RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Meisje -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (28.6.2013 11:24:38)

Hihii,mislis da se vec ne nadam..[sm=kuza.gif][sm=smiley4.gif]

Lana. Ja htela Simona ali je ono ovde bas cesto..




ivekpivek -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (28.6.2013 12:30:03)

jao meisje ja oduvjek planiram svojoj djevojcici dati ime lana ,pa rodih dva muska sad ovo trece ko zna hoce li biti [sm=zmeden.gif]




Meisje -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (28.6.2013 12:59:14)

Hehe,super je sto je i internacionalno i nase,saznala sam da je to skracenica od Svetlana-Rusko..

Nego evo danas mi je drugi dan od dijareje,stomak bolucla/pecka zadnja dva dana stalno,al nista... Da l ce da mi pukne vodenjak ili ce prvo bolovi,pitanje je sad![sm=smiley36.gif]




anci kv -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (28.6.2013 13:11:35)

da se porodimo moramo,a da se nadamo mozemo,a kako cemo proci..e to jos videcemo!




Meisje -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (28.6.2013 13:19:05)

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]
Samo bio bi me blam da mi pukne vodenjak negde u gradu na sred ulice..




soni -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (1.5.2015 13:29:52)


IZVORNA PORUKA: eugenija

* Fantastično spremanje stana i pripreme "gnezda"
* Bolovi u leđima ili pritisak u karlici
* Krvavi iscedak (vaginalni "čep")
* Hiperaktivnost, uznemirenost ili razneženost
* Osećaj zatezanja u stomaku
* Dijareja

Imale ste nešto od ovoga? Dodajte nešto što ste imale, a ne nalazi se na ovoj listi kako bi nama budućim porodiljama ukazale na neke smernice... [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley31.gif[/image]



Blizi se blizi...Juce nakuvala, odradila generalku...sredila sebe..hehe..i vbas sam rekla sad samo da se porodim




jess021 -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (1.5.2015 14:45:30)

Soni, bas se priblizilo[sm=bravo.gif]




amdn -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (1.5.2015 14:46:32)

usne vam oteknu, meni su bile dva puta vece kao da se pucim i kao da sam stavljala silikone.
I naravno cest odlazak u wc, bas cest :)
nespavanje dan - noc




Anoniman -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (1.5.2015 14:57:31)

meni je znak bilo pucanje vodenjaka, nepogresivo[sm=smiley36.gif]

a mm je u devetom govoro uvek, mojim kolegama su prvo pukli vodenjaci, pa dosla beba, i tebi ce, a mislio je na njihove zene[sm=jezicek.gif]

Soniii uskoro[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




serpica -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (1.5.2015 19:32:29)

Kad sam sve ovo procitala meni onda ne gine prevremeni porodjaj,ja sve ovo imam vec nekih 10.tak dana[sm=zmeden.gif]




soni -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (1.5.2015 20:07:50)

A ja mozda tripujem pa mi jos nedelje i produzi




serpica -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (1.5.2015 20:16:40)

Soni mene boli stomak,imam kontrakcije,ne ceste al ih ima,pritisak u donjem delu,u wc sam stalno,nocima ne spavam,a sto se stvari i sobe za bebu tice to je spremno odavno..jos da docekam 15 maj i da odahnem
i zaboravih od danas imam nagon na povracanje ceo dan..




soni -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (1.5.2015 21:18:58)

Joj Serpi..propustila sam to...




emicaa -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (1.5.2015 21:36:09)

Par dana pred porod sam svako veče imala kontrakcije,oko sat vremena traje i opet gotovo a dok sam hodala imala sam osjećaj da će mi beba ispasti na sred ulice.




jess021 -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (24.9.2015 11:38:01)

Ako je pravljenje gnezda znak, ja danas odoh u porodiliste[sm=smiley36.gif]
Jos samo zavese da ispeglam i imam dve saksije cveca da presadim i to je to.[sm=smiley1.gif]




Maraj -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (24.9.2015 14:19:20)

Svaka cast jess ti se ne smirujes. Moja mama kaze da te zene koje su toliko aktivne pred porođaj nose devojcicu. Sto kod tebe i jeste istina. Zato ja ne mrdam prstom jer je kod mene [sm=modricrtici.gif] [sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (24.9.2015 15:23:11)

maraj ne mora da znaci ahaha ja nosim oba puta devojcicu , pa sam lenja ahahaha, a moja sveki kaze ko nosi devojcicu da je vredan, takva je ona bila u trudnoci sa mm, i svi su joj govorili zensko, i ona smislila ime Marija, kada na porodjaju stigao Milan[sm=smiley36.gif]




Lisa Simpson -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (24.9.2015 15:40:26)

UM qq lele. Ako si ti lenja šta mi druge da kažemo. Pa ti si umesila više testa nego cela Bavarska i Štajerska zajedno. Imala majstore, pokupovala pola sveta i napisala milion postova. Još sve sa U zajedno i njenim aktivnostima, palačinke i druge stvari neću ni da spominjem.

Ako ću iznenada da se provrednim onda bi bilo super da je moje devojčica. Treba da spremam uspite da završim više tu spec.da se selim...




Anoniman -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (24.9.2015 15:42:15)

Lisa to sve da[sm=smiley36.gif] ali ispiti, u obe trudnoce sam lenja, ne ucim, i ne peglam ahahhah[sm=smiley36.gif]




Lisa Simpson -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (24.9.2015 15:52:21)

Ha ha ha, ako se to gleda onda stvarno ne znam šta je moja beba, peglala hesam malo tu i tamo, muž ide na posao pa moram, ispit ni jedan dala nisam a samo što ne uđem u šesti- definitivno dečak, ili čak dva dečaka[sm=jezicek.gif]




jess021 -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (24.9.2015 16:24:29)

Ja sam sve generalno spremila, pomogle su mi sestra i mama, ali sam crkla.
Inace ja bas nisam normalna sto se tice spremanja, ali uspela sam da iskuliram celu trudnocu, sve do 9. meseca. E od onda sam sve nadoknadila sto sam bila mirna.
I da, meni su usta otekla, bas bad.




BubaBubica -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (24.9.2015 17:34:03)

Jess i ti ćeš kao Adulence, spremila kuću i do jutra se porodila [sm=bravo.gif]




dijana1* -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 13:59:30)

Ja sam juce sredila generalno kucu ali se nista ne desava[sm=smiley36.gif]
Vidim da je i dijareja cest znak .... od juce sam cesto u vc a sljive nisam ni pogledala.




dijana1* -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 14:25:47)

Pre sat vremena sam isla u vc i sada ponovo. Ovako mi je bilo i pred drugi porodjaj i nakon par sati su krenule kontrakcije.
Joojjjjj bas me zanima jel to to[sm=bravo.gif]




eca89 -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 14:35:55)

Dijana, mislim da jeste blizu, meni prije nego što su krenule kontrakije je tako bilo, stalno sam imala nagon!




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 [13] 14   Sledeća stranica >   >>