RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (3.1.2018 21:25:23)


IZVORNA PORUKA: Hipatija

Žene drage, srećna vam nova godina, da ste žive i zdrave i da u ovoj godini stignu i bebice. Kiss
Da li neka ide na komisiju 9. januara?

Hipatija bas sam danas mislila na tebe [sm=smiley1.gif] Trebaju mi neke informacije oko vadjena krvi u KC i na Transfuziji. Pisem ti ovih dana na FB.
Da ne kazem srecno na komisiji jer znam da prolazis [sm=smiley1.gif] Izgleda da opet idemo u isto vreme [sm=smiley36.gif]




Hipatija -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (5.1.2018 17:35:31)

Daće Bog da ovog puta bude uspešno, a ne delimično kao prošli put ;-)
Javi se slobodno šta god ti treba, tu sam




Žozi -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (10.1.2018 13:22:06)

Drage, nova sam na forumu, ali "stara" u prici VTO.
Na ovom forumu sam pronasla korisne informacije i hvala svima.
Tako i ja sada zelim da prenesem info. 😀 Naime, drugostepenu komisiju sam prosla 7.12.2017. u Betaniji. Pozivno pismo nikako da stigne pa sam pozvala rfzo na broj koji sam ovda nasla (0112053617) i zena mi objasni da Ferona jos nije potpisala ugovor za ovu god. pa se to ceka i da cim se taj ugovor potpise, direkcija rfzo pravi raspored i salju se pozivna pisma. Znaci, cekam do daljnjeg.
Nadam se da ce nekom biti od pomoci. 🙂




Hipatija -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (7.2.2018 14:17:49)

Jel ima neko zakazane konsultacije 12-og?




Maramara80 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (7.2.2018 14:33:50)

Zenice, koji je minimalan broj spermatozoida sa kojim mozemo da prodjemo komisiju?




nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (8.2.2018 10:51:41)

Maramar ebi je ovo druga vto u Nisu ako nisam pogresila?




Maramara80 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (8.2.2018 10:58:29)

Jeste draga. Imamo problem sa spermogramom drasticno se smanjio broj od prethodne vto. Nadam se da je samo trenutna posledica temperature koja je trajala skoro dve nedelje,ali za svaki slucaj bi volela da znam koji je minimalan broj za komisiju. Dokle si ti stigla?




nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (8.2.2018 12:06:00)

Ja stvarno ne znam koji je min broj ali uradice oni na komisiji opet spermogram a mislim da nece biti problem jer vas vec poznaju. Nadam se marta krecem sa terapijom.




Hipatija -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (11.2.2018 15:35:58)

Maramara80 ja mislim da je bitno da ih ima. Mislim da jedino odbijaju ako nema spermatozoide, sve dok ih ima dobro je, jer onda mogu da rade ICSI metodu.




nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (16.2.2018 20:04:52)

Maramara jesi prosla komisiju?




Maramara80 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (16.2.2018 20:31:37)

Nata 11 nisam jos predala,cekam da mm ponovi bris posto ima neku bakteriju.




nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (16.2.2018 20:48:32)


IZVORNA PORUKA: Maramara80

Nata 11 nisam jos predala,cekam da mm ponovi bris posto ima neku bakteriju.

[sm=smiley20.gif]




Anikaa -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (24.2.2018 23:13:22)

Pozdrav svima . Skupila sam sve rezultate za prvu VTO samo me zanima da li upute za komisiju uzimamo i suprug i ja ili je dovoljan samo moj uput od ginekologa ? I jos nesto me zanima ako neka od vas ima iskustva sa inseminacijom . Da li je bitno da se injekcija koja se prima pre inseminacije primi na stranu gde je jajnik sa folikulom ili to nije bitno ? Unapred hvala .




Hipatija -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (25.2.2018 17:54:46)

Nije bitno gde se prima injekcija. A uput uzimate i Vi i suprug. Vi uzimate za komisiju i eho male karlice, a suprug za spermogram.




Anikaa -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (25.2.2018 20:48:33)

Hvala puno 😘




malaDragana -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (28.2.2018 23:36:59)

Zdravo svim devojkama - borcima !! [sm=smiley1.gif]
Nama je ovo 1. Vto i radicemo je u Nisu, dr Jasmina Popovic
II komisiju smo prosli 9/2. Zanima me da li jos neka ceka pozivno pismo ? Kakvo je vase misljenje o pomenutoj dr?




M09012019 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (4.3.2018 22:18:55)

Zdravo svima...
I ja odlučih da se pridružum ovoj temi...jer prolazim kroz isto...Očekujem pozivno pismo za VTO u Nišu..protekla godina bila je teška oko svih prikupljanja analiza, uklapanja vremena sa drugim obavezama i pre svega sa psihičkom igrom...zašto baš ovo ja da prolazim [sm=smiley13.gif]
Kada se dobije pozivno pismo...šta dalje?

Hvala puno unapred na odgovoru
















malaDragana -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (4.3.2018 22:40:57)

Kad ste prosli 2. Komisiju?
Ja se nadam da ce pismo stici od ponedeljka!
Koliko se secam, posle su konsultacije, uput ginekologa o stacionaru (ili kako vec [sm=jezicek.gif] i overa u socijalnom.
Kog ces dr izabrati?

Puno pozz svima




Hipatija -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (6.3.2018 9:50:37)

Kada se dobije pozivno pismo uzimate zeleni uput od ginekologa, idete u rfzo da vam daju opet pozitivnu ocenu i sa tim idete na konsultacije. Pisaće vam u pismu kad su konsultacije zakazane. Na konsultacijama birate doktora koji će vam voditi proces. Tada vas taj dr ultrazvučno pregleda i dogovarate se oko termina za vto. Pozivno pismo se čeka od dve nedelje i više, zavisi kolike su gužve u kliničkom. Ja sam prošle god tačno na tri nedelje od drugostepene imala zakazane konsultacije, a ove godine prošla drugostepenu 9.januara a konsultacije sam imala zakazane za 12. februara. I ove nedelje krećem sa bockanjem :-)




malaDragana -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (6.3.2018 9:57:36)

Hvala Hipatija na odgovoru [sm=smiley1.gif]
Ko je tebi vodio proces prosle god? Jesi li istog dr izabrala i ovaj put?
Da li mozda pretpostavljas zasto nije uspelo tada?

Zelim ti puno srece ove godine !!




Hipatija -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (6.3.2018 10:04:54)

Mene je prošle godine vodila Aleksandra Tubić, a isto i ove. Njen sam pacijent već godinama i zadovoljna sam. Prošle godine je bila biohemijska trudnoća, a koji je razlog bio, ne znam. Dešava se. Nadam se da će ove biti skroz uspešna, što i tebi želim :-)




malaDragana -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (6.3.2018 10:33:28)

Da li si uzimala neke vitamine ?
Ja moram da sredim nekoliko hormona. Da li imas iskustva sa nekim endokrinologom?
Cuvaj se i zelim ti sve najbolje !!




nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (6.3.2018 10:56:40)

malaDragana ja sam prethodno vto radila kod dr Jasmine. Njen sam pacijent inace bila 6 godina i prezadovoljna sam. Uvek je iskrena i direktno kaze sta je problem. Ovu vto radim u drugoj klinici zbog nekih drugih problema jer moramo koristiti zamrznute spermice ali Jasminu svakako preporucujem od srca.
Zelim Vam svima puno srece.

Hipatija jesi krenula terapiju? Ja cekam da dobijem nadam se cetvrtak.




malaDragana -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (6.3.2018 11:29:09)

Hvala na odgovoru ! Videcemo kako ce sve da prodje [sm=smiley1.gif]




Hipatija -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis (6.3.2018 11:55:31)

Čekam i ja da dobijem :-)
Sad od vitamina uzimam profertil za žene, i plus terapiju koju pijem već godinama (glukofaž, kardiopirin i letroks)
Prošle godine nisam uzimala profertil, pored ove svakodnevne terapije uzimala sam folnak i vitamin d. Folnak sam sad izbacila jer folne kiseline ima u profertilu.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 [62] 63 64   Sledeća stranica >   >>