RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Razgovori roditelja



Poruka


Bebilina -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (7.10.2012 22:00:51)

Za rodjenje sina u bolnici jos amajliju sa pocetnim slovom njegovog imena. Narocito je bitna otuda sto su mi on i cerkica tako saopstili kako ce bata da se zove. Cerkica je birala od tri ponudjena imena, izabrala tatino omiljeno [sm=smiley1.gif] i onda su na putu do bolnice otisli da kupe amajliju. Nisu mi rekli koje je ime, kad sam otvorila paketic videla sam [sm=smiley1.gif]
Nakon toga mi je poklonio set tretmana u spa centru: tretman lica, indijsku masazu glave, masazu celog tela, manikir i pedikir. Sve sto mami treba da se opusti [sm=smiley1.gif]
Jos jedan poklon nova kolica jer sam se zalila kako mi prethodna nisu prakticna. Samo je dosao ranije s posla i rekao spremajte se, idemo po kolica [sm=smiley31.gif]
I poslednji poklon (za sad) nova torba za bebu Yummy Mummy. [sm=smiley1.gif]
U stvari on mi kupuje pokloncice kad god stigne i vidi da nesto hocu, a ne odlucujem se da kupim. Tako da me stalno odusevljava koliko pazi i pamti.[sm=smiley27.gif]




jole82 -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (24.3.2013 14:47:57)

Auto [sm=smiley4.gif]
Upravo mi je javio...dusa moja [sm=smiley31.gif]
Uzeo mi je zlatnog punta...kaze da imam u cemu da vozim nase zlato [sm=smiley27.gif]




dunja RR -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (27.10.2013 22:20:03)


Jole, bravo za tm [sm=bravo.gif]




viking -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (31.10.2013 20:44:25)

Ja ne verujem da ću dobiti nešto pošto je mm prilično smotan kad su pokloni u pitanju. Ipak, ako dobijem, volela bih da to bude nešto što će trajati do kraja života jer mi je stalo da to bude trajna uspomena, bez obzira na cenu. Draža bi mi bila uramljena fotografija nego nešto hiljadu puta skuplje a privremeno. Rođenje deteta je stvarno "jednom u životu", nije godišnjica pa da se ponavlja svake godine, a i deca su "za ceo život", pa smatram da i poklon treba da bude takav. Uspomena, ne samo za mene nego za sve nas.
Ubedljivo najgori poklon za ovu priliku mi je mobilni telefon, ako mi to pokloni, gađaću ga u glavu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] 




Ana RR -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (31.10.2013 20:53:52)


IZVORNA PORUKA: viking RR

ako mi to pokloni, gađaću ga u glavu [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image] 


[sm=smiley36.gif] nadam se da čita ovo [sm=smiley36.gif]




Meisje -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (15.4.2014 22:28:53)

Predivnu ogrlicu sa priveskom[sm=smiley1.gif]




Zena Majka Kraljica -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (15.4.2014 22:32:34)

Auto i keš za estetsku korekciju grudi, za svaki slučaj ali opet su kao pre tako da mislim da ću to da iskoristim na nešto drugo [sm=smiley1.gif]




anci kv -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (15.4.2014 22:37:44)

a ja dasku za peglanje,do duše viledina je ogromna[sm=zmeden.gif]
Kola već imam, nakit uvek pogreši...




Zena Majka Kraljica -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (15.4.2014 22:40:07)

Ja ne znam da peglam [sm=smiley36.gif] valjda zato dasku i ne kupuje.




Meisje -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (15.4.2014 22:47:45)

Ja imam dasku[sm=smiley1.gif]
Htela sam isto da ugraviram ime deteta I datum rodjenja ali ugravirano je to meni u glavu[sm=smiley36.gif]




Zena Majka Kraljica -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (15.4.2014 22:59:46)

hihihi i meni je ali hoću da tetoviram početno slovo imena




anci kv -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (15.4.2014 23:13:32)

kako je počeo,za drugo mi možda kupi valjak za peglanje......grrrrrrrrrr




Zena Majka Kraljica -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (15.4.2014 23:17:27)

Neće ne brini [sm=smiley36.gif]




Biserka -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (15.4.2014 23:57:19)

Zlatni lančić sa priveskom u obliku srca [sm=smiley1.gif]




Lu -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (16.4.2014 8:16:19)

A šta su muževi dobili, valjda su i oni postali roditelji [sm=zz_rolleyes.png]




anci kv -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (16.4.2014 8:20:13)

mamurluk




Lu -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (16.4.2014 8:27:09)


IZVORNA PORUKA: anci kv

mamurluk

Haha to je dobio i moj [sm=smiley36.gif]




Meisje -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (16.4.2014 17:46:04)

Ovo je poklon za pretrpljene tegobe na porodjaju,trudnicke tegobe itd
Nema za sta oni da dobiju poklon,najmanje sto mogu da urade je da pomognu sa kucnim poslovima i oko bebe




anci kv -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (16.4.2014 17:48:49)

e tu se stvarno potrudio. A i hvala mu što je on imao trudničke simptome,visok pritisak, kilažu i mučnine.
Zato ga voleeeem




Anarunika -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (9.9.2014 10:51:38)

Što se tiče poklona za porođaj ja nisam dobila, da kažem, materijalni poklon. Ali smo se tako iskombinovali sa trudnoćama i porođajima da smo jedno drugom ispoklanjali decu za rođendane. Muž je meni za 28. rođendan poklonio trudnoću (zatrudnela sam tih dana kad mi je bio rođendan).Drugi sin se rodio dan posle muževljevog rođendana i to samo zato što mu je na rođendan, 15. februara, bio praznik pa doktor nije radio, inače bi bio isti dan,a ćerkicu očekujemo početkom februara tako da će i on i mlađi bata dobiti poklon seku /ćerku za rođendan :-)




Anoniman -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (9.9.2014 10:54:29)

Anarunika to je bas divno[sm=9nebesa.gif]




mika79 -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (13.9.2014 11:21:28)

Zlatnu ogrlicu i cveće[sm=smiley1.gif]




blesavko -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (24.10.2014 21:27:50)

Plisanog pandu, bas je meden!




vonavoj -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (25.10.2014 6:19:12)

Sat!![sm=smiley1.gif]




wivern -> RE: Šta ste dobile od supruga kada ste rodile bebu? (25.10.2014 11:56:59)

Von to je sjajan poklon, ja obozavam satove..imam ih preko 10 [sm=smiley9.gif]
Ja sam za sada rekla da NECU da mi donosi cvece. [sm=smiley36.gif] Nisam ljubitelj, a i muci me alergija...covek se nasao u cudu, kako da dodje bez buketa?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>