2020 10:07:52)

Mirise???



Meni masina za susenje ubije sav miris omeksivaca pa ga vise i ne koristim. A miris za masinu za susenje je neisplativ. 3 maramice da se oset__i nesto.




Ana RR -> RE: Mašina za sušenje veša (11.12.2020 10:17:08)

Ne znam da li je do mašine ili do omekšivača, ali moj veš miriše i dalje posle sušenja u mašini. I to se baš lepo oseti. U Kanadi sam koristila maramice za miris i protiv elektriciteta.




emicaa -> RE: Mašina za sušenje veša (13.12.2020 11:33:02)



[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/2100734-2370.jpg[/img]Ja kupila ovu,kombinovana je.Tri puta je do sad prala i susila i odusevljena sam.Ves mirise i posle susilice,posle cu isprobati drugi prasak da vidim dal je do praska ili svejedno mirise.




Sanjica26 RR -> RE: Mašina za sušenje veša (13.12.2020 11:35:04)

I moj ves mirise posle susenja. 





branki* -> RE: Mašina za sušenje veša (13.12.2020 12:17:34)

A, je l ima kombinovana masina sa punjenjem odozgo? 




branki* -> RE: Mašina za sušenje veša (13.12.2020 12:22:37)

Super, Emice!Mi inace nemamo susilicu. Ne mogu odvojeno da kupim, mozda bi se i naslo mesta u kupatilu, ali ne zelim da remetim red i da bude prenatrpano, jer bi apsolutni knap bio. Mora kombinovana. A, onda, ves masina savršeno radi, elektroluks je, kako da je bacim... Pojma nemam.. 




Pufnica85 -> RE: Mašina za sušenje veša (14.12.2020 2:05:08)

Malo se kasno javljam, ali da ipak podelim svoje utiske[sm=smiley1.gif] Bosch Home Professional WTX87EH0EU. Imam cetiri sina i vesa za pranje uvek ima gomila.[sm=smiley13.gif] Spasila sam se, mnogo mi vremena stedi.Prezadovoljna sam. Skupa jeste, ali vredi svaki dinar.[sm=smiley1.gif]Lepo susi, nema guzvanja,ne skuplja ves. I ono sto nije 100 % pamuk, ja sam stavljala na program za pamuk.Ima dosta opcija. Nisam jos sve programe isprobala, ali ove sto jesam su super. Susi 9 kg, ali ja je ne punim do kraja , jer mi je masina za pranje od 7 kg. Tako da mi skrati program susenja jer nije pun kapacitet. Jedino sto mi ves ne mirise na omeksivac, vec se oseca na svezinu. Kako si ti zadovoljna tvojom, javi utiske[sm=smiley4.gif]




Ana RR -> RE: Mašina za sušenje veša (14.12.2020 10:37:49)

Extra [sm=bravo.gif] bravo i za 4 sina, svaka čast!!

I naša je za 9kg sa toplotnom pumpom. Veš je divan, mekan, neverovatno miriše na omekšivač. Baš baš sam zadovoljna [sm=smiley1.gif] Da nas dugo služe! [sm=bravo.gif]




flamingos -> RE: Mašina za sušenje veša (14.12.2020 13:59:42)

Ana,Emice,divno.Da vas dugo služe.❤





Elenita -> RE: Mašina za sušenje veša (17.12.2020 0:17:02)

Samsung




Maramara80 -> RE: Mašina za sušenje veša (19.10.2021 20:28:35)

Da li ste zadovoljni masinom za susenje? Planiram da kupim masinu za susenje pa se dvoumim izmedju Candy i Beko, ove jeftinije do 40000





Queen Lady -> RE: Mašina za sušenje veša (20.10.2021 6:31:14)


IZVORNA PORUKA: Maramara80

Da li ste zadovoljni masinom za susenje? Planiram da kupim masinu za susenje pa se dvoumim izmedju Candy i Beko, ove jeftinije do 40000




Ja sam prosle godine kupila Candy - Ovaj model -

Ja sam prezadovoljna kako radi. Kupili smo je na crni petak, bila je skoro 40000. Na prolece i leto sam susila samo peskire, i par puta kada mi je trebalo nesto, a nije moglo da se osusi preko noci. Ima nekih 15 programa, ali ako instaliras aplikaciju na telefonu ima dosta dodatnih programa (antialergijski, za bebe, za ves, za jakne....). Meni je masina za pranje 7kg, za susenje mi je 8, pa uvek mogu da stavim sav ves da se susi, ne moram da odvajam. Stvari vise ne peglam, cim mi zavrsi sa susenjem, odmah izvadim stvari i pravo na steklicu. Desilo mi se doduse par puta da nisam izvadila odmah stvari, pa su se majice od stajanja u masini izguzvale, ali su cak i tad za peglanje mnogo lakse nego kada ih susim napolju. Bukvalno samo predjem peglom preko majice, ne moram da trljam po pola sata. Za kosulje i stolnjake mi je spas sto se tice peglanja, operem ih, ubacim u susilicu, podesim na program za lako peglanje ili na program gde mi ostanu vlazne i ispeglam za cas. Ja sam prezadovoljna,




Sanjica26 RR -> RE: Mašina za sušenje veša (20.10.2021 8:37:21)


IZVORNA PORUKA: Maramara80

Da li ste zadovoljni masinom za susenje? Planiram da kupim masinu za susenje pa se dvoumim izmedju Candy i Beko, ove jeftinije do 40000




Maramara prezadovoljna sam. Imam gorenje.




Filadendronka -> RE: Mašina za sušenje veša (21.10.2021 18:42:39)


Ja sam bas nezadovoljna za Candy. Imamo model GVC D813B od 8kg. Najpre bucna je katastrofa, na srecu nam stoji u posebnoj prostoriji daleko od spavace sobe. A ono najgore skuplja mi ves koliko god da menjam programe, tako da je retko koristim sem za peskire, krpe, posteljinu i nebitne stvari. Naravno da nemam vremena da odmah izvadim ves kad osusi, tako da i dalje sve moram da peglam. Candy mene vide nikada nece videti. 




IZVORNA PORUKA: Maramara80

Da li ste zadovoljni masinom za susenje? Planiram da kupim masinu za susenje pa se dvoumim izmedju Candy i Beko, ove jeftinije do 40000








Ana RR -> RE: Mašina za sušenje veša (21.10.2021 19:15:42)

Mi smo imali Candy mašinu za pranje veša, isto smo na kraju bili nezadovoljni.

Sušilica nam je Bosch (gledali smo da je proizvedena u Nemačkoj) i prezadovoljna sam.




mikica88 -> RE: Mašina za sušenje veša (21.10.2021 19:50:37)

Sa njima nema greske, Ana.




vonavoj -> RE: Mašina za sušenje veša (21.10.2021 21:09:00)

Ja sam imala 10g siemens,od 5kg,kupili je polovnu i super je bila.. a sad smo uzeli isto siemens polovnu od 8kg,150e...pu,pu..i stara radi jos,ali mi je mala.

Realno,na najjace ne stevljam nista...kosulje, farmerke(moje i mm), dzempere..ne stavljam...citam etikete i tako stavljam. Generalno sve sto se ne pere na vise od 30..ne ide u susilicu..




Milica16 -> RE: Mašina za sušenje veša (30.1.2022 21:22:29)

Da li neko ima ovu masinu za susenje?Treba mi pomoc 😆





Ana RR -> RE: Mašina za sušenje veša (30.1.2022 21:38:22)

Koju, Milice?




Milica16 -> RE: Mašina za sušenje veša (30.1.2022 21:45:28)

Htela sam sliku da stavim da bi se videlo koja je ali nece iz nekog razloga.Gorenje je masina ali ne znam tacan model.Moram da pogledam.






Sanjica26 RR -> RE: Mašina za sušenje veša (30.1.2022 22:13:15)

Imam ja gorenje za susenje. Sta te muci?




Milica16 -> RE: Mašina za sušenje veša (30.1.2022 22:21:00)

Svaki put kada je ukljucim nije bitno koji program ona susi 4 5 h da li je to normalno ili takve su ove gorenje?Ili treba da pretisnem neko dugme da to ne bude tako.I zanima me koje programe vi najvise koristite?I da li ima neki da je dobar za decije stvari,nebi bas da se skupe.Ili da im se nesto drugo desi.




Sanjica26 RR -> RE: Mašina za sušenje veša (30.1.2022 22:53:59)

Moja ne susi 4 sata. Uglavnom je program cotton ultra. Za posteljinu ima obeleženo, pa taj program. Masina mi radi nocu. Retko kad je tokom dana ukljucim. 




Ivanka 75 -> RE: Mašina za sušenje veša (30.1.2022 23:03:11)

Moja mukica se danas naradila 😟😂





Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 [38] 39   Sledeća stranica >   >>