RE: Igračke za bebe do godinu dana (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Meisje -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (18.9.2013 21:36:40)

Minice[sm=smiley31.gif]i za decaka[sm=smiley31.gif]




dijana1* -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (1.6.2014 23:32:35)

Kosta obozava ove kocke [sm=smiley1.gif]

KLIK




vikiveki -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (2.6.2014 1:00:21)

Dijana baš su te kocke odlične za decu uzrasta oko 1 godine.Takve kocke imaju kod nas u jaslicama.




dunja RR -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (14.8.2014 2:27:19)

Kada se kreće sa zvečkama?
Mi smo juče napunili 2 meseca ali mu zvečke još nisu interesantne čini mi se.
Juče smo postavili na krevecu iznad glave OVU IGRAČKU. Dopada mu se, prati je pogledom ali ipak nije se uspavao uz nju još.

Za kolica smo mu uzeli krabu od tiny love, svetli i svira.

Šta još može za uzrast od 2 meseca?




Misha i Ljisha -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (14.8.2014 5:49:05)

Dunja citala sam nedavno da te vrtilice iznad kreveca nisu dobre za bebine oci. Bas izguglaj ako nadjes, mada ja mogu da ti kazem da je meni to bio spas, imali smo neku sto dugo svira, ukljucim i ujutru pozavrsavam svasta po kuci a odem samo ponovo da ukljucim i u krug.[sm=smiley36.gif] Cak nam se prva pokvarila pa smo brze bolje nabavili drugu ahahhaa...Mozes kupiti neku zvecku ali laganu, bez brige iznenadice te kad je uhvati i drmusa i krene sa njom da se lupa po glavi[sm=jezicek.gif]




dunja RR -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (14.8.2014 11:27:31)

Misho, a kada oni kreću da hvataju? S još ne preza za predmetima, pa zvečku samo bledo gleda [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (14.8.2014 11:40:58)

[sm=smiley36.gif] pa daj detetu u rukicu da vidis kako ce uhvatiti. Njima je refleks hvatanja urodjen. Polako, ne moze jos sama da dohvati, niti jos uvek ima dobru dubinsku percepciju ili kako se to vec zove. Plus ne okrece se da bi mogla sama da dodje do zvecke i da je uzme.




Olga75 -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (14.8.2014 11:52:32)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Misho, a kada oni kreću da hvataju? S još ne preza za predmetima, pa zvečku samo bledo gleda [sm=smiley36.gif]

Dunjaaaa , promeni tiker [sm=smiley36.gif]
ne hvataju oni zvecke pre nekih paaa cetiri meseca , ni ne treba jer treba prvo da otvore saku pa tek onda da pruzaju rucicu i hvataju
samo lagano




wivern -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (27.12.2014 1:55:23)

Nama zvecka za sada radi posao kod smirivanja placa, voli tajj zvuk. I poceo je da obraca paznju na stvari oko sebe. Jutros sam ga uhvatila kako sam u krevecu nesto cangrlja tj gleda u mece na ogradici i smeje se. I boga mi se zanimao tako vise od pola sata.
Jel ima neko ideju sta bi jos moglo od igrackica da ih zanima u tom uzastu 2 meseca, mada vidim da ni Dunji niko nije odgovorio [sm=jezicek.gif]




serpica -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (27.12.2014 7:43:36)


IZVORNA PORUKA: wivern

Nama zvecka za sada radi posao kod smirivanja placa, voli tajj zvuk. I poceo je da obraca paznju na stvari oko sebe. Jutros sam ga uhvatila kako sam u krevecu nesto cangrlja tj gleda u mece na ogradici i smeje se. I boga mi se zanimao tako vise od pola sata.
Jel ima neko ideju sta bi jos moglo od igrackica da ih zanima u tom uzastu 2 meseca, mada vidim da ni Dunji niko nije odgovorio [sm=jezicek.gif]




Wiv mozda da mu zakacis iznad kreveca one vrteske ili nesto da visi iznad njega da moze rukicama da ih malo dodirne da se vrte ili da zveckajukod mog je to palilo. Kasnije kad nauci da drzi u rukicama bice lakse.[sm=smiley1.gif]




Trcosava -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (27.12.2014 8:10:09)

Evo Šerpica dala predlog, a dajem i ja. Potraži ''''knjigu za krevetac''''. Ani smo uzeli onako bezveze, a onda još dve bebe su je nasledile. Zaovinom malom smo je kupili kad smo išli prvi put da vidimo bebu. Ona je sa jedne strane crno bela (jer su to najjači kontrasti koje bebe vide), a sa druge strane je u boji sa ogledalom i šuškavim detaljima - Ana je obožavala.
Ima i da se veže za krevetac. Čim nađem sliku, okačiću. Ako ne nađem, slikam pa pošaljem.

Tiny love je proizvođač - evo linka KLIK

SAd vidim da je MiLj pisala za vrteške da ne valjaju. Nije da ne valjaju, nego kao ne bi trebalo direkt iznad glave i da ne bude samo ''jedno'' jer u stom slučaju kao može da postane zrikavo. Ani sam kačila sa strane vrtešku.




wivern -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (27.12.2014 9:39:30)

Potrazicu bas te vrteske, taman da ga zainteresuju da bude malo duze u krevecu sam [sm=smiley36.gif], a videcemo i za knjigicu.




ishler -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (27.12.2014 14:12:05)

Wiv moje starije dete nista nije interesovalu u krevetcu,imala i vrtesku i jos neke igracke koje se kace sa strane,svetle i imaju melodije.A mladju sve interesuje kod nje mi je sve promasaj sem vrteske,jer se budi u toku noci pa bi da se igra u krevetcu,sve sam sklonila sem vrteske ona je pastelna pa je u mraku ne vidi tako dobro.Tako da sve zavisi od deteta,mladja ce uvek naci nesto da gleda tako da joj ne dajem stimulaciju da se nocu budi i igra jer krevetac je po meni mesto za spavanje.




moja ciklama -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (5.1.2015 18:05:22)

Moje dete nije baš bilo zainteresovano za igračku iznad kreveca.
Sada ima 6+ i ima brdo igračaka.
Omiljene:
[img]http://www.dodaj.rs/f/2A/Mi/3StMmW2E/5e45002glodalica-igracka.jpg[/img]
[img]http://www.dodaj.rs/f/F/J3/kbKvMTH/1/little-tikes-centar-za-i.jpg[/img]




dunja RR -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (6.1.2015 2:10:24)

Nama vrteška iznad kreveca još radi posao (iako mislim da na našoj piše da je do 5 meseci), čak je sada više voli nego ranije, a i ranije je voleo [sm=smiley36.gif] ALI, mislim da je to zato što on ne može da sedi (zbog kaišića) pa ne može ni da je dohvati još, ali pokušava, pa mu je zato još interesantna. Tako da je nama vrteška bila pun pogodak.

Sada voli i konjića koga je dobio u RR paketiću, jedino što bi da ga uzme, a težak je, zveknuo se jednom u glavu, pa moram da pazim. Ali voli da ga gleda dok se kotrlja po stolu ili podu i ispušta zvuke [sm=zz_dance.gif]

S voli i mekane loptice, po savetu fiziterapeuta dajemo mu od 3. meseca, dobre su za razvoj motorike.
I zvečke naravno, svih vrsta :)




mirkam -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (6.1.2015 22:11:47)

I nama vrteska jos uvijek stoji.Doduse sad vise sluzi za cupanje i svadjane sa medicama kada se okrecu, al nema veze [sm=smiley36.gif]Ujutro kad se probudi, obavezno ukljucimo dva tri kruga vrtesku da odgledamo, pa sjednemo da je malo pocupamo, pa ustanemo da pokusavamo da cupamo stikere sa zida[sm=smiley36.gif]
Nama je trenutno jako zanimljiva lampa-kornjaca.Pipka stalno one dugmice i mijenja melodije i nacine reflektovanja zvezdanog neba i odusevljen je.Okrene je naopako pa na posteljini gleda zvijeze, pa kornjacu, pa zvijezde, pa je okrene u nekom drugom pravcu pa opet gleda kornjacu pa zvijezde i tako nekih 15-tak min, puna kapa za njega [sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (7.1.2015 9:17:15)


IZVORNA PORUKA: dunja RR


S voli i mekane loptice, po savetu fiziterapeuta dajemo mu od 3. meseca, dobre su za razvoj motorike.
I zvečke naravno, svih vrsta :)

Nama je loptica sad hit, sve je juri a nikako da je uhvati kao veverica i lešnik iz ledenog doba [sm=smiley36.gif] ja sam vrtešku preko noći skidala jer se ovo moje čudo odmah razbuđuje, razigrava, al joj se i dalje raduje. Mislim da je super stvar baby gym i za razvoj motorike i što zanima bebu bar pola sata [sm=smiley36.gif] ja sam uzela ležaljku al nije nam puno koristila.




Dragce86 -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (23.2.2017 15:26:00)

Najbolje kad bebi kum svira gitaru dok ne zaspi ;) [sm=jezicek.gif]




emicaa -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (23.2.2017 15:27:55)

Kod nas je hit kuca(av av) sto pjeva




Anck Su Nmaun -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (23.2.2017 19:31:53)

Pored glodalica, ima jedna zvecka sto svira i neki tepih na baterije svetli i svira, to je to.. ponekad se igra sa zvrndalicama za kolica / krevetic .




mati -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (24.2.2017 11:02:05)

Samo gumene igracke i one suskave knjige. Plasticne zvecke i mozda neka plisana igracka, kojoj sigurno nista nece otpasti.




veselicaa -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (2.4.2017 19:50:52)

Nina obozava njene glodalice,jednog plisanog slona sa uspavankom sto smo joj kupili cim se rodila a danas joj jertrva donela neku igracku koja ima zvukove zivotinja,neke pesmice,melodije,svetli i svira i evo bas se igra sa njom.




Sanjica26 RR -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (2.4.2017 20:24:57)

Deci sa godinu suskave kese. Moje su se sa time igrale.




Skockica -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (2.4.2017 21:26:51)

Meni su super one podloge za igranje sto sarenije i interesantnije. Moje malo voli u lampe da gleda pa nam je sad najzastupljenija kornjaca zvezdano nebo.




Anck Su Nmaun -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (2.4.2017 21:56:52)

Kutlaca i muvalica [sm=jezicek.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 [8] 9 10   Sledeća stranica >   >>