RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca >> Zdravlje deteta



Poruka


emicaa -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (4.3.2015 11:19:43)

I ja sam tad prvi put čula za ti,dr rekao da je od antibiotika jer je prije tog imao šarlah i upalu uva.Pa ne znam,skroz slabo je jeo i kad nešto pojede opet ga zaboli.




veselicaa -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (4.3.2015 12:31:20)

Moju S.kada je bila prehladjena boleo stomak od kasljanja.Bas je boleo,cak je plakala zbog toga i bas se namucila.Najgore je bilo sto nisam mogla nikako da joj pomognem,kasljala je jedan deo 4,5 sati bez prestanka,nista nije pomoglo ni inhalacije,ni caj od belog sleza bas nista.




Azra_ -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (4.3.2015 13:26:02)

Uz antibiotik obavezno i probiotik da piju, neki pedijatri podset_e roditelje na to, neki ne.

Veselice, da li misliš da je boleo zbog samog naprezanja oko kašlja, ili zbog dela sekreta koji se spuštao u želudac, ako ga je bilo?




mila83 -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (4.3.2015 14:07:39)

I ja to cujem prvi put.Da li je imao jos neke simptome pored bola u stomaku i kako je uopste "zaradio" tu upalu?




veselicaa -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (4.3.2015 14:37:36)


IZVORNA PORUKA: Azra_



Veselice, da li misliš da je boleo zbog samog naprezanja oko kašlja, ili zbog dela sekreta koji se spuštao u želudac, ako ga je bilo?

Za probiotik se slazem,mi ih uvek pijemo uz ab.
Azra nije njoj bilo muka,da je boleo zeludac od sekreta bilo bi joj muka sigurno,vec se bas drzala za te stomacne misice i objasnjavala kako je boli.Imala je bas gadan laringitis,cak je dr rekao da ima i upalu traheje(prvi put) a kasljala je bez prestanka.Kako bi se zakasljala krenula bi da place i da se drzi za stomak.Srecom trajalo je samo jedan dan,mada se i sledeci dan ujutru zalila na bol,mada manjeg intenziteta a nije kasljala.




muzicarka -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (6.3.2015 9:41:47)

Moj sin nekada laze da ga boli stomak ..... obicno kada mu se ne svidja obrok....




veselicaa -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (6.3.2015 10:35:08)

Stari izgovor [sm=smiley36.gif]




muzicarka -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (6.3.2015 10:44:27)

Tako se pre neki dan zalio da ga boli i mi mu nismo verovali. A onda se ispovracao u toku noci....




mila83 -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (6.3.2015 22:39:23)

Kada nisi vec sigurna da li te laze ili ne,isprati ga ,za svaki slucaj.Obrati paznju kako se ponasa,da li se igra uobicajeno i kakvog je raspolozenja. Da ne bi ipak bilo nesto ozbiljnije..




veselicaa -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (6.3.2015 22:42:11)

Kada dete nesto stvarno boli to se vidi na licu deteta.Ja uvek znam kada me lazu a kada su ozbiljne[sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 10:07:04)

T je pre jedno mesec dana uzasno zaboleo stomak predvece. Obicno se zali kad joj se ide u wc, medjutim nije bilo to.Dam joj probiotik, skuvam cajic...ali nista. Posle se mucila i polakala sigurno 2-3 sata. Do ponoci sam sedela sa njom i masirala joj stomacic dok je ona plakala.[sm=smiley13.gif] I nisam skontala sta joj je bilo.




Mala Elena -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 10:14:10)

Ako si joj dala probiotik.
E se zalila bas malopre da je boli stomak. Ni ja ne znam sta je u pitanju, ali svakako joj kazem da mora vise da jede da je ne bi boleo. [sm=smiley1.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 10:17:00)

To mi je valjda naj gore. nekako oko svega bih znala da joj pomognem ali kad je stomacic...
Na kraju sam joj dala i brufen , eto vise nisma znala sta bih.




Mala Elena -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 10:19:55)

Verujem. Znas za onu foru kad nismo hteli da idemo u skolu pa odemo kod dr i kazemo da nas boli stomak. Tad i oni ne znaju sta je tacno u pitanju.[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 10:21:16)

Uhhh izlizan izgovor [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 10:24:03)

U svakom slucaju, probiotik samo moze da pomogne.




Anck Su Nmaun -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 10:32:47)

Pa dobro probiotik..ja im cesto dam i ovako alo ih zaboli ili imaju.retku stolicu. U vrticu virusa na sve strane. Ali cajici umiruju stomacic!




Mala Elena -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 10:36:06)

Lakse nam je bar kada su veci pa znaju da nam kazu sta ih boli, kad su bebe najgore je.




emicaa -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 14:10:23)

Juce mi ova teta sto nam sprema lijekove rece kad je djete prehladjeno,mnogo kaslje i zali se da boli stomak to moze biti pokazatelj upale pluca.




Anck Su Nmaun -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 14:11:56)

[sm=zmeden.gif]
Ovo prvi put cujem




Mala Elena -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 14:58:15)

Nisam ni ja cula, ali moguce da je istina.




IvanaSK RR -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 17:02:43)

Stefanu se često dešava da ga boli stomak, nekad bude i od toga sto nije isao u vc, nekad zato što nije hteo da jede, a nekad nemam pojma, iskreno.




veselicaa -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 17:24:17)

Isto Ivana i kod nas.S ustala malopre i zali se da je boli stomak.Uzela da jede stapice sa susamom pretpostavljam da je boli jer slabo jede danima.




Anck Su Nmaun -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 17:38:21)

Isto i kod nas, desava se da je jela sasvim normalno da znam da nije gladna pa onda prepisujem tome da nije isla u wc,




Mala Elena -> RE: Zbog čega može da ih boli stomak? (22.12.2016 18:24:30)

Moja je danas pojela mix voca bledndano , izmedju ostalog i tresnju i sad ne kaze da je boli stomak, dva puta je bila puna nosa [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sledeća stranica >   >>