RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


anuksunamun -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (7.9.2011 17:56:37)

ne mogu da ga naslikam
lexus jeep v8 [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]pala sam u tri nesvesti...muz je outsider sada :):):)morace dobro da se potrudi :):):)




anuksunamun -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (7.9.2011 17:59:52)

KLIK




anuksunamun -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (7.9.2011 18:00:35)

i poljubac i zagrljaj...to vise cenim od samog automobila[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




vukosava -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (7.9.2011 20:12:11)

oo moci ces da bueds prava soccer mom :) Ima da ti stane ceo komsiluk




limunada -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (9.9.2011 13:48:47)

ogrlicu a na privesku ugravirano ime deteta i datum rodjenja [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




anuksunamun -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (13.9.2011 19:06:03)


IZVORNA PORUKA: limunada

ogrlicu a na privesku ugravirano ime deteta i datum rodjenja [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]

e ovo je extra poklon ...bas mi se svidja ideja...to bi muz mogao da odradi..




PoisonEve -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (28.9.2011 22:24:55)

IZVORNA PORUKA: gae_gr

6 od osam i po meseci moje trudnoće sam ja provela što u svom što u bolničkom krevetu i za sve to vreme mm je kuvao, prao, peglao, spremao kuću, činio sve da me nasmeje i da mi pomogne da što lakše prebrodim sve muke i strahove, kad sam bila u bolnici dolazio je svaki slobodan dan, pričao sa mnom telefonom satima, zvao me svako veče pred spavanje. Kad se porođaj približio sredio je i okrečio stan, napravio plakare, ostavu, zastaklio terasu, i sve to uz sumanuto radno vreme (ode na posao ujutru u 6 i vrati se uvece u 10). Kad sam se porodila opet je kuvao, prao, peglao, kupao, presvlačio, hranio bebu... Moj poklon je to što je on najbrižniji muž i najnežniji otac. Naša ćerka ima dva i po meseca i već sad se vidi koga više voli, njega kad ugleda sva se ozari i odmah počinje da guče i da se glasno smeje...

Ja sam se, inače, porodila na našu godišnjicu braka i to nam je oboma najlepši poklon.

Najezila sam se gae...ovo je stvarno predivno - mislim da je ovo nesto najlepse sto zena moze da ima! Bravo za takvog tatu i muza![image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/bravo.gif[/image]





Dove -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (29.9.2011 11:46:21)

Ja njemu bebu on meni zlatan prsten.I to u porodilistu...Babica se cini mi se vise iznenadila nego ja.Ja sam bila sva onako fuj...Jedva sam cekala da se naspavam!!![sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Anoniman -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (28.2.2012 18:42:33)

Ogrlicu od belog zlata sa bebinim imenom...[sm=smiley1.gif]a naravno najbolje sto smo oboje dobili je una...




tanjica85 -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (29.2.2012 14:34:49)

Mi smo pasionirani ljubitelji putovanja, te sam tako za prvi porodjaj dobila 7dnevni put sa drugaricama koje sam iskoristila kad sam i zaboravila da sam se porodila. Ne racunam sitne poklone....lampu (koju sam zelela jos pre nego sto smo poceli da zivimo zajedno) to se podrazumeva da je morao da kupi. [sm=smiley36.gif] Za drugi porodjaj je slicna situacija, samo sto smo ovog puta isli svo cetvoro.




ica82 -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (2.3.2012 23:51:14)


IZVORNA PORUKA: anuksunamun

ja mastam o nissan muranu:):)[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]kako mi je krenulo sa zatrudnjivanjem mm ima dovoljno vremena da skupi lovu za dzip[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]


Sad slucajno naleteh na ovaj post, joj kad je pisan... ali sam se bas lepo nasmejala [sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif] A Anuk sada 33. nedelja [sm=bravo.gif]




MicinaMama -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (3.3.2012 0:10:48)

ja sam dobila mindjuse od swarovskog kristala....divne su,ali od kada sam se porodila vise nemam prigode da ih nosim pa i dalje stoje u kutijci [sm=smiley1.gif]...to mi je izgleda kupio za Milicino vencanje,kada se bude udavala hehehe[sm=smiley36.gif]




peca -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (17.4.2012 0:48:06)

Prelepu ruzu [sm=smiley1.gif] Sreca nije bio buket [sm=smiley36.gif] I svoju visa karticu natrag [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




ishler -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (17.4.2012 10:11:25)

Na prvom mestu puno ljubavi,jer je celu trudnocu bio pored mene i ako sam je prelazala u bolnici,a kada sam se porodila dobila sam auto i sat,mislim da je preterao ali dobro...[sm=smiley1.gif],to mu je bila zelja...




Sesilija 83 -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (17.4.2012 11:30:32)

Osim podrske i ljubavi u trudnoci sat i to neki sto sam bas dugo merkala... a od brata sam cula u poverenju da mi bira neki auto jer je moj prodao dok sam bila trudna, pa sad jedva cekam da me iznenadi...[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




Sesilija 83 -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (17.4.2012 11:31:34)

Isler ... mi iste mm izgleda prepisao od tvog muza[sm=smiley36.gif]




magnetic -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (17.4.2012 21:51:57)

IZVORNA PORUKA: magnetic

Meni je muz u porodiliste doneo cvece(koje je morao odneti kuci) i prelepe zlatne mindjuse kombinacija belog i zutog zlata.Jako me iznenadio[sm=smiley1.gif]
Ovo je bilo prvi put,a drugi put mi je kupio mali sladak prstencic[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Sashica82 -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (17.4.2012 23:50:29)

Ja baš obožavam sunčane naočare i stvarno imam lepu kolekciju. Dok sam bila trudna, negde 7. mesec, šetali smo i videli vogue ljubičaste naočare koje su mi baš baš "trebale" [sm=smiley1.gif] I mm mi ih odmah kupio i rekao: e ovo ti je avansno za bebu [sm=smiley36.gif]




mamicak -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (18.4.2012 21:04:21)

Kao prvo, divno mi je bilo i mnogo mi je znacilo sto je mm bio svo vreme uz mene dok sam se poradjala. Mnogo mi je znacilo da ga davim za vrat, stiskam mu ruku do iznemoglosti [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]. Dok sam se ja prevrcala od boli, njemu su isle suze i za malo se jadnicak onesvestio gledajuci me onako jadnu i namucenu. Kada se malena rodila nije mogao suze zaustaviti i izgledao je jako ponosno. svih 6 dana je bio non stop uz nas i odlazio kasno u ponoc na spavanje. Dobila sam buket cveca i mnogo, mnogo neznih pogleda, osmeha. Ma izgledao je divno i to je i dan danas:) On je moj poklon, zajedno s nasim malim andjelcicem. A ne bih se bunila da je kupio i nesto vise[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif], salu na stranu, ali sto se poklona tice dobijam ih onako s vremena na vreme.......Obicno je to uvek nesto sto mi je u tom momentu potrebno tako da se nemam sta buniti




bojanica7 -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (22.9.2012 22:32:03)

mp3 player [sm=smiley1.gif]




vukosava -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (23.9.2012 13:01:01)


IZVORNA PORUKA: mamicak

Kao prvo, divno mi je bilo i mnogo mi je znacilo sto je mm bio svo vreme uz mene dok sam se poradjala. Mnogo mi je znacilo da ga davim za vrat, stiskam mu ruku do iznemoglosti [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]. Dok sam se ja prevrcala od boli, njemu su isle suze i za malo se jadnicak onesvestio gledajuci me onako jadnu i namucenu. Kada se malena rodila nije mogao suze zaustaviti i izgledao je jako ponosno. svih 6 dana je bio non stop uz nas i odlazio kasno u ponoc na spavanje. Dobila sam buket cveca i mnogo, mnogo neznih pogleda, osmeha. Ma izgledao je divno i to je i dan danas:) On je moj poklon, zajedno s nasim malim andjelcicem. A ne bih se bunila da je kupio i nesto vise[sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif], salu na stranu, ali sto se poklona tice dobijam ih onako s vremena na vreme.......Obicno je to uvek nesto sto mi je u tom momentu potrebno tako da se nemam sta buniti


Meni isto. I evo cuva je vec 21 mesec. A sta mi treba imam sama da kupim, nije problem. Poklone ne dobijam, kupijam sebi sta mi treba od svog novca.




branki* -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (23.9.2012 13:06:56)

nisam dobila nista konkretno,a nisam ni ocekivala[sm=smiley1.gif]




MicinaMama -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (23.9.2012 13:15:30)

ja ovaj put nista hehe[sm=smiley36.gif]...




cockic -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (23.9.2012 13:17:45)

od muza na poklon sam posle dva porodjaja dobila dva andjela sina i cerku koji sad spavaju duse mamine i to mi je najlepse nesto sto je mogao mm da mi pokloni [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Odri Hepbern -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (7.10.2012 21:12:18)

Ogrlicu sa priveskom na kome je sa jedne strane lav ( ima isti takav privezak ) a sa druge ime i datum rodjenja naseg Ogija. [sm=smiley27.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  4 5 [6] 7 8   Sledeća stranica >   >>