RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> Porodilište



Poruka


jocajaca -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (12.12.2013 14:38:02)

Naravno Cece zato i znam da je odlican, a i dosta koleginica je kod njega, covjek zna posao [sm=smiley36.gif]




maribela -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (25.12.2013 13:08:32)

Pozdrav svima [sm=smiley1.gif]

Ja sam se porodila prije 5 mjeseci i trudnocu mi je vodila dr.Rodic.Za nju imam samo rijeci hvale[sm=bravo.gif]. Lezala sam na patologiji par dana jer mi je bio prosao termin a ona me za to vrijeme svaki dan obilazila.Ona me nije poradjala jer taj dan nije radila al ja sam se osjecala kao da jeste,jer je cijelo vrieme bila sa mnom na vezi iako je uveliko bila prosla ponoc.I kasnije je dolazila da obidje bebu i mene.Tako da ja imam samo pohvale za dr.Rodic i sledecu trudnocu cu da vodim kod nje,ako Bog da[sm=smiley1.gif].Ali ovaj put cu da gledam da se porodim u njenoj smjeni[sm=smiley2.gif]




ninulina -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (25.12.2013 13:14:37)


IZVORNA PORUKA: maribela

Pozdrav svima [sm=smiley1.gif]

Ja sam se porodila prije 5 mjeseci i trudnocu mi je vodila dr.Rodic.Za nju imam samo rijeci hvale[sm=bravo.gif]. Lezala sam na patologiji par dana jer mi je bio prosao termin a ona me za to vrijeme svaki dan obilazila.Ona me nije poradjala jer taj dan nije radila al ja sam se osjecala kao da jeste,jer je cijelo vrieme bila sa mnom na vezi iako je uveliko bila prosla ponoc.I kasnije je dolazila da obidje bebu i mene.Tako da ja imam samo pohvale za dr.Rodic i sledecu trudnocu cu da vodim kod nje,ako Bog da[sm=smiley1.gif].Ali ovaj put cu da gledam da se porodim u njenoj smjeni[sm=smiley2.gif]


ona je super , extra, i kao čovjek i kao ginekolog. mene je oduševila




montyy -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (24.2.2014 20:44:38)

moze li mi neko poslati broj dr.Lucica u p.p.    hvala




*Sun* -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (25.12.2014 15:15:09)

Cure moje da li je neko imao iskustva sa doktoricom Dunjic ili doktorom Savicem gore na Paprikovcu su oboje? Dobila sam preporuke za njih dvoje, cisto za preglede, a ne znam kod koga bi?




mlada_mama -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (27.12.2014 11:02:41)

Nadam se da ce se naci neko da ti odgovori, ako nista probaj ovde https://www.facebook.com/IskustvoPorodajaUBanjaluci?fref=ts




Наташица -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 12:01:02)

драге, каква је ситуација сад на паприковцу?
породила сам се пре 2,5 год. и тада је било ок. није сјајно, нису љубазни (нисам ни очекивала), али да ли је дошло до неких промјена или и даље муче жене док не добију паре?




dijana1* -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 12:18:56)

Zasto uvek negativni komentari, zasto uvek najgore
Porodila sam se pre godinu dana, svi su bili maksimalno ljubazni. Smatram da sam i ja bila korektna. Nisam bila njanjava i nisam im dosadjivala ali prvi put kada sam zakukala svi su skocili i dosli. Pomogli da se porodim, pricali,bodrili ma sve pohvale. A nikome jedan jedini dinar nisam dala. Tek kada sam sa bebom izasla da vidim muza onda ih je on SVOJOM VOLJOM POCASTIO.
Gi ekoligija nije klaonica nego porodiliste. A taj dan kada sam se ja poradjala bilo je najvise poroda i prema svim porodiljama su bili maksimalno ljubazni.A




little_one -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 12:27:18)

mene su mucili oba puta, ni marke im nisam dala, daleko iza mene sada...u moja dva poroda se nista nije promijenilo...

citaj ovo KLIK




dijana1* -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 12:38:00)

Ne znam kako[sm=zmeden.gif]
Ni ja im nisam dala ali svi su stvarno bili ljubazni. MM je dao ali tek kada je sve bilo gotovo.A da vam ne pricam koliko ih je puta zvao.
Samo cujemtel kako zvoni i sestru kako komentarise ponovo onaj srbijanac[sm=jezicek.gif]




dijana1* -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 12:45:25)

Mozda sam ja samo imala vise srece[sm=zmeden.gif]
Da neke stvari treba promeniti-TREBA. Ali e mogu da se zalim kada je prema meni sve bilo ok.A




Наташица -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 13:05:27)

супер си прошла. мени нису били љубазни. није било лоше, нисам ни очекивала боље као што сам рекла.




mlada_mama -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 13:47:21)

Izgleda su takvi-kakav im je dan, il na koga naletis. Ja nemam bas pozitivno iskustvo, a porodila sam se u oktobru 2012. Sad na lejto me ceka ponovo Paprikovac, ja se nadam da cu bolje proci, znam na sta idem, sto je u neku ruku i gore, ali svi kazu ''''drugi porod laksi'''' pa se vodim tom parolom [sm=smiley36.gif] ali ubjedjena sam u jedno, ne bi ja lezala 21 sat u radjaoni da je neko od mojih ispred bilo kom doktoru ponudio pare... tako da..

Lo [sm=smiley31.gif] drugarice




Наташица -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 13:53:33)

млада мама, исто размишљам. не бих ни ја чекала у рађаони 11 сати царски рез са притиском до 180 да је муж дао нешто. чак му и портир покушао изнудити. није дао и истјерао га у холе па сестра после галамила на мужа што не чека испред. лудница била. ми нисмо дали никоме ништа. и мене на љето чека пород, али сад знам да идем на царски. тако да већ сад размишљам како ћу и шта ћи и с којим доктором се договарати. просто ме занима каква је ситуација, јер видим да су се жене помало почеле организовати и ширити приче. чак сам чула да су једног доктора и на суд одвукли, али ништа не знам тачно.




mlada_mama -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 14:00:11)

Strasno je sto se sve prelomi na bebicama..opet kazem da smo ih mi ljudi na to navikli, da pored svojih plata njima postaje normalno da ih pocastis i das pare zato jer je bio doktor i porodio te, bio covjek... to je zalosno. A kad nemas ili ne das, crkni od muke i bolova [sm=smiley13.gif] I nisu sva iskustva negativna, niko ne kaze, ali vecina jeste nazalost. Iz prvog iskustva sam shvatila da moras, ali moras imati gore poznanstvo i spremiti poneku novcanicu za ne daj Boze, jer ne zavrsi se uvjek sve dobro. Kad ti je termin Natasice, gdje vodis trudnocu?




little_one -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 14:00:29)

Ja sam isto rekla da bih nekako za trece isla na carski, tesko mi je zamisliti da opet dodjem u situaciju da probijam termin, da beba nece sama napolje a ja se poradjam uz drip i ne otvaram. Istina, drugi put su bili kao nijansu ljubazniji, al mislim samo zato da se ne bi osjetila razlika zbog porodilje pored koje je u jednom momentu stajalo 3 doktora, nekoliko sestara i svi su joj nesto medili i pricali.
Uglavnom, meni je ubjedljivo najgori momenat drugi put bio taj da su me natjerali da napinjem na boku dok sama drzim jednu nogu u vazduhu, i to sto mi nisu vjerovali da imam napone, pa kad su se smilovali da me pregledaju, dr koji me je poradjao samo je rekao sestri, kunem ti se da je prije sat vremena bila zacementirana...jer to je moj slucaj, ja se saaaaaaaaatima ne otvaram a imam bolove pod dripom a onda se u jakim bolovima otvorim potpuno za sat vremena i porodim.

Dijana, i ja mislim da si dobro prosla [sm=smiley1.gif] srecom! Zelim svakom lak porod, ja nisam imala dobro iskustvo. Na babinjarama nisam imala primjedbe, nisam zahtijevala poseban tretman, nisam ga ni dobila, niti ocekivala...samo sam cekala da idem kuci.




mlada_mama -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 14:12:10)

Ja sam isto rekla, nije mi smetalo sto nema tople vode, sto je sve staro i oronulo, sto nam bube hodaju po sobama i hodnicima, hrana...nista, samo da uzemem bebu i idem kuci.




Наташица -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 14:16:00)

ЛО, кад видим твоју причу, боље се на царски горе породити. није мени било лоше, али ме у тој мјери нервира што хоће паре. зар је могуће да им је мало!? ајд кад им донесеш чоколаду, али мучење за 100, 200 колико већ марака стварно нема смисла.
ММ, водим на поликлиници код Драгане Васић, а термин ми је 15 јула. обзиром да ћу царски тако да термин ћемо видјети тек тамо пред крај. ти?




mlada_mama -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 14:19:32)

14 jul, Zeljka Kizic, poluklinika [sm=smiley36.gif]
ja se nadam i drugom pririodnom porodjaju, ko zna, mozda se sretnemo




Наташица -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (29.12.2014 14:34:38)

значи, срешћемо се на паприковцу :) ја ћу горе сигурно бити десетак дана. једина мана царског реза.




anajid -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (3.1.2015 16:46:25)

Ja sam pisala i prije,evo opet.Jesam li ja imala ludu srecu ili sta,ali ja sam super prosla.Sve korektno,nikome nisam dala ni pare,vezu nikakvu nemam.Sve se odigravalo svojim tokom,e sad ne daj boze da je nesto poslo po zlu,sta bi bilo-to ne znam.Daleko je to sve od normalnih uslova,ali nije mi se nista posebno zamjerilo,nisam se preterano ni namucila,sve je bilo brzo gotovo i prvi i drugi put.




mlada_mama -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (13.1.2015 11:49:09)

Zna li neko broj od Intermedika kod kruznog, i koliko košta UZV




Наташица -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (13.1.2015 12:12:40)

за УЗ не знам колико је.


Natasice posalji br. na pp.




mlada_mama -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (11.2.2015 13:24:52)

Bila sam u intermediku na UZV , kod dr Rodic, jos jednom je potvrdila da joj nema ravne, ne znam samo odakle joj snaga i volja, svaka joj cast. Preporucujem svima koji imaju mogucnost - Intermedik, dr Rodic. [sm=bravo.gif]




mlada_mama -> RE: Porodilište Paprikovac -Banja Luka (3.3.2015 13:31:14)

U danasnjem Blicu objavljen clanak da je prisustvo oca na porodjaju u KC BL od sad besplatno, epidural i dalje 500KM




Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>