RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


suzi kju -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2018 18:18:28)

Ima na netu na gotovo svim stranicama sa igračkama, roze crvena i plava, ja bar vidjala.Ja sam deci kupila set_ove za sminkanje, fiskalnu kasu sa propratnim elementima i kolica sa sladoledom i slatkišima. Jos slatkiše, neku bohanku, snalice i gotovo. 




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2018 20:45:19)

Mm danas bio u dexy co.
Uzeo je za L Ovu garazu
A za S Ovaj stocic

L ne moze da isceka...ima vec jednu garazu..igra se sa njom vec god.dana. sad zeli drugu...[sm=smiley1.gif]




milicicak -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2018 21:06:20)

Danas su dobili paketice kod mene na poslu.
Mini buba je dobila onaj grafoskop, V guralicu i neke kocke.
Ja nemam pojma sta cu za V, verovatno neku glodalicu ili suskavu igracku. Za nju smo uzeli Barbie balerinu i kupicu joj Schleich Bayala jednoroga od Deda Mraza. A od nas ce dobiti Ovo




mama Jo -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2018 21:09:15)

Suzi gde si uzela set za sminkanje? Mi cemo J najverovatnije to jer zeli, a nismo jos nigde gledali. Je l' onako sto za sminkanje ili set u kofercetu?




suzi kju -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2018 21:50:43)

Ja sam uzela dva koferceta. Iskreno sto nemam gde da stavim, imaju kuhinju veliku, dva para kolica za super market, nekoliko beba, sto i stolice plasticne jos i sto za sminkanje nemam gde da stavim. Zato smo uzeli ove manje, kao kofer ranac tako simpatično skroz 




Jekica86 -> RE: Novogodišnji paketići (24.12.2018 22:01:31)

Maraj, bas lepe igracke.




vocicana -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2018 11:00:49)

Maraj divne siuu igrackice.




dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2018 11:37:10)

Ja sam gledala garaže, ali isključivo drvene, i na stranim sajtovima može da se na akcijama ulove fenomenalne za 40 eur-50eur, kada su akcije.
Recimo ova, bila je pre 20 dana 30 funti, a sada je 75 (redovna cena), i svakako nema na stanju još uvek (mothercare je), i jedem se što je nisam ulovila na vreme.

[img]https://i.postimg.cc/WFxPsYLY/motg.png[/img]




A kod nas sam našla ovu, i mnogo mi se sviđa ali deruuu, skupa, pa sam odustala

[img]https://i.postimg.cc/WFY1g7R0/srgar.jpg[/img]


IZVORNA PORUKA: Maraj

Mm danas bio u dexy co.
Uzeo je za L Ovu garazu

L ne moze da isceka...ima vec jednu garazu..igra se sa njom vec god.dana. sad zeli drugu...[sm=smiley1.gif]





Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2018 11:47:12)

Jao dunja...jos sam ja htela da te kontaktiram za vozove koje ste uzimali....
Al ajd....zapamticu za sledeci put gde da gledam. Nisam ni znala da ima drvenih
Gde da gledam? Koji sajt?




dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2018 11:49:56)

Pogledaj kakve su [sm=love.gif]

Ja bih se odmah igrala sa ovim, samo da sam na vreme uhvatila ovu mothercare kada je bila na akciji ..




dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2018 11:52:45)

Ovo je ako naručuješ iz inostranstva, ali treba čekati akcije, isplati se, bude sniženo 60% KLIK


Ovo je kod nas, imaju potpuno fantastiče igračke ovi, ali brate skupo KLIK



IZVORNA PORUKA: Maraj

Gde da gledam? Koji sajt?





dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2018 11:54:09)

A ove kuhinje [sm=love.gif][sm=love.gif][sm=love.gif] KLIK




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2018 12:02:28)

A joj kako su dobre!!!! A cene [sm=hudicek1.gif] katastrofa...

Dunja na ovom stranom sajtu....jel samo iz odredjene zemlje moze da se poruci?




dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2018 12:04:31)

Ja gledam te strane sajtove, vdim šta mi treba, pa pustim ženi na FB link, preko koje naručujem, i ona sve završi, dostavi mi na adresu.


IZVORNA PORUKA: Maraj

A joj kako su dobre!!!! A cene [sm=hudicek1.gif] katastrofa...

Dunja na ovom stranom sajtu....jel samo iz odredjene zemlje moze da se poruci?





Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2018 13:27:13)

Jao dunja pa to je super.
A kolika bude razlika u ceni? Mislim na to plus u odnosu na cenu proizvoda..dostava i njen udeo...




dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2018 14:17:20)

Nije uopšte puno, jer one to dugo rade, imaju dodatne popuste itd. Bude dosta jefitnije nego da uzmemo u Srbiji nešto slično a manje kvalitetno.




milicicak -> RE: Novogodišnji paketići (30.12.2018 12:02:34)

Konacno sam sinoc iskopala od mini bube sta hoce od Deda Mraza. Bolje da nisam 😂 hoce KONJA! I sad ce Deda Mraz morati da joj pise pismo izvonjenja 😂




Dragica Draga -> RE: Novogodišnji paketići (4.12.2019 20:54:29)

Je l' spremate paketice, sta kazu deca jesu pisala deda Mrazu?




milicicak -> RE: Novogodišnji paketići (4.12.2019 21:13:36)

Moja ne odustaje od konja...


Al moze i jednorog, pegaz i alikorn, ne bira 😂




mama Jo -> RE: Novogodišnji paketići (4.12.2019 22:35:33)

Znaci konjic bilo koje vrste [sm=smiley36.gif]

Joj ja jos ne znam sta cemo mi... one su jos male i svasta bi htele, a realno tih nekih sitnih gluposti im bas ne treba, ionako ne znam sta cu od igracaka. Mi jos vagamo hocemo nesto ,,vece" ili tako 116 sitnih stvari [sm=smiley36.gif]




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (4.12.2019 22:42:59)

Mi smo poslali pismo jos pre mesec dana😂. Trazile su kuhimje za barbike (naravno svaka posebno), Masa jos barbiku Blum, Ema knjigu Saru Kej... Bencu ne znam sta da uzmemo. I ne znam sta cemo za rr paketice... Jer im poklone dajemo za Bozic pa mi je bzvz da kupujem igracke 2x... Verovatno ce biti samo slatkisi mada nam je i toga preko glave. Samo od nase firme ce dobiti 6 paketica... 





Khaleesi -> RE: Novogodišnji paketići (4.12.2019 22:45:39)



IZVORNA PORUKA: bubulence

Mi smo poslali pismo jos pre mesec dana😂. Trazile su kuhimje za barbike (naravno svaka posebno), Masa jos barbiku Blum, Ema knjigu Saru Kej... Bencu ne znam sta da uzmemo. I ne znam sta cemo za rr paketice... Jer im poklone dajemo za Bozic pa mi je bzvz da kupujem igracke 2x... Verovatno ce biti samo slatkisi mada nam je i toga preko glave. Samo od nase firme ce dobiti 6 paketica... 




Moji od firme ne dobiju nista... Blago vama. Sto im ja sastavim to je... Mala je trazila konja ne znam sta im je sa konjima i carapice i jaknu crvenu. Valjda joj zlatna dosadila 😁 A starija je samo napisala da je bila dobra i da hoce poklon... 🎁🥰 Dusa mnogo je skromna... Moracu nesto super da nadjem i spakujem da se obraduju.... 




nata11 -> RE: Novogodišnji paketići (4.12.2019 22:45:51)



IZVORNA PORUKA: milicicak

Konacno sam sinoc iskopala od mini bube sta hoce od Deda Mraza. Bolje da nisam 😂 hoce KONJA! I sad ce Deda Mraz morati da joj pise pismo izvonjenja 😂



Jeste stara zelja ali je vrh. 🤣🤣 Javi molim te sta bi ove godine. 
Bubulence ti ne brines oko komaca za praznike. Imas zalihe slatkisa 😀
Mi cemo neki sa kasicama, masnicima i igrackama. A naravno bice i jedan klasik 😀




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (4.12.2019 22:50:46)

Posto smo mm i ja u istoj firmi do sada su dobijali po jedan paketic. Ali od ove godine po 2. Samo mi je to trebalo.

Nato, mi slatkisa imamo do Uskrsa, onda opet dobijemo zalihe za par meseci 😁. Pazi sada ove godine ih je troje a paketice dobijaju od babe i dede, od 2 strica, ujaka, kumova mojih i muzevih, muzeve tetke, firme... Bice i posle Uskrsa




milicicak -> RE: Novogodišnji paketići (4.12.2019 23:19:38)

Nato, i ove godine hoce konja, pravog, zivog konja! Prosle godine je dobila pismo od Deda Mraza u kome joj se izvinjava sto nije doneo pravog konja jer nije mogao da stane u sanke. Ove godine vec ima zatvorenu finansijsku konstrukciju za kupovinu 😂


Ovi alikorni, pegazi, jednorozi mogu da budu i igracke 😂




Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sledeća stranica >   >>