RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


branki* -> RE: Novogodišnji paketići (17.11.2014 11:29:20)

sta ti tacno treba,nato?a,da narucis preko neta nesto?vidi ovde ako ima staklik




mati -> RE: Novogodišnji paketići (17.11.2014 13:50:18)

Nato kolega mm je kupovao neke stitnike u Sport Vision-u. Ima li radnja kod vas?
A mozda to nadjes i u prodavnici koja se bas time bavi,prodaju bicikle,pa verovatno imaju i opremu...




nata11 -> RE: Novogodišnji paketići (17.11.2014 13:51:09)

Trebaju mi pantalone i bluza. Ovde imaju kacigu a to vec ima e sad mogle bi i rukavice ali da nisu bas ove sa miki mausom ipak je on decko od 9 god i ''veliki je'' [sm=smiley1.gif] Nista ostaju mi radnje za opremom za bicikl.




vikiveki -> RE: Novogodišnji paketići (17.11.2014 13:57:02)

Ima li neko ideju šta bi mogla da kupim devojčici od 10 god? Svaka pomoć je dobrodošla,pošto mi ništa ne pada na pamet[sm=smiley13.gif]




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (17.11.2014 14:00:25)

neku lepu enciklopediju... majicicu, drustvenu igru...




milicicak -> RE: Novogodišnji paketići (17.11.2014 14:05:17)

Karte za pozorisnu predstavu na koju cete ici samo vas dve... Novac da vodi drugaricu u poslasticarnicu... Ili da joj uplatis neku aktivnost koju zeli...
I ove ideje nisu moje, procitala sam na fb clanak tipa:Sta da kupite deci za NG a da nisu igracke i klasicni pokloni [sm=smiley1.gif]




mati -> RE: Novogodišnji paketići (17.11.2014 14:08:32)

Jer mu todje cetvrti razred?
Mozda neki dnevnik, kao ovaj sto reklamiraju "da ga samo ti procitas", ili neki set tipa, labelo sa sljokicama, lak, snalice, nesto za ulepsavanje.




nata11 -> RE: Novogodišnji paketići (17.11.2014 18:41:16)

Milicicak daj taj clanak [sm=smiley36.gif]




milicicak -> RE: Novogodišnji paketići (17.11.2014 19:03:28)

Nato, klikni




mali_mis -> RE: Novogodišnji paketići (18.11.2014 8:31:07)

Promena plana za paketic, sator sam mu juce uzela jer mi se smucila raspadnuta kartonska kutija i zavlacenje u sudoperu. Sator radi posao, ne zavlaci se vise, sad se igra u njemu.
U paketic, hm hm hm...nemam pojma. On je u fazonu kuhinje, ja sve kuhinje koje sam videla na netu, su preskupe, slogiram se svaki put kad vidim cenu. Slatkise da mu potrpam, necu, jer ce mu to moj brat pokloniti, ne valja toliko slatkisa od jednom.
Moram opet u poteru po sajtovima sa igrackama. Sad bih ja volela da on zna da mi kaze sta hoce, a ne ovako "njaka njaka" [sm=jezicek.gif]




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (18.11.2014 10:00:44)

Traži baš kuhinju, ili je više namirnice koje će kao sam da priprema u mini kuhinjici?




isidora88 -> RE: Novogodišnji paketići (18.11.2014 12:16:27)

ima tih kuhinjica za oko 2500 din na FB, ima cak i plava[sm=smiley1.gif], samo da me ubijes ne mogu da setim koji je profil[sm=smiley13.gif]




mali_mis -> RE: Novogodišnji paketići (18.11.2014 13:15:06)

Kuhinje ono sto ima kao sporet, rernu...vidim da ga taj deo najvise zanima, svaki put kad se dohvati svog plasticnog tanjira i kasike, sve kao vrti kasikom po tanjiru, pa trci u kuhinju i stoji kod rerne [sm=jezicek.gif]
Meni nije problem i da mu kupim rozu kuhinju bez obzira sto je decak, jest da ce mi brat reci da pravim zenskog petka, al me bas briga, videce on kad bude imao dete, da boje kod male dece i igracke nemaju bas veze.




isidora88 -> RE: Novogodišnji paketići (18.11.2014 15:39:29)

evo jedne kuhinjice, ali bilo je mnogo veceg izbora, ali ne mogu da se setim na kom profilu. KLIK




mali_mis -> RE: Novogodišnji paketići (18.11.2014 16:15:00)

Hvala Isi [sm=smiley31.gif]
Nasla sam u lavirintu, 2 kuhinjice, koje su sto se boja tice univerzalne [sm=smiley36.gif]
Prva i druga
A i cena odgovara, nije marsovska.




isidora88 -> RE: Novogodišnji paketići (18.11.2014 19:58:16)

moje dete bi se sigurno obradovalo kuhinji, ali nemam vose gde sa tim velikim igrackama.
imam motor, auto onaj na guranje, majstorski sto, ogroman vozni park, kocke, one neke staze za autice, ogromnu prugu, stan mi je kao igraonica, vise nema gde igla da padne[sm=smiley36.gif] kod nas u obzir dolaze samo manje igracke.
mislila sam da mu uzmem lego, mada ne znam koliko ce biti odusevljen, a ne znam ni koji set bi bio ok, jos nema nista od lega




Azra_ -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 0:39:38)

Isidora, zavisi od interesovanja deteta, al po meni je Lego pun pogodak! Nikada ne zastareva! Kreativno. Mi imamo razne setove, nekad mi je loše kad mm sabere koliko para je otišlo samo za Lego, ali je to jedina igračka za koju mi tih para nije žao. Šaljem ti na pp jedan dobar predlog!




Žapkić -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 0:51:51)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Ima li neko ideju šta bi mogla da kupim devojčici od 10 god? Svaka pomoć je dobrodošla,pošto mi ništa ne pada na pamet[sm=smiley13.gif]

Neku garderobicu ili one setove za devojčice koje sadrze dečji parfem, lak za nokte, sjaj za usne i tako to. Meni je to super za devojčice, a one to vole.[sm=smiley1.gif]




mali_mis -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 7:10:08)

Jaoj Isi u potpunosti te razumem. Ni ja nisam sigurna, gde cu da smestim tu kuhinju, ako je uzmemo [sm=jezicek.gif] Nesto ce morati da se menja. Kod nas je dnevna soba bukvalno igraonica. Iza troseda ima mesta, pa nam je tamo bukvalno garaza (tricikl, ono cudo auto guralica, veliki kamion, nekoliko kutija sa igrackama, one plasticne fioke i tamo ima knjizica), imamo jednu kutiju ispod stola, tu su igracke sa kojima se bas igra. U spavacoj nema mesta. Sator drzim u krevecu kad se ne igra u njemu, inace ga preko dnevne sobe rasirim, pa se provlacimo, preskacemo.
Moracu nekako bratu da skrenem paznju da ne kupuje nista veliko.
Lego je pun pogodak, i on bas ima raznolikih setova.




bubulence -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 11:24:31)

jao ja sam tek sada,videla ovaj lavirnt, moram sutra skoknuti kada,budem u NS da joj uzmem kasu, danima je vec trazi.
kupila sam joj jednu enciklopediju, ne znam koliko ce joj sada biti zanimljiva ali je bas odlicna a nasla sam je za 1000din , mislim da je to bas povoljno. trazila je i kucu za Pepu, ja jedva nadjem preko interneta i porucim i sinoc izjavi da nece kucu za Pepu nego za barbiku... ali dobro, to sam videla pre par dana u Bigu pa cu joj uzeti.
porucila sam i majicice za kumica i deverovu devojcicu, planiram da im uzmem jos po neku knjizicu ili igracku, koji slatkis i to je to..
za velike kumice ( 8 i 13 god) sam juce u knjizari uzela po leksikon sa hemijskom + slatkisi. a za kuma (17 god) nisam pametna. mislila sam da mu uzmem veliku cokoladu i 10e i gotovo... sta njemu da uzmem...?
i problem mi je bratov sincic koji tek treba da se rodi. termin je za 5 dana, na babine nosimo posteljinu i parice, a sta staviti u paketic bebi od mesec dana?




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 12:02:22)

kako da nađem ovako nešto?
Play Doh Disney Pixar Cars 2 Grand Prix Race Mats




Peace* -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 12:15:16)

Jaoooooooo!!!! [sm=love.gif]

Javi ako negde nađeš!




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 12:26:19)

samo na ebay. u ovoj glupoj državinigde nema [sm=smiley35.gif]




Klarita -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 12:27:12)

[sm=smiley4.gif] mora cars? [sm=smiley4.gif] evo kran KLIK




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (19.11.2014 12:31:04)

mora cars
ima od prošle godine onog đubretarca, al nije to to
cars je cars [sm=smiley36.gif]

a đubretarac je inače fantastičan! Staviš unjega odozgo playdoh i onda zatvoriš i voziš ga a pozadi ispada kao đubre [sm=smiley36.gif] mnogo ludo

[img]http://www.dodaj.rs/f/40/cz/3yDqzPYT/18401.jpg[/img]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>