RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


isidora88 -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2017 23:13:20)

Dunja koja je cena te pruge? Super je. Mi imamo onaj veliki drveni sto sa prugom, vozicima, ali uvek moze da se dodaje jos pruge i tunela[sm=bravo.gif]




dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2017 23:30:01)

Ovo su u stvari dve pruge, jednu sam uzela za prošli Božić i jednu sada. Nisu isti brend, prošlogodišnja je ttoysrus.co.uk, i ima za nijasnu manje elemenata, međutim ima bolje nosače, pa su mostovi i uzbrdice stabilnije. A ova nova je George. Obe su kvalitetne, i kompatibilne su što mi je super, mi smo ih odmah spojili. Ova nova je oko 6.000 sa troškovima slanja, prošlogodišnja je ja mislim isto tako. u Engleskoj je 30 funti, a kod nas sam viđala lošije za 10.000.

Mi ne kupujemo puno igračaka, skupim pare za ovo i to mu ej to, jer je S totalni fan vozova i u stanju je satima da se igra, svaki svaki svaki dan. Toliko voli.




dunja RR -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2017 23:34:05)

E da ima i ovde opcija sa stolom, i tu je ta cena, ali mu je to ograničena površina, a on hoće da se širi [sm=smiley36.gif]
A i nemam gde sa stolom, dosta mi je nameštaja bilo koje vrste [sm=smiley36.gif]

Viđele sam i baš velike stolove sa ludilo prugama, ali to tek nemam gde.




MamaNecaVo -> RE: Novogodišnji paketići (26.12.2017 23:44:54)

Otkucam roman i napise mi problem..Uh.

Mi smo uzeli sa stolom.Pokajali se po unosenju u stan.Nemamo gde sa njimglomazan je jako,ali je toliko dobro uradjen da smo morali da ga uzmemo.Obzirom da ih kod nas nisam vidjala.

Bilo kako bilo,A ce da bira.Ili postavljamo vozic ili didakticki stolovi.
Nesto ce morati da "leti".




AnaTamara -> RE: Novogodišnji paketići (27.12.2017 9:09:47)


IZVORNA PORUKA: MasnaMasnica

Ja mislim Uni da uzmem ovo[img]https://s17.postimg.org/97v65waov/Screenshot_2017-12-03-05-13-21.png[/img]
I neku garderobicu
Nori cu neku bebu, obozava ih i garderobicu.

A Bebi cu teddy paticice, nesto od garderobice. I videla sam u aksi neki projektor.




Da li mi iz Srbije mozemo da porucujemo sa George, tipa Alija?




MamaNecaVo -> RE: Novogodišnji paketići (30.12.2017 22:53:12)

Koliko ja znam George nema Srbiju kao opciju dostave.




Misha i Ljisha -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2018 18:36:11)

Gde ima da se kupe skvisi squishy igracke.? Ne vidim.na sajtu dexico




Rosita -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2018 18:36:37)

Veceras cu da pretrazim jos malo ideje, pa cu pisati, velikom bih neki dobar kviz uzela, ali nesto i sa zvucnim efektima, neku interaktivnu mapu i sl. Treba mu lampa. Malom sam isto videla neke zanimljive knjižice, igračkice za taj uzrast i nisu problem. Velikog bih da iznenadim sa nečim dobrim, a on nema ideje... Tražio je neku malu igračkicu, neki određen duks i bananicu, mq tek da nešto napiše. Pišite ideje!




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2018 18:39:05)

Ni ja ne znam sta cemo. Mm zapeo da za S uzme lutku a ona ima 5 meseci....al.ajd...nasao je neku mekanu lutku...
Za L pojima nemam. On voli lego, voli aute, vozove, rakete...




vonavoj -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2018 18:51:08)



IZVORNA PORUKA: Misha i Ljisha

Gde ima da se kupe skvisi squishy igracke.? Ne vidim.na sajtu dexico


Kod kineza.hahhaaMoje zele lol..uzasno skupa a glupa igracka..bice paketica i kod mm i kod mene u firmi,pa sta dobiju..necu im kupovati dodatno,i ovako ne znam sta cu sa igrackama.




Misha i Ljisha -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2018 19:01:56)

Rosi ne znam sta bih ti rekla. Odusevice se interaktivnom mapom i nastrebace sve za 3 dana jer ce ta tri dana sva pitanja da predje 10 puta. Veruj mi😂 isto tako i kvizove. Imamo. I onda ne pogledaju pola godine. I onda opet malo i tako... 





milicicak -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2018 19:29:24)

Moja obozava zoo mapu i super se sa njom igra. Aktuelna evo tri godine :)Rosi, ima Laguna one kocka kvizove znanja, T je dobila nauka, odusevljena je.
Mini buba je trazila barbi balerinu, barbi ponija i konje, konje konje
Ne znam jos sta ce dobiti. A V cu neku igrackicu od deda mraza,nemam pojma sta




lesica -> RE: Novogodišnji paketići (14.12.2018 19:42:36)

Ja imam nekih 15ak paketića da spremim, i ako mi verujete lakše mi je svoj toj deci da smislim i spremim paketiće nego svojoj.

L je izjavila da bi krpenu lutku, pa joj je moja mama šila, i na kraju je bata moj kupio još jednu u jumbo-u
Šta će dobiti od nas... Još ne znam.

D samo niže želje, i definitivno ću mu kupiti nešto onako usput, jer će se on bilo čemu obradovati.




branki* -> RE: Novogodišnji paketići (15.12.2018 8:17:52)

bok bilo sta sto je frozen..videcemo jos sta cemo..




Jekica86 -> RE: Novogodišnji paketići (15.12.2018 10:54:21)

Ja spremam 6 paketica.
Lego . Mini. Elza . Automobili.
Ove wow bi mi tako legle za paketic, ali i Aksa nije daleko .




Jekica86 -> RE: Novogodišnji paketići (16.12.2018 12:51:36)


IZVORNA PORUKA: dunja RR

Ovo su u stvari dve pruge, jednu sam uzela za prošli Božić i jednu sada. Nisu isti brend, prošlogodišnja je ttoysrus.co.uk, i ima za nijasnu manje elemenata, međutim ima bolje nosače, pa su mostovi i uzbrdice stabilnije. A ova nova je George. Obe su kvalitetne, i kompatibilne su što mi je super, mi smo ih odmah spojili. Ova nova je oko 6.000 sa troškovima slanja, prošlogodišnja je ja mislim isto tako. u Engleskoj je 30 funti, a kod nas sam viđala lošije za 10.000.

Mi ne kupujemo puno igračaka, skupim pare za ovo i to mu ej to, jer je S totalni fan vozova i u stanju je satima da se igra, svaki svaki svaki dan. Toliko voli.




Ovo je super ideja.




Rosita -> RE: Novogodišnji paketići (19.12.2018 22:18:00)



Muzički sto




Rosita -> RE: Novogodišnji paketići (19.12.2018 22:19:27)

Ili

Muzička hodalica
Devojke, pomozite u odabiru.




Misha i Ljisha -> RE: Novogodišnji paketići (19.12.2018 22:34:07)

Bratanci su imali hodalicu i recimo uopste nisu htei da hodaju pridryavajuci se za istu. Ne znam sta bih ti preporucila.




mama Jo -> RE: Novogodišnji paketići (19.12.2018 23:44:16)

Rosi, tezak izbor moram priznati. Mi imamo i sto i hodalicu, ali sto se hodalice tice vise se igraju sa njom tj.njenim ostalim delovima nego sto je koriste za hodanje 😂 starija je uopste nije koristila za to, a evo ni mladja uopste nije zainteresovana iako sam joj pokazala kako se zapravo koristi.
Mi imamo ovaj sto:
Muzicki sto
I ovu hodalicu:
Hodalica


Ja bih, ipak, uzela sto. Ima vise funkcija, moja mladja obozava, i starija je obozavala a cak i sad zna da se zaigra.




Rosita -> RE: Novogodišnji paketići (20.12.2018 0:06:03)

Mamajo, ovaj tvoj sto je vrh! Nemamo toliko novca sad, ipak su skuplji ti sa više elemenata. A i ja naginjem ka stolu ( u svakom smislu, ha). Hvala vam.




milicicak -> RE: Novogodišnji paketići (20.12.2018 7:56:10)

Rosi, ja bih ti preporucila stocic. Sa njim moze bas dugo da se igra.
T je imala i jedno i drugo, guralicu je pogledala dva puta a sa stolim se bas dugo igrala




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (20.12.2018 8:34:43)

A sta kupiti bebi devojcici? [sm=zmeden.gif]
Mm je za neku lutku....




milicicak -> RE: Novogodišnji paketići (20.12.2018 8:41:53)

Maraj, one suskave knjigice ili neku suskavu igrackicu. Tipa ovoga
[img]https://www.ringeraja.rs/lokalni/Slike/forum/images/1956062-3749.jpg[/img]




Maraj -> RE: Novogodišnji paketići (20.12.2018 8:45:55)

Mili imamo te plisane lutkuce a imam i krpice sto smo dobili od kikebua , od rr.
Gledam i ovaj stocic sto je rosi postavila. Nekako mi je za decake...otkud znam. Nisam pametna sta bi joj uzela




Stranica: <<   < Prethodna stranica  18 19 [20] 21 22   Sledeća stranica >   >>