RE: Znojenje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


*Alexx* -> RE: Znojenje (2.9.2011 10:53:11)

Ja sam jednom dnevno pila čaj, i nikakve rezultate nije doneo. Doduše, trebalo je da pijem više puta dnevno, ali meni je to na poslu potpuno nepraktično jer ne postoji čaj u kesicama, već onaj što mora da odstoji, pa dok ja to sve posle operem...
Tako da rezultata nije bilo, ali nije bilo ni pravilne primene.




mikica sa -> RE: Znojenje (2.9.2011 16:31:04)

Ok, hvala Alexx [sm=smiley1.gif]
Nema mi druge nego seliti i bjezati od ove sparine [sm=jezicek.gif]




New Mom -> RE: Znojenje (28.5.2014 13:51:10)

Stvarno mislim da postporodjajno najvise mrzim sto sejem smrad za sobom. Izes hormone! Koliko god da sam puta pod tusem, kao da nisam ni bila.[sm=smiley13.gif] Znojim se uzasno! I cini mi se ovaj put i vise nego posle prva dva porodjaja.




dijana1* -> RE: Znojenje (28.5.2014 17:42:16)

Posle prvog porodjaja sam se uzasno znojila. Istusiram se a kao da nisam. I trajalo je dugo, sigurno dve godine. Ali od kada pijem lek za stitnu vise se ne " osecam". Sada mirisem na cvece[sm=smiley36.gif]
Posle drugog porodjaja nisam imala ovaj problem.




Sanjica26 RR -> RE: Znojenje (28.5.2014 17:55:07)

I mene nervira to znojenje. U pocetku sam se dva puta tusirala ali bilo je bespotrebno. I dalje sam se uzasno osecala.[sm=smiley36.gif]




Biserce -> RE: Znojenje (28.5.2014 18:54:56)

Takodje, samo da poludis, mada meni Rexona stick zna par sati da pomogne...




dijana1* -> RE: Znojenje (28.5.2014 19:07:35)

Meni je to znojenje bas bilo problem, hiljadu puta sam se zbog toga osecala neugodno. To je toliko jako bilo da se uvuklo u garderobu[sm=smiley13.gif] sve te majice sam bacila.
Hvala Bogu pa je proslo.




Kata90 -> RE: Znojenje (7.7.2014 14:05:09)

Ma haos,i ja isto imam taj problem....to je jednostavno ne resivo bilo koji preparat da koristimo u trudnoci protiv znojenja....bas je nezgodno pa gledam da nosim tamnije majice gde se ne vidi toliko....[sm=smiley13.gif]




wivern -> RE: Znojenje (7.7.2014 14:19:57)

Nikada se nisam znojila, ali zato sada u trudnoci nadoknadjujem sve. I to se toliko osecam da me bude i sramota. prestala sam koristiti bilo kakve stikove jer mi nista ne pomazu, cak imam trip da se vise usmrdim od njih.




emicaa -> RE: Znojenje (1.9.2014 13:37:57)

Meni koliko god da je vruće samo mi se dlanovi i stopala znoje....




Sanjalica1980 -> RE: Znojenje (16.10.2014 9:35:16)

Znojim se kao puma a smrdim kao tvor [sm=smiley36.gif]




dijana1* -> RE: Znojenje (16.10.2014 9:38:05)

Vec sam pisala da sam posle prvog porodjaja bas imala problem sa znojenjem i dugo je trajalo. Posle drugog porodjaja hvala Bogu nemam.




degu -> RE: Znojenje (16.10.2014 10:08:01)

Uh i ja sam se znojila prvih mesec, dva, ne sećam se i bilo je grozno, imala sam utisak da konstantno smrdim, al sam se zezala da je to zato da me moje mladunče prepozna [sm=smiley36.gif] Sad sam ok, čak mi je postalo opet ponekad i hladno [sm=smiley36.gif]




QueenJ -> RE: Znojenje (3.11.2014 10:25:00)

Evo, posle trudnoće i 3 meseca posle porođaja, konačno mogu da se pohvallim da malo manje smrdim! [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Znojenje (30.3.2015 8:48:19)

Ja se bre ne znojim preko dana, ali zato noću - nadoknadim sve!!!
Užas jedan. Bude sve mokro ispod i iznad mene.
Mislim i ranije je to bilo jer noću grejem kao furuna, ali sam to rešavala tako da ne spavam gola ili u nekoj spavaćici - već samo pižame. Ovo sad ništa ne pomaže




wivern -> RE: Znojenje (30.3.2015 13:17:13)


IZVORNA PORUKA: QueenJ
Evo, posle trudnoće i 3 meseca posle porođaja, konačno mogu da se pohvallim da malo manje smrdim! [sm=smiley36.gif]


Blago tebi, ja i dalje ne smem da podignem desnu ruku.

Trco to su sigurno hormoni i ne verujem da mozes nesto tu da uradis. Ala sam te utesila svaka mi cast.




Kata90 -> RE: Znojenje (31.3.2015 16:14:10)

ja sam se opet u toku trudnoce bas znojila,a sada nista....




isidora88 -> RE: Znojenje (6.6.2016 18:10:57)

Zna li neko kako se dolazi do besplatne operacije? Ja ludim, nenormalno se znojim, ledja su mi mokra, dekolte i ispod grudi isto[sm=hudicek1.gif]. Kao da sam u klimaksu[sm=hudicek1.gif]




choopa choops -> RE: Znojenje (6.6.2016 20:46:34)

isidora, ne znam. Vjerovatno ti luduju hormoni poslije porođaja. I ja sam imala problema, ne baš tako, ali jesam. Još se nije skroz sredilo, treba vremena.

A znam da sam negdje čitala da nedostatak vitamina D uzrokuje pretjerano znojenje?! Da potražiš nešto o tome?[sm=zmeden.gif]




Mala Elena -> RE: Znojenje (6.6.2016 20:57:53)

Isi, beke su nam vrsnjaci [sm=smiley1.gif]
Ja nemam taj problem, inace se slabo znojim. Ali sada je ppocela kosa jako da mi opada, tebi?




vocicana -> RE: Znojenje (7.6.2016 8:37:16)

Isi mene je ta partija zadesila odmah posle porodjaja. Znojila sam se toliko da sam se budila potpuno mokra, sve na meni je bilo kao da sam ispod tusa izasla. Pokusacu da ti nadjem jednu biljnu mesainu za hiperhidraciju, odlicna je, caj se pije. Ne obecavam ali probacu. Imala sam cak i reakciju na Bromokriptin koji sam tada pocela da pijem,ali znojenje mi je takvu ospu po telu napravilo da sam izgledala kao da sam prelezala trbusni tifus.




isidora88 -> RE: Znojenje (7.6.2016 8:41:20)

Opada mi i kosa izasno, inace imam malo kose, cudi me da jos i imam koju dlaku na glavi[sm=hudicek1.gif]
A za znojenje ovo je pakao, istusiram se i dok se obucem ja se opet oznojim, srecom ne smrdim, samo sam mokra kao da me neko zaliva, moram nekako ovo da resim jer je nepodnosljivo, nigde mi se ni ne ide jer imam takve valunge da je to uzas




vocicana -> RE: Znojenje (7.6.2016 9:26:39)

Slabo gubis kilograme, znojis se puno, opada kosa, trebala bi stitnu da proveris.
Stalno si u frci, trcis, deca, muz je na terenu stalno, sama si, nije lao.
Mozda nije nista, ali to ukazuje na nespecificnu hipotireozu. Proveri hormonski status




Anck Su Nmaun -> RE: Znojenje (7.6.2016 12:52:34)

Opadanje kose i preterano znojenje je normalno za postporodjajni period.
Meni jos nije pocela da opada ali ionako je imam viska, samo me nervira svuda dlake po kuci.




choopa choops -> RE: Znojenje (7.6.2016 13:02:12)

Meni ja za kosu pomogao običan šampon od koprive. Ima tamo u temi.

A od čajeva znam da je žalfija dobra kad se znoji pretjerano?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sledeća stranica >   >>