RE: Igračke za bebe do godinu dana (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


MamaNecaVo -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (22.10.2017 12:33:30)

Mi smo bacali i bacamo novac za igracke.
Nikako da se opamerim.
U principu ja se izigram a A izruci sve,pogleda i okrene se.
Nama su igracke daljinac i opet daljinac.A da,pa fiksni telefon.




mama Jo -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (16.11.2017 20:40:29)

Do godinu dana su to kod nas bile zvecke, glodalice, eventualno neke plisane igracke....
Uglavnom, sve drugo joj je bilo zanimljivije od bilo kakvih ko kretnih igracaka....
Secam se da se danima igrala sa papirom od plazme 😞




MamaNecaVo -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (16.11.2017 20:47:46)

A kod nas je daljinac glavni.[sm=smiley36.gif]




Dora89 -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (5.3.2018 13:48:50)

Prva je vrteška iznad kreveca. U početku zvečke, pa glodalice, pa sa 6 meseci neke lopte i kocke raznih boja, pa na kraju sa oko 9 meseci neke svetleće i pišteće, koje reaguju na dodir. Sve sam po preporukama kupovala kako je pristizao newsletter sa RR i po preporukama iz "Baby planete". Plišane igračke koje smo imali, nikad nisu bile nešto posebno zanimljive. Posebno su se meni lično sviđale mekane kocke i knjige za bebe. Ali se na kraju svede na igru sa kesama, kartonima, papirima, plastičnim čašama, i dan danas. A ukrasni papir je bio poseban hit!




mama Jo -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (5.3.2018 22:30:13)

Deci do godinu dana mozes i sa najobicnijom carapom da ,,napravis" nekoliko igracaka u sekundi 😊
Njima je svakako sve novo i zanimljivo... i svakako im treba razvijati paznju i interesovanja davanjem razlicitih materijala, stvarcica.. da vide, pipnu... a to moze da bude sve ono sto inace imamo u kuci 😊




Anck Su Nmaun -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (6.3.2018 7:01:36)

Kod nas oko godinice su bili glavni kablovi koje je razvlacio po kuci, malo sta ga je interesovalo [sm=smiley36.gif]




mama Jo -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (6.5.2018 22:28:29)

[sm=smiley36.gif]
Mama i tata najbolja igracka, verovatno kod svih [sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (6.5.2018 22:29:50)


IZVORNA PORUKA: mama Jo

Deci do godinu dana mozes i sa najobicnijom carapom da ,,napravis" nekoliko igracaka u sekundi 😊
Njima je svakako sve novo i zanimljivo... i svakako im treba razvijati paznju i interesovanja davanjem razlicitih materijala, stvarcica.. da vide, pipnu... a to moze da bude sve ono sto inace imamo u kuci 😊

[sm=smiley36.gif]ja bas rekla mm ne planiram NISTA da kupim za P. Jao grozna sam al skroz si u pravu.




mama Jo -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (7.5.2018 9:02:21)

Ljisho, isto!! Evo ovoj mladjoj nista nismo uzeli [sm=smiley36.gif] ima od starije dosta sto je ostalo, a i pridrzavam se toga sto sam pisala u tom postu... evo juce se igrala sa papirim od plazme pola sata... samo pazim i gledam kad krene da stavlja u usta 😁




MimaKos -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (7.5.2018 10:14:48)

Nama su interesantne zveckalice ( one sto se na kolica kace) i glodalice, imamo i jednu zvecka lopticu koju bas voli koja ima gomilu ogledalca puzica i slicno na sebi... ostalo, kao da ne postoji, ne reaguje uopste. Cak ni na bebi gimnastiku, a mislila sam da ce zanimljivo da mu bude.




mama Jo -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (7.5.2018 14:16:18)

Krstkotrajno sve, zato i ne znam sta bih joj kupila uopste. Najvise voli sad tasi tasi 😀




lokicagagica -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (16.5.2018 9:37:52)

Ja sam u startu nakupovala gomilu igracka, plisanih, zveckica, gumenih, glodalica, muzickih.. I shvatam da to bas i nije neophodno, ali sta cu kad mi se sve svidjaju 😁




IvanaSK RR -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (16.5.2018 9:49:19)

Meni se cini da je retko kojoj bebi do godinu dana neka igracka zanimljiva duzi vremenski period [sm=smiley1.gif]




lokicagagica -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (16.5.2018 10:21:39)

Una je jos mala (ima tek 3 i po meseca) za sad joj je interesantna jedna zvecka i leptir sa gimnastike, toliko o interesovanju za igracke 😁




AnaTamara -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (16.5.2018 10:49:30)

Za T prvu novu godinu ( imala je 10 meseci ) baba joj je kupila poveliku plisanu kucu. I dan danas se sa njom igra, cak ju je i na Zlatibor nosila, u rukama drzala, nije htela da krene bez njene Dore.




mama ivane -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (16.5.2018 11:13:53)

Moju decu nisu zanimale nikakve igracke i dan danas imaju dosta igracaka al se neigraju nesto posebno sa njima bacene pare samo




mama Jo -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (6.6.2018 15:13:25)

Omot od plazme joj se bas svidja 😂




MimaKos -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (8.6.2018 21:12:38)

Sad mu zanimljiva jedna kuca sto visi i kad se povuce proizvodi zvuk, mnoogoo mu se svidja :)




mama Jo -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (8.6.2018 21:48:43)

Joj i mi imamo gomilu tih, voli ih bas.
A nama dr rekla da, dok je stomaku, ili u kolicima ili gimnastici, ma bilo gde... samo jednu igracku da joj pokazujemo, samo jedan fokus paznje u prvih 6-7 meseci...




IvanaSK RR -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (8.6.2018 21:57:49)

Mojoj paznju nista nije drzalo[sm=smiley36.gif]




MimaKos -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (8.6.2018 22:07:51)

Da, i nama, mada sam mu ja iznela nekoliko pa testirala da vidim sta deluje.. kuca je vrh!




mama Jo -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (8.6.2018 22:10:45)

Ma i ja uvek stavim nekoliko, ona se svakako opredeli za jednu koju glodje [sm=smiley36.gif]




MimaKos -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (8.6.2018 22:13:55)

I to plisanu [sm=smiley36.gif] Sto glodalica ima a on zvace plisane igracke, da covek poludi..




mama Jo -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (8.6.2018 23:20:38)

[sm=smiley36.gif] bebe su sou, sto bi rekli. Glodalice bacaju, plisane zvacu, igracke ne gledaju, daljinski glavni predmet paznje i slicno [sm=smiley36.gif]




mkrmpotic -> RE: Igračke za bebe do godinu dana (10.11.2018 13:39:01)

mnogo povoljniji od domacih prodavaca,Roba mi uvek stigla, i 20-30% u proseku
Prvi paket od dva naručena je stigao. Imaju dosta sirok izbor
Zabranjeno reklamiranje bez dogovora sa Marketingom Rr!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 [9] 10   Sledeća stranica >   >>