RE: Bube, bubice u stanu - pomoc (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


aleksandrici -> RE: Bube, bubice u stanu - pomoc (10.7.2015 13:12:10)

Odvratne su,tako ih mrzim.Sa vesom se najcesce skupe i unesu u kucu.




vikiveki -> RE: Bube, bubice u stanu - pomoc (10.7.2015 13:37:49)

Moj najmlađi se puno plaši tih uleža i samo ide i gleda po terasi ima li gde koji,pošto je iznad terase ta biljka u kojoj ih ima najviše




Anck Su Nmaun -> RE: Bube, bubice u stanu - pomoc (15.8.2016 8:50:39)



Inace postala sa opsednuda malim bubicama, Srebrne ribice ako znate koje su.
Pre ko mesec dana sam ih primetila u stanu ono jednu dve, nista posebno. Medjutim malo po malo svuda sam ih vidjala i sve je to bilo nekako normalno dok ih nisam jedno vece nasla u svom krevetu kad sam podigla pokrivac, pa jednu u torbi [sm=zmeden.gif]
Da sam pozeleeeeenela kad sam videla jednu ispod bebinog duseka ...svuda se zavlace.
sad za vikend smo preturili citavu kucu, nasla sam ih na najcudnijim mestima, ispod stampaca [sm=zmeden.gif] mislimm....
ne znam kako da ih se resim...poludecu! U sred noci ustanem i lovim po kuci, inace toliko sitnbe sitne pola cm.


Evo da pisem u pravoj temi, nz ali neko kako se resiti ovih stvorova, ja vise ne spavam normalno, samo se tripujem da su negde po krevetu [sm=smiley13.gif]




MishMash -> RE: Bube, bubice u stanu - pomoc (15.8.2016 9:28:05)

Anck, iz mog iskustva jedino dezinsekcija pali :(




Ana RR -> RE: Bube, bubice u stanu - pomoc (15.8.2016 9:48:36)

Joj Anck, grozne su, sad sam potražila na netu. [sm=zmeden.gif]

A nama od nekud ulaze osice tj liči na osicu ali je malo veće, ne znam tačno šta je. Dva dana za redom u kupatilu a jutros vidim jednu mrtvu u spavaćoj sobi [sm=zmeden.gif] u kupatilo mogu ući jedino kroz ventilaciju jer nemamo prozor i tačno ću da se upucam ako su tu negde napravile gnezdo.




MaraSima -> RE: Bube, bubice u stanu - pomoc (10.1.2018 16:17:53)

Bilo bi dobro ukoliko ibiste imali neku sliku da priložite da vidimo o čemu se tačno radi. Mada i bez slike sve bubice koje se mogu naći u stanu mogu se i istrebiti. I za to je najbolje pozvati službu koja se time bavi. 15ak minuta posla, nekih sat vremena niste u stanu psole toga vratite se, izvetrite prostorije i nastavite sa aktivnostima najnormalnije, i naravno bubica više nema. Ja sam imala iskustva sa ovom firmom http://www.dezinsekcija.net/ i to pozitivnih, tako da ukoliko imate i dalje nekih problema obratite se njima i nema šta da brinete.




mama Jo -> RE: Bube, bubice u stanu - pomoc (22.2.2018 15:26:09)

Mi smo proslo leto imali ozbiljnih problema sa bubama u stanu... dva puta su prskali ovi ,,drzavni"... i dzaba! Dok nismo pozvali privatnu firmu koja se time bavi- mislim iz Futoga da su- nismo se resili napasti... to bas zna da bude - fuuuuj!!




Anck Su Nmaun -> RE: Bube, bubice u stanu - pomoc (22.2.2018 15:29:26)

Ja ono je bilo grozno grozno kad smo imali problem . I resim da zovem neku dezinsekciju kad preko informatike imamo placeno. Bili odradili sve lepo isprskali , i kao ne treba ribati bar dve nedelje. Mi taman otisli na more to vece.
Vratili se milion ih je bilo po podu mrtvih. Sad se pojavi po neka s vremena na vreme al zanemarljivo . Ono je bilo jezivo!




mama Jo -> RE: Bube, bubice u stanu - pomoc (22.2.2018 15:40:17)

Nama ti sto smo ih zvali preko informatike nisu nista pomogli...

Ali da, kad se setim samo koliko sam ih nalazila izvrnutih... fuj... posle dejstva toga, secam se da sam kuhinju ribala ceo jedan dan, samo sam zamisljala te male grozote kako su tuda setale...




Srecko47E -> RE: Bube, bubice u stanu - pomoc (22.2.2018 16:44:15)

Mi imamo mrave zbog starog parketa.Spasile su nas one kucice za mrave.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]