RE: cvece u saksiji (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Od cvetića do salatice



Poruka


vikiveki -> RE: cvece u saksiji (10.7.2015 23:42:54)

[sm=smiley36.gif] zna dete da se snađe,da imate i vi ispred kuće,mala pametnica[sm=bravo.gif]




veselicaa -> RE: cvece u saksiji (10.7.2015 23:45:36)

Ma da to je vec drugi put da tako radi,zamenila je saksije kada je videla da je procvetalo jos lepse kod babe [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: cvece u saksiji (10.7.2015 23:48:43)

Neka,neka samo menja[sm=smiley36.gif] ja cveće obožavam imam dosta i u kući koje su non stop u kući,mada većinu iznosim napolje čim bude lepo vreme




aleksandrici -> RE: cvece u saksiji (11.7.2015 19:15:35)

Jao,meni je pun stan cveca i zacinskog bilja,pocecemo da razgrcemo lisrove da udjemo u dnevnu sobu ali i na terasi.Deca bas ne vole.




vikiveki -> RE: cvece u saksiji (11.7.2015 19:18:54)

Aleksandrici,nemoj preterivati sa puno cveća u kući zbog kiseonika,znaš sigurno i sama da preko dana biljke uzimaju kiseonik i još nešto sam negde pročitala o tome zašto ne treba držati puno cveća u kući,samo ne mogu tačno da se setim zbog čega baš tačno




Mala Elena -> RE: cvece u saksiji (7.6.2016 13:39:05)

Imam ruzu u saksiji na terasi koja jako slabo napreduje. Vidim kod pupoljka ima nekih sitnih crvenih bubica...sta je najbolhje da kupim da ih poprskam?
A sa muskatle mi opao sav cvet a bila je tako bogarta, od vetra i pljuska. Hoce li cvetati ponovo i kada ako neko zna?




Animsaj9 -> RE: cvece u saksiji (7.10.2016 18:41:05)

Zene jel neka od vas ima amarilis ?treba mi savet , ne znam tj. zaboravila sam od silnih lukovica koje imam kad se lukovica izvadi sad s jeseni i stavi u mracnu kutiju da li posle 6 nedelja ili u februaru se ponovo sadi u saksiju?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  16 17 18 19 [20]