RE: kvržica pod rukom (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Porodično zdravlje



Poruka


World -> RE: kvržica pod rukom (10.10.2014 22:35:47)

Update: danas odem kod dermatologa, pogledala je (nije pipnula, valjda za svaki slucaj [sm=smiley1.gif]), kaze nece amoksicilin pomoci nego da uzmem hemomicin.. nakon nagadjanja da li smije uz dojenje, zakljucismo da smije.. kaze natekle znojne zlijezde i to nema veze ni sa brijanjem ni sa dezodoransom... i plus mi je prepisala ihtiol flastere (kad sam dosla kuci procitah da se koristi za bubuljice i urasle dlake?!) i neku skupu kozmeticku kremu protiv iritirane koze.. nisam je kupila jer ne vidjoh smisao, a ni ne bacaju mi se pare nesto, al ajd.. na kontrolu za deset dana.. ne zna se uzrok, a nesto mi dr nije ni izgledala previse zainteresovana za konverzaciju, tako da smo to tako sve sveli na minimum informacija.. A na moje objasnjenje da ne koristim dezodorans nego onaj 'domaci' pripravak samo se kao nasmijala i pita pomaze li.. kontam sad, mozda me zato nije ni htjela pipnuti, mozda bas i ne vjeruje da djeluje.. [sm=smiley1.gif]




Sanchy -> RE: kvržica pod rukom (11.10.2014 0:22:39)

Pogledala je[sm=zmeden.gif]..idi kod drugog dr.,ne mislim da je ista strasno ali mora da ispipa da bi zakljucila,,drugo ja sam imala upalu limfnih od brijanja u obe pazusne jame i to nisu kvrzice ,znaci cak nisam mogla ni da napipam uvecane limfne nego su se videle na uz..trece mislim da ti ne treba nijedan antibiotik tako se upala ne manifestuje a ihtiol je jako dobar ,meni je pomogao x puta doduse mast nisam znala da postoje i flasteri i najpre ce ti on pomoci...U svakom slucaju uradi uz




World -> RE: kvržica pod rukom (15.10.2014 22:49:18)

Popila sam hemomicin i trenutno su se prilicno povukle, mada ima jos pomalo osjeti se. Sada imam drugi problem, tu gdje su kvrzice koza se upalila i crvena je i pece, a i na drugoj ruci se zacrvenilo, pa sam ipak uzela OVU neku kremu, mozda pomogne.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]