RE: Mašina za sušenje veša (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


ivaMark -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 14:00:18)

Nemam iakustva sa Candy, ali da pohvalim Indesit. Imamo u Bosni kombinovanu, odliiicna, ni jedan kvar a voda je tamo katastrofa, puna kamenca, uzasna...nije ni za pice.





Maraj -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 14:36:03)

Ana i mm je za LG. Imaju prijatelji, obicnu masinu, samo za pranje, kad odemo kod njih, jedva je cujemo da radi.
Mi sada imamo Beko. Nikad vise. Jako je bucna. Plocice nam po podu izlomila od centrifuge




Sanjica26 RR -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 14:50:52)

Maraj, Ivana ima kombinovanu. I prezadovoljna je. Idi nekoliko stranica unazad. 





flamingos -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 14:54:12)

Nova mi je mašina,tako da super pere,nakon nje kupujem kombinovanu koja i pere i suši veš-to je zakon.





Maraj -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 14:54:21)

Gledala sam candy. Citala sam umazad, i Ivana, Rosi, suzi kju imaju candy. Sada su cene oko 55 000 za candy, 5 god garancije.
LG su oko 75 000. 10god garancija Bas mnooogo[sm=smiley13.gif]




vocicana -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 15:13:00)

Maraj mi iammo Candz susaru, odlicna je! Candy Grand Vita, odlicna. Bucna, pa sve su malo bucne koje suse, za pranje isto Candy, evo 6 godina robuje, ne gasi se. Jos je za pranje vesa slim varijanta zbog prostora u malom kupatilu u starom stanu. Ali odlicna!




IvanaSK RR -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 18:14:18)

Ja sam vec pisala da mi je ova skroz ok. Za sada je sve u redu. Nije previse bucna al nije ni skroz tiha. Mada,eto,svi imamo različita iskustva.




lesli -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 19:16:05)

Masina koju moji imaju je sad vec oko 10godina stara. Ali brzo su poceli delovi da otkazuju i grejac i nesto vezano za centrifugu (da li neki lezajevi, pa je skakala nenormalno), pa programator - ti okrenes na 40 onaj tockic a ono pocne da iskuvava...Pre toga smo imali gorenje masinu otkad ja znam za sebe. Radila je preko 20 godina uz neke sitnije popravke bolje nego sto ova upola manje stara radi sada.
Ja bih odabrala LG, za njih sam cula da su odlicne. Ja sam gledala i neku Whirpool koja izgleda kao svemirski brod i cak je bila baaas snizena svojevremeno u emmezeti, ali nije mogla zbog dimenzija cak ni da udje u kupatilo (treba nam slim masina). I onda sam se malo ohladila od kombinovane masine. Ali povremeno i dalje razmisljjam o tim lg kombinovanim (oni imaju slim varijantu 7/4)




Maraj -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 19:45:55)

Lesli i nama treba slim varijanta [sm=smiley1.gif]. Stoji nam u wc-u pa je prostor manji nego u kupoatilu.
Prodavac nam.preporucio whirlpool masinu ili lg.
Ja mesto nisam za whirlpool...otkud znam. Lg je ok...al su im cene bas wooow




Filadendronka -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 20:50:46)


Maraj, imam Candy Grand Vita ves masinu i susaru. Za pranje je slim varijanta i odlicna je, a susaru koristim uglavnom zimi. Peskiri budu mekani kao hotelski, posteljinu mnogo izguzva. Ostali ves mora da se razvrsta i onda dosta toga ne mora da se pegla. Medjutim posto nemam vremena za ta sortiranja, ja uglavnom gotovo sve iz ves masine naguram u susaru. Tako sam upropastila puno pantalona ( citaj smanjile su se) posto su u bubnju bile sa dosta debljim stvarima kojima treba i vise vremena za susenje. Osnovno je da upoznamo programe koje masine nude i da se pridrzavamo uputstva.

IZVORNA PORUKA: Maraj

Gledala sam candy. Citala sam umazad, i Ivana, Rosi, suzi kju imaju candy. Sada su cene oko 55 000 za candy, 5 god garancije.
LG su oko 75 000. 10god garancija Bas mnooogo[sm=smiley13.gif]






Maraj -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 21:11:55)

Hvala fil na iskustvu




IvanaSK RR -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 21:16:28)

Meni se ni jedna stvar nije smanjila.




Filadendronka -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 21:39:11)


A koji program/e koristis? Ja uvek ukljucujem neki automatski koji se gasi kad je sav ves suv, tako mi je najlakse. Ali to povlaci smanjivanje tanjih stvari kad ih npr. ubacim sa pantalonama sa dzepovima od mm koje su jako debele. Mrzi me da se nesto udubljujem u sve programe koje nudi moja susara. Inace se lako cisti mali filter, a veliki moze na par meseci. 

IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Meni se ni jedna stvar nije smanjila.






Ivanka 75 -> RE: Mašina za sušenje veša (29.4.2020 21:43:50)

I ja uvek sortiram mokro pre stavljanja u susaru.
Mada... Ja i kad perem sortiram tanje i deblje, perem po 2x ali kraci program za manje vesa.




lesli -> RE: Mašina za sušenje veša (30.4.2020 0:38:52)

Maraj moja greska, ne whirpool nego electrolux. Ta koja se meni svidela je kao neki polu slim. Znaci 54-55 cm, a ne standardnih 60+. I ja se ponadah da moze. Jos bila snizena nekih 20.000 u tom trenutku. Dodjemo kuci, muz premeri vrata od kupatila i ispostavi se da ne moze kroz vrata da udje. Meni doslo da placem. Tada sam se ohladila. Razmisljala sam posle jos o tim LG, ali taj elektrolux ostaje moja neprezaljena ljubav 😅




IvanaSK RR -> RE: Mašina za sušenje veša (30.4.2020 9:29:37)

Fil,uglavnom ukljucujem program za ves koji ide odmah na slaganje u ormar 😀 mislim da mi on i najmanje gužva.  Ubacim nesto vise od pola masine na pranje posto mi je 6+9 i automatski ukljucim i taj program.  Ima raznih opcija zato i treba dobro prostudirati uputstvo 🤣 da se susi na 120,90,60...svasta nesto moze da se namesti. Mada kažem ja uglavnom koristim taj program.




physio70 -> RE: Mašina za sušenje veša (1.5.2020 17:04:21)

Beko masina za susenje vesa radi besprekorno. 




bikicaV -> RE: Mašina za sušenje veša (22.6.2020 13:01:27)

Lesli , meni se svidela elektrolux ali je bila skupa. Imam njihov usisivac.
Na kraju beko masinu smo uzeli.




mama Jo -> RE: Mašina za sušenje veša (22.6.2020 19:57:49)

Ja je nemam, nesto ni ne osecam potrebu za njom [sm=smiley36.gif]




Filadendronka -> RE: Mašina za sušenje veša (22.6.2020 23:53:13)

Peskiri iz susare su kao u hotelu, mekani, vazdusasti. Uvek ih tako susim i leti i zimi. 




mikica88 -> RE: Mašina za sušenje veša (7.9.2020 15:50:01)

Fill, ko ne voli takve peskire.
Masinu za susenje nemamo.




BubaBubica -> RE: Mašina za sušenje veša (7.9.2020 21:58:16)

I ja odavno priželjkujej mašinu za sušenje veša, pogotovo zimi, ovako leti je za čas suvo, a zimi ne stiže da se osuši. Unutra ako bih sve sušila ugušili bi smo se od vlage. Možda prodam moj fotoaparat i uzmem mašinu, ionako nemam kad da fotografišem njime (a velika je ljubav, još uvek razmišljam jer ako ga prodam, ne verujem da ću ikada ponovo kupiti, jedva sam i njega priuštila). Dosta hvale Gorenje sa kondenzacionom fiokom, a imamo i Gorenje i mašinu za veš i mašinu za posuđe, ova za posuđe se više kvarila za ove tri godine nego za veš za 10 godina koliko je imamo.





jess021 -> RE: Mašina za sušenje veša (8.9.2020 7:57:57)

Joj Bubice nemoj prodavati, vidi se iz posta koliko ti znaci.


Ja u kupatilu nemam mesta za suilicu, ali sl godine kad ga renoviramo, bice. 




nata11 -> RE: Mašina za sušenje veša (8.9.2020 9:17:38)

Bubice moja je sa fiokom i u kupatilu je 300C. Tako da nam se opet vlaga javlja i pored otvorenog prozora. Ali i da je celo kupatilo crno ne dam je.





remix -> RE: Mašina za sušenje veša (8.9.2020 9:23:44)

Ni ja moju masina je zakon. Ne kacis i ne mucis se sa vesom narocito zimi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>