RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (12.4.2018 16:24:27)

Mislis kod kog dr posto si se vec odlucila za KC Nis. :) Ja sam kod dr Jasmine i prezadovoljna sam. Ako te nesto konkretno zanima pitaj.




mrvica86 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (12.4.2018 16:36:42)

Pa iskreno razmisljala sam i privatno mozda da odradim inseminaciju...ali jos uvek se razmisljam sta, kako gde, kod koga :)




nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (13.4.2018 8:53:18)

Po meni nema razloga placati toliko puno nesto sto ima veoma malu uspesnost ali naravno tvoja odluka.
Dovoljan ti je uput tvog ginekologa i brisevi.




Yocky -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (3.5.2018 0:48:44)

Zdravo!
Nova sam na forumu...
Bila sam na dve VTO u KC Niš i prva je bila biohemijska a druga spontani pre UZ.
Zanima me vaše mišljenje da li treći pokušaj da iskoristimo opet ovde ili da menjam?
Dvoumim se između Ferone i KC NIS
Pozz




nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (3.5.2018 7:56:21)

Ukoliko si zadovoljna dr pokusaj opet. Ali prvo razgivaraj sa dr da li je potrebna neka analiza ili promena terapije. Srecno.




Yocky -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (3.5.2018 8:49:50)

Generalno sam zadovoljna i dr i sestrama. Dr nam je posle druge neuspešne dala sve moguće analize da uadimo ( kariotip oboje, trombofilije, hematološke analize...)i sve je bilo ok. Sad sakupljanje analize za treću pa se malo dvoumim.




nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (3.5.2018 12:53:23)

Jesi se prijavila za besplatnu konsultaciju u Nisu? Tu mozes otici pa mozda ti se neki dr dopadne.




Hipatija -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (30.7.2018 13:26:15)

Ovde dugo niko nije pisao. Maramara šta se desilo sa vama? Jel ste uspeli?




Maramara80 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (30.7.2018 15:49:44)

Draga Hipatija, hvala Bogu jesmo. Cetvrti sam mesec i nosim blizance,ali mi je bilo glupo da pisem posto smo se ovog puta ipak odlucili za Beograd. Kako si ti, dokle si stigla? Veliki pozdrav svim zenicama i samo napred nema odustajanja




Vasilisa84 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (2.8.2018 9:55:17)

Da li ima neko ko trenutno ceka komisiju u Nisu?




Hipatija -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (3.8.2018 22:37:30)

Super Maramara80, baš sam se obradovala. Meni je druga uspela, ali sam nažalost imala spontani u 12-oj nedelji. Sad skupljamo papire za prvostepenu i idemo do cilja :-)
Vasilisa, jel imaš zakazanu komisiju ili tek treba da zakažeš?




Vasilisa84 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (7.8.2018 22:19:50)

Uspela sam da zakažem za 29.8
Sada čekam kraj avgusta i izlazak. ..[sm=smiley13.gif]




Yocky -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (14.8.2018 1:08:31)

Zdravo!Da li neko čeka pozitivno pismo i jel znate koliko se sad čeka?Zvala sam Feronu rekli su izmedju 2 nedelje i 2 meseca




nata11 -> RE: Besplatna vto u klinickom centru Nis-iskustva...molim vas pisite (29.6.2019 10:27:07)

Da li neko ima direktan mail odeljenja steriliteta? 





Stranica: <<   < Prethodna stranica  60 61 62 63 [64]