RE: Novogodišnji paketići (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Napravimo zajedno



Poruka


veselicaa -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:21:41)

Da,to imamo mi [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:23:29)

polgedaću, ali mislim da ga neće mnogo zadržati jer već ima pravi tablet




veselicaa -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:25:43)

E to jeste,ja sam mojoj S.posle kupila i onaj tablet sa engleskom abecedom,ali na fb 550 dinara je bio.Za tablet mislim na pravi[sm=smiley36.gif] imas lepe aplikacije za ucenje da skines.




Trcosava -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:31:00)

Mod, a što ga bre lepo ne pitaš šta bi, mislim ono da piše Deda Mrazu? Od kako je Ana malo veća mi to praktikujemo. Ne mora da piše, ali nek proba da nacrta (a nama već pokaže u katalogu nekom šta bi i onda mi znamo kako izgleda), sad kad zna da 'piše' pitam je šta bi ona kaže i ja joj napišem, pa ona prepiše.
Sa 3 je znala samo da se potpiše - pa smo mi pisali spisak, a ona se samo potpisivala [sm=jezicek.gif]

Ove godine kaže da hoće barbi torbu koja menja boje




mati -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:32:12)

Mod mi imamo jednu bas dobru,mozda bi tako nesto Danilu bilo zanimljivo posto uci engleski. U obliku tal je, ima sa jedne strane oblike(krug, trougao...) sa sruge zivotinje i na sredini brojeve. Ima nekoliko opcija a jedna je da ti postavlja kao zadatak sta da pritisnes, ako pogodis kaze da si pogodio i suprotno Imas tri puta da pogadjas razlicito. Sve na engleskom.
Trco i Mata je malo posle tri god naucio da se potpise i od tad se potpisuje na sve zivo.




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:32:52)

ma pisali mi i prošle godine. AL prošle godine je nekako baš bio odlučan i znao šta hoće. Sad se nešto rasplinuo. [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:35:01)

mati on već broji do 100 na engleskom, a da nepričam o tome koliko zna i sve ostalo! [sm=smiley36.gif]
Ma bre ima da dobije neki play doh, makar i samo one kantice, jer već ima djubretarca i još neku igračku i dosta mu je! Iznervirah se [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:43:46)


IZVORNA PORUKA: Modessty RR

ma pisali mi i prošle godine. AL prošle godine je nekako baš bio odlučan i znao šta hoće. Sad se nešto rasplinuo. [sm=smiley36.gif]


Dovedi ga u sabirni centar da se sabere [sm=jezicek.gif] (a ti ćeš verovatno da se oduzmeš [sm=jezicek.gif])




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 14:46:22)

[sm=smiley36.gif] oću trco možda i pomogne [sm=smiley36.gif]




soni -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 15:41:28)


IZVORNA PORUKA: Klarita

Mislim da bi se u slucaju djubretarca mm definitivno razveo od mene i odrekao dece[sm=jezicek.gif] ionako pizdi od plastelina svuda po kuci...pizdi, pizdi, pa sedne i otima se s Klarom, zaigra se [sm=smiley29.gif]
Ja vise ne znam sta sam sve porucila od igracaka, ali kad krenu da stizu, kuku si ga meni. Svi mi okolo rekli da narucujem pa im javim za pare, a unapred ne smem da im uzmem, zacas potrosim[sm=smiley9.gif] plus joj rodjendan 22.12. za kad sam joj isto porucila neke ponice (zaludela deca konjicima ponicima[sm=zmeden.gif], dvorce od tetke, druge tetke, drugarice, mog brata, mojih...uffffffffff izasla sam malo iz faze kupovine garderobe, sad pocinjem da preterujem sa igrackama[sm=zmeden.gif] ko god me pita sta da joj kupi samo potrazim pare i razgledam[sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif][sm=smiley36.gif]




snezap -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 20:34:46)

i meni se svidja bajkolino, imaju ogroman izbor igracaka, a nisu skupi uopste




lesica -> RE: Novogodišnji paketići (20.11.2014 22:50:52)

Ja nemam pojma šta ćemo uzeti Lenki za paketić... ona je prepuna ideja [sm=smiley36.gif]

Nego, ako čija deca vole, meni su divne one cigle iz kojih se iskopava blago, kosti dinosaurusa.. pa ima sjajnih setova za male naučnike ( napravi vulkan, napravi ovo, eksperimentiši ...) pa one makete za zidanje od pravih minijaturnih cigli. Mikroskop, teleskop...
Divne interaktivne karte sveta i Srbije.

I tako koješta nešto.




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (21.11.2014 9:34:17)

Mog Danila ič ne interesuju dinosaurusi. Dobio za rođendan knjigu o dinosaurusima sa nalepnicama i poklonio je svom kumiću.
A voli da pravi od kockica svašta. Ne znam da li bi mu bilo interesantno to sa iskopavanjem vojnika i slično. Videh da i to ima.




Trcosava -> RE: Novogodišnji paketići (21.11.2014 9:43:27)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ja nemam pojma šta ćemo uzeti Lenki za paketić... ona je prepuna ideja [sm=smiley36.gif]

Nego, ako čija deca vole, meni su divne one cigle iz kojih se iskopava blago, kosti dinosaurusa.. pa ima sjajnih setova za male naučnike ( napravi vulkan, napravi ovo, eksperimentiši ...) pa one makete za zidanje od pravih minijaturnih cigli. Mikroskop, teleskop...
Divne interaktivne karte sveta i Srbije.

I tako koješta nešto.



Joj Lesice [sm=jezicek.gif] Ana se zalepila za neku laboratoriju odkoje napraviš onu slinu. I mi joj kupimo to za rođendan. Tek kad je ona krenula da otvara tamo vidim da piše da je za decu stariju od 10 god. Ni po jada to, nego onda vidim da piše da može da ošteti nameštaj :O šta li tek uradi dečećoj koži!!???
dobiju se i rukavice i zaštitne naočare. Leleee dođe mi da se utepam što smo joj uzeli!

Mislim da će ona za NG da dobije onu torbicu što menja boju ili neke sirene u vodi koje svetle u mraku.




choopa choops -> RE: Novogodišnji paketići (21.11.2014 12:59:08)

Ja blage veze nemam šta da im kupim za NG? [sm=zmeden.gif] I ovo što imaju smo nabili u podrum. Jedino da izvadim neku staru iz podruma pa zamotam kao novu [sm=smiley36.gif]




Modessty -> RE: Novogodišnji paketići (21.11.2014 13:04:46)


IZVORNA PORUKA: choopa choops

Jedino da izvadim neku staru iz podruma pa zamotam kao novu [sm=smiley36.gif]


[sm=smiley36.gif][sm=jezicek.gif][sm=smiley36.gif]




nata11 -> RE: Novogodišnji paketići (21.11.2014 13:26:03)

Mene je oborila ova mapa Srbije klik I nasla sam u jednoj radnji prelepi mikroskop, ima dugme i kamericu pa slikas to sto si stavio na plocicu i prebacis na usb. Jeste malo skuplje i jedno i drugo ali je bas zanimljivo.




snezap -> RE: Novogodišnji paketići (21.11.2014 15:14:32)

i meni se bas svidja ova mapa, samo moj sin je mali za nju,. vise bih se ja obradovala, jer obozavam geografiju, ja sam ne sudjeni geograf




mila83 -> RE: Novogodišnji paketići (21.11.2014 15:43:04)

Bajkolino je ok i po kvalitetu igracaka a i cenama.
Jel ima neko ideju da mi predlozi nesto za poklon decaku od 4 godine, da bude i edukativno a i zanimljivo [sm=smiley36.gif] interesuju ga dinosaurusi (naravno!), zanimaju ga brojevi i brojanje, slova slabije, mozda bas nesto da ga zainteresuje za to, i voli kocke da slaze, mozda imate predlog za neki lep set? Naravno,mama kupuje deci samo knjige, pa bih to zaobisla sada.




lanajelena -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 12:10:13)

Bas sam htela da pitam da li je neko uzimao mapu Srbije?sad je na popustu a ja imam i neki vaucer sa jos 20% pa razmisljam da to Lani uzmem,Duca hoce nindza kornjace ako neko zna gde ima povoljan Nindzomobil i figurice neka javi




soni -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 12:16:10)

Mi imamo nekoliko ideja..Ili mini kuhinjica, vozic veliki, ili mikrofon i klavijature [sm=smiley1.gif]




Bibilib -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 12:18:57)

Mi jos uvek nismo odlucili ali zelja mog starijeg sina je dinosaurus koji kosta ni manje ni vis 7000 din.sto je mnogo mnogo je...[sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif][sm=smiley13.gif]




soni -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 12:20:05)

a uuuu...daj sliku..kakav je taj dinosaurus ???




Bibilib -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 12:28:22)

evo draga
[img]http://www4.slikomat.com/13/1130/8yx-sitj03.jpg[/img]




soni -> RE: Novogodišnji paketići (30.11.2014 12:29:27)

strasna neki...
skup je bas...sta cete??




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 [7] 8 9   Sledeća stranica >   >>