RE: Dečija leukemija (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca >> Zdravlje deteta



Poruka


lesica -> RE: Dečija leukemija (1.2.2020 12:34:39)

Smeško hvala.

U Tiršovoj smo.
Ali smo srećom više kući, nego tamo. Odnosno, insistiraju iz mnogo razloga da deca što više budu kući, i da se većina stvari odrađuje u dnevnoj bolnici, uz minimalno zadržavanje i ostajanje na odeljenju (neće nas zaobići još hospitalizacija svakako, ali o tome ću misliti naknadno)
Zato i kažem, guramo dan po dan, mic po mic i biće to sve kako treba.




smeško -> RE: Dečija leukemija (1.2.2020 12:43:15)

Bice, Les! Bice! Ljibimo vas puno!




pari -> RE: Dečija leukemija (1.2.2020 14:03:52)

Mislimo na vas Les!





Mirko Svirko -> RE: Dečija leukemija (1.2.2020 14:15:03)

Les,ja vas ne poznajem licno. Ali mislim cesto na vas. I bice sve dobro.




MamaNecaVo -> RE: Dečija leukemija (2.2.2020 18:31:04)

Draga Les... Ovo pise tetka decaka koji se bori vec 4godine. Na pravom ste mestu, Tirsova ima sjajne lekare i slobodno se javi ako ti je potrebna bilo kakva informacija. Spojicu te sa sestrom jer kako ona kaze... Doktorirala je sve. Drzimo fige da sve prodje sto pre. 




MamaNecaVo -> RE: Dečija leukemija (2.2.2020 18:32:50)



IZVORNA PORUKA: MamaNecaVo

Draga Les... Ovo pise tetka decaka koji se bori vec 4godine. Na pravom ste mestu, Tirsova ima sjajne lekare i slobodno se javi ako ti je potrebna bilo kakva informacija. Spojicu te sa sestrom jer kako ona kaze... Doktorirala je sve. Drzimo fige da sve prodje sto pre. 



Proslo mi je vreme za edit pa moram ovako. I kod tetkinog momka je ista dijagnoza, budi zaista slobodna da se javis za bilo sta! 




choopa choops -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 14:51:48)

Sto godina nisam bila na RR, znamo svi kako to ide, obaveze, čuda...Uglavnom, lesi imate moju podršku. biće to sve dobro. Ukoliko se dobro sjećam, izliječenje od leukemije kod male djece ima dosta dobar procenat uspješnosti. Mora biti sve kako treba, čvrsto vjerujem u to. Javljaj kako se stvari odvijaju. Jesi li ti ostavljala matične ćelije ili ne? Ide li liječenje u tom pravcu ili? Ako bude trebala kakva finansijska pomoć, možemo da se organizujemo preko foruma pa da se pomogne koliko ko može. Javljajte na FB u slučaju da ne vidim ovdje. Šaljem puno zagrljaja tebi i djeci, a malome junaka puno poljubaca, da izdrži sve te bolne procedure i vjeruje u uspjeh! [sm=smiley27.gif]




degu -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 15:05:12)

Uh Lesice, toliko sam se rastuzila, nisam na RR bila ne pamtim od kad i zatekle su me ove teske vesti. Namerno ne kazem tuzne jer ce biti samo tesko, a bice sreca na kraju. Tvoja energija pozitivna je toliko ubedljiva, da sam sigurna da ce biti dobro. Majka najbolje oseti i zna. Drzite se svi zajedno, ljubi decicu. Ja znam jednu devojcicu koja se odavno izlecila, zdrava je sad, proslo je sigurno 10 godina od tad. Ljubim vas i grllim!!!!




New Mom -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 15:26:36)

Lesice draga 🧡

Pogle kako se okupljamo da šaljemo pozitivu. Nema šanse pored svega toga da bude loša prognoza. Grlimo i tebe i hrabrišu i Lenkicu. 🤗




Sanidej -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 15:34:33)

Mene je Lesica odusevila svojim hrabrim pristupom i nacinom na koji se bori za svog decaka u teskoj situaciji koja ih je snasla. Ne poznajem zenu licno, ali joj se divim zbog svega toga.




lesica -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 18:39:51)

Drage 😘

Hvala vam!

Izaći ćemo iz ove borbe kao pobednici 💪💪💪




degu -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 18:52:54)

Naravno draga!!! U to ni jednog momenta nisam posumnjala!!! 💓




flamingos -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 19:54:03)

Les,draga,naravno da ćete izaći kao pobednici iz ove borbe.Ljubim vas.Mislim na vas.❤





Misha i Ljisha -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 19:54:40)

Les samo glavu gore. Ja uvek na tebe mislim kad god mi je tesko s ovim.malim. uvek se set_im tvojih reci utehe. Ne znam sad sta bh ti rekla osim da su sve ono mizerne stvari koje su me cepale. Drzite se..ljubim vas





Rosita -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 20:37:06)

Les, i ja mislim na vas. Biće sve dobro, sigurna sam. Ljubi to divno dete.





Maraj -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 21:20:13)

Ja nisam bila na rr 2-3 meseca. Videh sliku D na fb i nista mi nije bilo jasno. Udjoh sad na rr...i ostadoh bez reci... u soku sam ,nakon ovog saznanja...
[sm=smiley31.gif]




NadaR -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 21:44:35)

Drugari i ja da vam pruzim podrsku i posaljem puno pozitivne energije iz Banjaluke. 💖

Sin mog brata se izlijecio iako su sanse bile minimalne i sad je momak u sedmom razredu bez iakvih lijekova. 




Sanidej -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 22:14:44)

Nado, zaista ohrabrujuce vesti bas mi je drago zbog vas.




Mirko Svirko -> RE: Dečija leukemija (15.2.2020 23:42:29)

Naravno da cete izaci kao pobednici. Mi smo svi uz vas.Samo pozitiva.  Pola izlecenja je samo vas pozitivan stav o celoj situaciji. 💖💖💖💖Mi vam saljemo puno poljubaca. 




pocahontas -> RE: Dečija leukemija (16.2.2020 17:14:24)

Lesice ❤️






vocicana -> RE: Dečija leukemija (17.2.2020 21:34:03)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Drage 😘

Hvala vam!

Izaći ćemo iz ove borbe kao pobednici 💪💪💪

Nego sta!!! Moj najdivniji decko, moj hrabri vitez.
Ljubim vas i grlim najvise na svetu[sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif][sm=smiley27.gif]




Didy -> RE: Dečija leukemija (24.2.2020 22:37:18)

Lesi, često mislim na vas. Ako ikad bilo šta zatreba (makar i razgovor) znaš da imaš nas, rr porodicu. ❤️





mama Jo -> RE: Dečija leukemija (25.2.2020 8:25:49)

Takodje, bukvalno ne prodje dan da ne pomislim na vas. Cesto zelim i ovde da vas pitam kako ste?
Ogromni grlisa!!!




flamingos -> RE: Dečija leukemija (25.2.2020 16:22:49)

Stalno mislim na vas.Grlim vas i ljubim.Držite se,samo hrabro.Uz vas sam svim❤





Maraj -> RE: Dečija leukemija (18.7.2020 16:03:54)

Less, kako ste. Bas sam se nesto vas set_ila. Kako je decak, kako si ti?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>