RE: Znojenje (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


branki* -> RE: Znojenje (6.2.2017 13:04:06)

meni je bilo i posle porodjaja neko vreme,pa je prestalo.mislim da puno trudnica i zena ima sa tim problem.ver hormoni.




vocicana -> RE: Znojenje (7.2.2017 13:28:47)

Oooo sSkockice, ja sam se prestala znojiti, ali je vrucina ostala, meni je non stop vruce, cele noci sam bila otkrivena, sa majcicom na brtelice i u jednoj kratkoj pizamici donji deo, da poludim samo. Ne znam da li ce ikada prestati ova vrucincina.




Mariya -> RE: Znojenje (15.3.2017 17:42:57)

Ja sam počela 2 nedelje nakon porođaja da se znojim kao životinja i to noću. Mislila sam da je pretoplo u sobi, pokrila sam se ćebetom i više puta se probudila da mi je hladno, a mokra sam skrooz[sm=zmeden.gif] Pitam se kako je to moguće?!
A često i osetim da smrduckam, iako koristim stik, ni nivea stres protect ne može da se izbori sa post-porođajnim hormonima[sm=zz_biggrin.png]




choopa choops -> RE: Znojenje (4.7.2017 0:32:52)

Da li je neka od vas probala Transpiblok ili tako nešto? Antiperspirante koji potpuno blokiraju znojenje?

Ja sam više luda, znojim se nenormalno, i to ponekad zna jako da zasmrdi. Godinama unazad me bilo strah da koristim antiperspirante zbog Aluminijuma, pa sam uzimala bez, pa bez parabena, pa bez alkohola. Ali nista nema efekta. I sodu sam koristila, ona je najbolje drzala jedno vrijeme, ali kasnije razmisljam da je i ona mozda imala Al.

E sad sam uzela ovaj Transpiblok, i on se navodno stavlja svako 3 do 5 veče. Međutim meni je posije dva dana opet bilo znoja. Sinoc sam ga stavila, za danas je OK proslo, a vidjecemo do kad ce da traje.

I jeste i nije me strah. Ne znam ni sama. Opet racunam koliko dezodoransa se stavi inače, kad bi ovo držalo pet dana, opet bi bila manja šteta?!

Interesuju me vasa iskustva ako imate...




krin 40 -> RE: Znojenje (4.7.2017 10:20:51)

Choopo i mene bi bio strah,zvuči mi neprirodno.Ipak te razumem.Da imam takav problem verovatno bih i ja sve pokušala.Ja imam nizak pritisak,hladnu kožu na dodir.I kad je baš vruće jedva da se oznojim.Roll on sve to reši




veselicaa -> RE: Znojenje (4.7.2017 11:26:01)

Choopo a sta je uopste taj transpiblock?Meni to bas deluje jako ja to ne bih nikako koristila.A nije ni zdravo da zaustavis znojenje skroz,po meni bolje da koristis neki jaci antiperspirant.




Duškić -> RE: Znojenje (4.7.2017 11:59:21)

Pa i ja mislim. Probaj stvarno jos koji. Ni oni iz apoteke ti ne pomazu. A za ovaj sto si pomenula prvi put sam cula. Jeste nezgodno i ja se puno znoji., nervira me kad se vidi na majci ali sta da radim.




choopa choops -> RE: Znojenje (4.7.2017 13:58:19)

Krin i ja imam nizak pritisak, ali vo je vjerovatno hormonski poremecaj.

Ma ne znam koliko je bolje koristiti svaki dan antiperspirant ili naprskati jednom u tri dana ovo? [sm=zmeden.gif] Meni prirodni ne mogu da rješe problem izgleda. Nema dezodoranska koji ja nisam probala...




IvanaSK RR -> RE: Znojenje (4.7.2017 17:48:53)

Choopo,probaj, sto da ne. Makar leti da ti bude lakse. Ionako naneses mnogo hemije u obicnim dezodoransima.
Jesi li radila hormone?




veselicaa -> RE: Znojenje (4.7.2017 20:30:52)

Ja sam cula za inekcije botoksa,kazu ko se bas znoji to bas pomaze.




choopa choops -> RE: Znojenje (4.7.2017 22:11:14)

Ivana nisam. Ne znam ni koje bih trebala? Inace sam i odlakavila masu poslije zadinje trudnoce (cijelo vrijeme sam se kljukala Utrogestanom), sigurno da ima veze sve zajedno.

veselice da citala sam i ja za botoks, ali to mi je nekako jos gore kd pomislim. Nemam pojma. [sm=zmeden.gif]




jess021 -> RE: Znojenje (4.7.2017 22:25:29)

Choopo, treba da odradis polne hormone i hormone stitne zlezde, sigurno da tu lezi resiv problem. Ovako samo resavas posledicu, a uzrok i dalje tinja.




choopa choops -> RE: Znojenje (4.7.2017 23:53:59)

Da. Znam da su me samo hormoni stitne zljezde jednom kostali preko 50e, znaci sa ovim polnim ce da mi izađe tu oko 100e[sm=smiley36.gif]

I šta onda ako se pokaze da je stvarno tu negdje problem, onda moram da pijem da nadomjestim? [sm=zmeden.gif]




IvanaSK RR -> RE: Znojenje (5.7.2017 10:20:17)

Choopo, da, te hormone sto napisa Jess. Uglavnom idu lekovi. A i ti hormoni nisu za zezanje. Svekrva mi je operisala stitnu. Bivsa gazdarica imala problem sa ubrzanim radom stitne.
Ako mozes bilo kako, uradi ih.
Jel si se ugojila jos posle posle porođaja? Tezina, naravno, doprinosi i vecem znojenju.




choopa choops -> RE: Znojenje (5.7.2017 12:49:29)

Nisam se ugojila. Moja standardna kilaža. Nisam pametna...da moram da ih uradim, ali da treba para, treba. Državno ne može. Bas cu da vidim ovih dana koja je cijena.




IvanaSK RR -> RE: Znojenje (5.7.2017 12:52:43)

Ovde nije bilo mnogo skupo, al ja sam radila pre par godina.
Javi kako su se pokazali ti blokatori.




jess021 -> RE: Znojenje (5.7.2017 22:56:37)

Choopo, a sto ne moze drzvano? Kod nas jos uvek moze.




choopa choops -> RE: Znojenje (5.7.2017 23:09:22)

Ne moze drzavno. Cak ni ljudi koji dokazano imaju problema sa stitnom. Nego moraju privatno. Sad sam nesto glledala online izgleda da u hormoni štitnjače oko 5e po komadu, a polni oko 10e. Nadam se da je manja cijena kad se sve radi?[sm=zmeden.gif]




dddaca -> RE: Znojenje (11.7.2017 18:27:34)

Sto ne pozoves neku laboratoriju da proveris koliko bi sve to izaslo. Ako se radi u paketu mozda je povoljnija cena, a da to nisu objavili na sajtu




Perspistop -> RE: Znojenje (15.12.2017 1:24:36)

Kažite "STOP" prekomerenom znojenju!!

Mi znamo kako vam je i kroz šta prolazite! Imamo rešenje za vaš problem.
Uskoro i u Srbiji u slobodnoj prodaji !!

Pišite nam o vašim problemima koje prouzrokuje prekomereno znojenje na sledeći mail:

Hiperhidroza: prekomereno znojenje dlanova, pazušnih jama, leđa, grudi i drugih delova tela...

Uspešno kontrolišemo ova stanja koja su veliki problem za normalan zivot.

Vaš,
Perspistop
Zabranjeno reklamiranje bez dozvole,za reklamu obatiti se Marketigu rr.Hvala.




MamaNecaVo -> RE: Znojenje (26.1.2018 23:46:22)

Meni je bio spas onaj kristal za znojenje.
Znojenje bude regulisano.




Dora89 -> RE: Znojenje (3.3.2018 10:38:25)


IZVORNA PORUKA: branki*

meni je bilo i posle porodjaja neko vreme,pa je prestalo.mislim da puno trudnica i zena ima sa tim problem.ver hormoni.


To je zbog naglog pada hormona posle porođaja. Kao kad se znoje žene u klimaksu, isto zbog pada hormona. Trebalo bi da spontano prestane za nekoliko meseci, eventualno konsultujte lekara ako traje duže od 6 meseci. Informacije iz struke.




Anck Su Nmaun -> RE: Znojenje (3.3.2018 11:56:34)

Meni se desava nekad kad mi je hladno da se znojim [sm=zmeden.gif]




Mala Elena -> RE: Znojenje (3.3.2018 12:12:06)

I meni se to desava, proslo je tacno tri meseca od porodjaja, cesce mi je vrucina.




mama Jo -> RE: Znojenje (3.3.2018 15:05:54)

I mene jos drzi to da mi je stalno vrucina...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sledeća stranica >   >>