RE: Dečija garderoba (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Dečja oprema



Poruka


dunja RR -> RE: Dečija garderoba (5.5.2021 12:04:06)

Kupaći Diznijevi su toliko slatki, i Anabela mi kaže da su vrh kvalitetni, uzimala je nekim prijateljima, tako da sam uzela i za ovu i za narednu godinu, još je neki popust dobila na više komada, pa sam super prošla.




bubulence -> RE: Dečija garderoba (5.5.2021 19:55:02)



IZVORNA PORUKA: nata11

Jel imate preporuku za online kupovinu decije odece sem Mende i Minoti_


Nato, ne znam da li smem da pisem ovde od koga porucujem garderobu tipa george i sl. Porucivala sam od Anabele samo 2x i odustala jer ne mogu da podnesem da hocu da ti dam pare a ne dobijem ni dobar dan, ni dovidjenja . Kada hocu nesto na brzinu onda dexy.co, wkk, zara...  Sve zavisi sta mi treba....




Tiziana -> RE: Dečija garderoba (5.5.2021 22:06:38)


Ja kupujem sa Nexta. Deca iskljzcivo njihov ves nose, prosto odgovara im kroj, jedino njihov ves, a kvalitetni su. Ali porucujem i druge stvari. Mora odmah da se plati. Ispod 4000rsd 400din je slanje, preko 4000 se ne placa slanje. Preko 50eur placas carinu Stize DHLom takvom brzinom da cak ni iz Srbije ne stizu stvari tako brzo. 

IZVORNA PORUKA: nata11

Hvala ti Dunja. Preskupo je, jedna majca 2500 ali je prelepa garderoba. Javite ko je porucivao sa Next-a kako ide.

Dunja ja placam sa alliexpresa carinu za sve preko 25 e, pr. pegla za kosu, neki aparat jer je carini ostavljeno da sama proceni vrednost paketa.

Inace 16.dec mi poslat paket iz Svedske preko DHL-a, 17. bio u BG i jos uvek stoji kod njih na carini. Kazu nemaju dovoljno ljudi. [sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif][sm=zmeden.gif]






Tiziana -> RE: Dečija garderoba (5.5.2021 22:08:15)

E da. Ja napravim vise manjih porudzbina dan za dan da bih izbegla carinu. 





nata11 -> RE: Dečija garderoba (6.5.2021 8:06:52)

Bubulence upravo tako. Jednom bezobrazluk i nepostovanje sam dobila kod nje i nista vise.
Napisi mi . Uzimam NR kutak najcesce ali sada ne bih cekala i rekoh da porucim sa domacih sajtova. Ali izbor velicine 2 je tako malii... Bukvalno po 2 helankice sa jednog sajta, 2 majce sa drugog.. ne isplati se placati postarinu.




nata11 -> RE: Dečija garderoba (6.5.2021 8:08:14)

Kupaci inace uzele sa allia. Ovi koje prodaju dexy co i aksa (dizni) po 1500-2000 su tamo 2,5 e.
Potpuno isti.




dddaca -> RE: Dečija garderoba (6.5.2021 9:11:39)

Nato, kako prolazis sa shippingom sa Alija. Vec neko vreme nije besplatan.




nata11 -> RE: Dečija garderoba (6.5.2021 10:39:51)

Daco uspevam iscackati uvek neki free shiping. Jedino sto isporuka traje doveka. Bez 3m ne stize paket.





dddaca -> RE: Dečija garderoba (6.5.2021 11:12:00)

Znaci sad je jos gore. Meni je najduze bilo 2 meseca za isporuku. Ali desavalo se i za manje od mesec dana. Ali do je bilo jos pre nekoliko godina. Bas dugo nisam porucivala sa Alija i to bas zbog cene isporuke. Preterali su.




nata11 -> RE: Dečija garderoba (7.9.2021 17:52:56)

Mame jeste porucivale sa patpat?



Za koliko stize?




dunja RR -> RE: Dečija garderoba (7.9.2021 17:56:34)

Nisam nikad, koji gledaš, američki, FB? Ja pratim njihovu stranu jer imaju dobre objave za FB, pa mi trebaju zbog posla, ali nisam razmišljala da može iz Srbiije da se naruči.




nata11 -> RE: Dečija garderoba (8.9.2021 6:58:11)

Nasla profil na instagramu. Valjda Srbija.





Marinkela -> RE: Dečija garderoba (16.9.2021 2:37:38)

Javi kAko si prosla sa porucivanjem, imaju tako slatke stvari.




Dragica Draga -> RE: Dečija garderoba (17.9.2021 7:08:38)

Nato, jesi porucila sa tog sajta? Kakvi si?




nata11 -> RE: Dečija garderoba (17.9.2021 8:11:59)

Nisam, mozda uskoro porucim haljinu za NG. Javicu ako uzmem nesto.




Ana RR -> RE: Dečija garderoba (17.12.2021 13:55:25)

Mame dečaka, help!!

Gde kupujete farmerke/pantalone za decu? Regular fit mi treba.

Moj Marko je nosio samo old navy i gap (nađem na netu pa dever kada dolazi donese po nekoliko pari). Ove godine je dva puta dolazio i oba puta sam zaboravila da mu kažem za farmerke.

Juče smo obišli radnje u ušću ali ne mogu da mu nađem ništa što mu odgovara i u dužini i na kukovima. A da kupujem helanke to ne dolazi u obzir.




Marinkela -> RE: Dečija garderoba (17.12.2021 14:03:16)

Meni su farmerice iz H&m najudobnije za decake. Mekane i lep teksas.




Ana RR -> RE: Dečija garderoba (17.12.2021 15:20:18)

Nema regular fit.




lesli -> RE: Dečija garderoba (18.12.2021 8:25:20)

Beba kids?




lesli -> RE: Dečija garderoba (18.12.2021 8:27:37)

Pogledaj i Benetton. Dosta su skupi, ali znaju da imaju bas dobre popuste, ja sam prosle godine nakupovala neke stvari iz outlet kolekcije sta sam nasla da nam velicina odgovara.Neke super debele dukseve, -50%. Farmerke za 900-1000 dinara itd 😁




Marinkela -> RE: Dečija garderoba (23.12.2021 13:47:25)

Beba ima isto lepe mkdele, ali nista dok se ne proba. Neke budu mnogo krute farmerice.




Ana RR -> RE: Dečija garderoba (23.12.2021 14:10:28)

Gledala sam Lesli, nije mi ni cena bitna, samo da nađem. Ali njemu treba neki produženi model, a to ne mogu da nađem. On je visok i mršav i ako mu je dužina ok, onda još jedan on može da stane u struku... I trenerke mu jedva nalazim. Smorio se načisto, nije baš da voli šoping [sm=smiley36.gif]




Sanjica26 RR -> RE: Dečija garderoba (23.12.2021 14:15:22)

Anci isti problem imamo. I kad dobijemo od moje sestre L pantalone, mogu samo za S da cuvam. Dve nje mogu da stanu u te modele. Svaki put se smori kad idemo u prodavnicu. Jedino gornje delove dovlacimo i njene zezalice.




Tiziana -> RE: Dečija garderoba (23.12.2021 14:36:52)

Ana, imamo isti problem. Sto kaze moj muz sreca pa je zima i nosi duboke cipele pa se ne vidi koliko su mu pantalone kratke.
Moj sin ima 12 god. Kupila sam mu u Oviesseu farmerke slim fit za 14-15 godina i one mu ok stoje. Imaju duzinu,cak ih malo dole i podvije, nisu u struku previse siroke, moze da ih zategne na ono dugmence i ok mu stoje.
Inace narucim iz Nexta one sto gore imaju uckur kao trenerka. ima 2 para, ali su mu kratke i trebalo bi zanoviti.

Prosle godine sam ga vodila da proba, i bez preterivanja je probao jedno 20 pari farmerki i na kraju smo uzeli jedine koje su bile da mu PRISTOJNO stoje, bukvaln oje bilo nemoguce naci mu pantalone.

ja ne znam prema kome oni siju, majke mi. Tolika disproporcija da je to neverovatno.

IZVORNA PORUKA: Ana RR

Gledala sam Lesli, nije mi ni cena bitna, samo da nađem. Ali njemu treba neki produženi model, a to ne mogu da nađem. On je visok i mršav i ako mu je dužina ok, onda još jedan on može da stane u struku... I trenerke mu jedva nalazim. Smorio se načisto, nije baš da voli šoping [sm=smiley36.gif]





Ana RR -> RE: Dečija garderoba (23.12.2021 14:49:52)

Ma užas, Tizi. Stvarno mi je mučna i pomisao na kupovinu pantalona. A trebaju mu i farmerke i pantalone i deblje pantalone za zimu... nikad nećemo naći.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  42 43 44 [45] 46   Sledeća stranica >   >>