RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Trudnoća i porođaj



Poruka


Ana RR -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 14:39:42)

Dijoooo [sm=bravo.gif]




madre -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 14:42:36)

dijo, pramenovi na glavi, obrve pocupane, torba spremna, vikend nije, moze li sta vise pozeleti[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]




Mala Elena -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 14:44:47)

Dijo mogu da zamislim koliko si nestrpljiva[sm=smiley1.gif]




MAMAMAJ -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 14:48:50)

Dijoooo, super, taman danas odeš i pre vikenda da izađete! [sm=bravo.gif]
Ja sam jutros posle male nužde primetila sluz na toalet papiru, tako da ću i ja "na žurku" uskoro... Nadam se.
Bilo je malo i više se nije ponovilo, verovatno se grlić postepeno smanjuje i otpušra sluz postepeno.




Trcosava -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 15:15:06)

Ooo Dijoooo!!! Će pijemo za weekend!!!




vonavoj -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 15:53:56)

Dijana,pripremas se! Ijaoj,stize beba!




Ana RR -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 16:24:38)


IZVORNA PORUKA: madre

dijo, pramenovi na glavi, obrve pocupane, torba spremna, vikend nije, moze li sta vise pozeleti[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]


hahaha [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 21:05:11)


IZVORNA PORUKA: madre

dijo, pramenovi na glavi, obrve pocupane, torba spremna, vikend nije, moze li sta vise pozeleti[sm=jezicek.gif][sm=bravo.gif]


Nazalost Kosta dobio temp, psihicki nikako niam spremna za porodiliste[sm=smiley19.gif]




MAMAMAJ -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 23:23:38)

Moja sluz od jutros nije bila uzaludna.
Bila kod dr, otvorena "dobar prst', kaže dr, grlić potpuno razmekšan, beba se spustila.
Pratićemo situaciju, dr kaže da će biti brzo, lako i uskoro... [sm=smiley1.gif]




dijana1* -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 23:25:36)

M koja si sada nedelja?




MAMAMAJ -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (8.12.2015 23:31:39)

Od sutra sam 37...
Mašu rodila sa 37+2, ajde još tu nedelju da izguramo, mada je ovaj krupniji, osećam.




BubaBubica -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (5.8.2016 10:04:23)

Ja sam sve ove simptome imala kad me je dr onomad krvnički pregledao, dva dana i česti odlasci u wc i na veliku i na malu nuždu, mučnine, baš jak pritisak dole, jake bolove u krstima i stomaku, jake i česte kontrakcije...
Posle dva dana je sve odjednom stalo i od tad više ništa... Sad već dva dana mi se plače bez razloga, baš sam razdražljiva i nervozna, uveče mi malo fali da počnem da ridam i da isplačem dušu.
Od kontrakcija i pritiska dole više nema ništa, kao da se beba popela gore [sm=smiley19.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (19.3.2018 7:09:27)

Ja nemam neke jako kontrakcije, ali imam ono zategne me stomak pa se opusti.

Odlazak na wc nocu mi je mucan i dijareja. Ja po tome gledam i vidim da ce ipak porodjaj da bude ranije. Cekam sluzni cep iskreno i onda mogu da se nadam vrlo vrlo brzo





Sarav -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (19.3.2018 8:50:35)

O da, i meni je dijareja bila znak da ću brzo.




mama Jo -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (19.3.2018 9:41:55)

Ljisho i ja sam imala te tzv.lazne kontrakcije, recimo od 37.nedelje... obicno su se javljale nocu...
Porodila sam se tacno dan termina...
Ali te lazne kontrakcije su me bas negde nervirale jer svaki put se uplasim da nisu prave, pa osluskujem, pipam stomak... jaoj! Samo sam molila boga da mi ne krenu nocu 😁




Misha i Ljisha -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (19.3.2018 10:02:56)

Ja prosli put do termina nisam imala aman nikakve naznake. Ma kao da nisam bila trudna. A sad... Evo tacno sam.u panici. Spakovacu se danas nadam.se.





mama Jo -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (19.3.2018 13:07:52)

Isto. Na prvom porodjaju su mi indukovali bolove, uopste nisam znala kako kontracije izgledaju... isto sam se ovaj put bas istripovala, i kad su krenule te lazne, a tek kad su krenule prave [sm=zz_hot.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (19.3.2018 13:38:42)

Ja necu da se zezam ovaj put, em mi frka jer je drugi porodjaj pa racunam manje vremena imam i kad krenu kontrakcije heheh...

Kupila sam i spavacice i podmetace i sve za higijenu tamo i kuci. I pelene [sm=bravo.gif] iodelce. Evo susara susi, masina pere. Punom parom. Danas il nikad hahaaha...nekako mi bukvalno tako doslo.

Nisam jedino kupila onog kupka sto se navlaci peskir na to, nisam svratila u aksu. To cu sutra. I nisam kupila bokal za vodu za polivanje bebe.

Sve ostalo sa spiska je kupljeno. Mrezaste gace ulosci tralalalalal i ostalo...

Sad kad se sve osusi ispeglam i spakujem i da sam mirna necu uopste vise da razmisljam [sm=smiley36.gif] da mi krenu te lazne pa da se tripujem.

Neka sve stoji spakovano a mm krevetac nek namesta dok sam ja u Betaniji bas me briga za njegov deo posla. Ja sam svoje obavila.

Rosita jeste stigli do dr?




Rosita -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (19.3.2018 13:54:10)

Ljišo, super si. Pisah na temi šarlah. Čitam da dijareja može i 2-3 n pred porođaj. Ima vremena za nas[sm=smiley36.gif]




Misha i Ljisha -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (19.3.2018 14:03:18)

2-3 nedelje. hhihih mozda i smrsam hahah...Jao neka sam ja sve to pokupovala da se ne razmisljam. Sad cu biti opustena




mama Jo -> RE: Znaci koji ukazuju na to da se porođaj bliži (19.3.2018 14:12:11)

Risita, pa i ti si blizu [sm=bravo.gif]

Kazu ibda se spusti stomak. Ali ne znam koliko je to tacno. Ja nisam primetila da se moj stomak spustio, ali ima znacajnih znakova od tog.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]