RE: Nežnosti partnera pred decom (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


degu -> RE: Nežnosti partnera pred decom (11.6.2013 9:27:46)

Joj preslatki su [sm=smiley36.gif]
Ja volim kad roditelji pokazuju nežnost pred decom, treba ih od početka navići na to, nekako se održava bliskost u porodici [sm=smiley1.gif]




bea83 -> RE: Nežnosti partnera pred decom (11.6.2013 9:42:41)

Viktor kad spazi da se ljubimo ili grlimo obavezno dotrči i uhvati jednom rukom mene drugom mm-a za glavu i spaja nas da se ljubimo ponovo i tako bezbroj puta (još kad tom prilikom ne bi ostao bar neki pramenčić moje kose u njegovim rukama možda bi bilo i romantično[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image])




Figaro88 -> RE: Nežnosti partnera pred decom (11.2.2015 10:49:59)

Mi i dalje ne mozemo da se zagrlimo,ili poljubimo a da se Andrea iste sekunde ne stvori kod nas.I onda se grlimo svo troje.Ili ako sednem pored mm-a ona se odmah penje nama u krila[sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: Nežnosti partnera pred decom (11.2.2015 11:45:20)


IZVORNA PORUKA: Figaro88

Mi i dalje ne mozemo da se zagrlimo,ili poljubimo a da se Andrea iste sekunde ne stvori kod nas.I onda se grlimo svo troje.Ili ako sednem pored mm-a ona se odmah penje nama u krila[sm=smiley1.gif]

isto [sm=smiley36.gif]
a kad se poljubimo ona spusti glavu , kao da se zastidela
moracu da probam sta bi se desilo da se "tucemo "




Modessty -> RE: Nežnosti partnera pred decom (11.2.2015 11:50:25)

[sm=smiley36.gif] Olga bre nemoj da mlatiš muža samo radi eksperimenta [sm=smiley36.gif] Idite bolje svi na aikido!

Danilo je počeo da nas kulira kad se zagrlimo i poljubimo. Ali Nikola odmah trči i vuče nas i viče: "mama, tata!" [sm=smiley36.gif] Onda naravno utrči i Danilo i tak se svi grlimo i ljubimo [sm=smiley36.gif]




wivern -> RE: Nežnosti partnera pred decom (11.2.2015 11:50:27)


IZVORNA PORUKA: degu
nekako se održava bliskost u porodici [sm=smiley1.gif]

Psihoterapeut kod koga sam isla mi je upravo ovo objasnjavao. Deca sve uce iz primera, i od roditelja a samim tim sto gledaju roditelje koji se vole i ona osecaju tu ljubav i bivaju zadovoljnija.




veselicaa -> RE: Nežnosti partnera pred decom (12.2.2015 9:09:44)

Kada se ja i muz zagrlimo ili poljubimo A. se samo nasmeje i vidi se da joj je drago,a Stasa trci i dere se "Sta diras moju mamicu,pusti je,samo ja mogu da je ljubim" [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]Sve mislim da ce prestati sa tom ljubomorom,ali mi se cini da se cak i povecava.A voli kada svi sedimo i grlimo se,tada joj ne smeta ni da se poljubimo.




superm -> RE: Nežnosti partnera pred decom (12.2.2015 13:52:37)

Moji sinovi vole kada se tata i mama grle i 'pristojno' poljube u prisustvu dece. Cak mladji sin, bebac, uvek aplaudira![sm=smiley36.gif]




mila83 -> RE: Nežnosti partnera pred decom (21.2.2015 11:21:02)


IZVORNA PORUKA: degu

Joj preslatki su [sm=smiley36.gif]
Ja volim kad roditelji pokazuju nežnost pred decom, treba ih od početka navići na to, nekako se održava bliskost u porodici [sm=smiley1.gif]

Slazem se u potpunosti ! naravno,nasi zagrljaji i poljupci se uvek zavrse u jednom veeelikom porodicnom zagrljaju [sm=smiley1.gif] ali treba deci pokazati da je potpuno prirodno i normalno pokazati i osecati ljubav!




mila83 -> RE: Nežnosti partnera pred decom (21.2.2015 11:22:07)


IZVORNA PORUKA: superm

Moji sinovi vole kada se tata i mama grle i 'pristojno' poljube u prisustvu dece. Cak mladji sin, bebac, uvek aplaudira![sm=smiley36.gif]

Slatko ! Moji se samo smeju !




milicicak -> RE: Nežnosti partnera pred decom (21.2.2015 13:21:40)

Mi oduvek razmenjujemo sitne neznosti pred mini bubom. Sad se to zavrsi tako sto se svi zagrlimo pa ona komanduje: sad se vi poljubite u usta, sad tata poljubi mene u obraz, sad mama poljubi mene u obraz i tako u krug. To su mi najdragoceniji trenuci dana :)




emicaa -> RE: Nežnosti partnera pred decom (21.2.2015 13:39:14)

Mi kad se ljubimo ili grlimo T odma dolazi do mene i rukom gura mm pa onda ljubim nju [sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Nežnosti partnera pred decom (16.10.2016 20:47:30)

Cesto se poljubimo ili grlimo [pred decicom aoni se samo smeskaju [sm=smiley36.gif]




degu -> RE: Nežnosti partnera pred decom (16.10.2016 20:57:28)


IZVORNA PORUKA: milicicak

Mi oduvek razmenjujemo sitne neznosti pred mini bubom. Sad se to zavrsi tako sto se svi zagrlimo pa ona komanduje: sad se vi poljubite u usta, sad tata poljubi mene u obraz, sad mama poljubi mene u obraz i tako u krug. To su mi najdragoceniji trenuci dana :)


Ovako je nekako i kod nas, poljubimo se, pa nas ona gura i opet i opet da se ljubimo, onda upadnevizmedju nas pa oboje ljubimo nju, pa se grlimo svi zajedno, uzivamo u tome :)




emicaa -> RE: Nežnosti partnera pred decom (16.10.2016 22:17:59)

T vise ne gura mm nego ga tjera da me opet poljubi pa se onda ubaci izmedju da ljubimo nju [sm=smiley1.gif]




vocicana -> RE: Nežnosti partnera pred decom (16.10.2016 22:28:21)

Jos uvekje mali, ali nas uvek posmatra i cuti, dok mu se neko od nas dvoje ne obrati. Kada mu se kaze nesto on se samo nasmeje i okrene glavicu na stranu kao da se umiljava i stidi u isto vreme.




mila83 -> RE: Nežnosti partnera pred decom (17.10.2016 10:23:02)

Moji stariji su navikli, i samo se smejulje, dok T , cim nas vidi, odmah izmedju nas..pa onda,kako je raspolozena,nekad gura tatu od mene,a nekad obrnuto, a nekad se samo ubaci izmedju nas i smeje se, grli nas..
Pre neko vece, legla sam sa njom i batom da se mazimo, i ona otrca i zove seku da se mazi i pita gde tata..( a on na poslu) ..uglavnom,navikli su na zajednicka porodicna mazenja.




isidora88 -> RE: Nežnosti partnera pred decom (17.10.2016 11:50:42)

Bebac nas ne gleda, a stariji se smeje i nastavi da se igra, retko kad dodje do nas, ili kaze da hoce i on da se mazi i ljubi




Anck Su Nmaun -> RE: Nežnosti partnera pred decom (25.12.2016 13:40:16)

Pre neki dan me bacio na krevet i zagrlio, odmah su napravili kulu [sm=jezicek.gif] samo nam Je Vukica falio [sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Nežnosti partnera pred decom (25.12.2016 14:00:48)

Zagrlimo se a ako nas cudno pogledaju onda i njih prigrlimo [sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Nežnosti partnera pred decom (25.12.2016 14:49:42)

G se obavezno ugura između nas. Ika nas ne primećuje. Inače kad se nešto udarim ili me boli G kaže doći će tata da te ljubi da prođe [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Nežnosti partnera pred decom (25.12.2016 14:55:34)

Hahahaa[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




degu -> RE: Nežnosti partnera pred decom (30.3.2017 23:18:01)

T je jako srecna kad se mi grlimo i ljubimo i odmah ulece i vice hocu ja,hocu ja, pa se svi zajedno ljubimo, bati saljemo poljupce. Danas ona sve hoce da me ljubi u usta i ja joj kazem samo se mame i tate lhube u usta,zato sto su muz i zena. Kaze ona meni: Ti si zena a ja cu da budem muz [sm=smiley36.gif] za sve postoji resenje [sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Nežnosti partnera pred decom (31.3.2017 0:47:51)

Moj S. ima ritual kada se rastajemo ujutru u vrtiću moramo prvo svi međusobno da se izljubimo,prvo ja i taja se ljubimo pa se zagrlimo pa onda on i taja,pa onda ja i on.




Anck Su Nmaun -> RE: Nežnosti partnera pred decom (31.3.2017 10:01:01)

Mm i ja se.pre.dve veceri onako dugo poljubili, obicno nista vise a T i H vicu fuuuuuuuujjjjj [sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sledeća stranica >   >>