RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom krevetu? (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Odgajanje



Poruka


Khaleesi -> RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom krevetu? (5.10.2016 22:06:06)

U pocetku nije spavala sa nama. Sve je bila u krevetcu... Posle oko druge godine, nesto pre rodjendana je pocela da dodlazi jer je stalno plakala valjda je sanjala... I tako je ostala kod nas... Kad je i beba pocela da dolazi tata ode...
I tako malo spavam... Ne znam kako bih spavala da moram celu noc da idem u drugu sobu kada place jedna pa duga.
I sada nam se desava da starija sanja pa po pola sata place ne mozemo da je smirimo...
A i meni je ok, stvarno ne smeta. Volim sto su pored mene mazimo se... jos godina dve i gotovo, porastu i same ce da traze u svoju sobu.
Dok su male neka ih... Vise nece da budu mala decica...[sm=smiley36.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom krevetu? (5.10.2016 22:07:11)

Emice ...Pa i to mi je bolja opcija nego onako svako svoj krevet ..misli[sm=jezicek.gif]m kada smo u startu razvedeni




Sanjica26 RR -> RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom krevetu? (5.10.2016 22:09:58)

Moje dve nikad nisu spavale sa nama. Samo kad su bolesne su spavale. Njima je mesto u svom krevetu.




Mala Elena -> RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom krevetu? (6.10.2016 8:53:59)

Elena je kad sam prestajala sa dojenjem trazila vise paznje pa cim je spustim u krevetac, trgne se i pocne da place, i naravno da sam odustala jer je danima bilo kuknjave..tako da je presla kod nas. A Petra spava u krevecu jos...potrudicu se sto duze. Izbegavam da je uspavljujem lezeci na bracnom.




Anck Su Nmaun -> RE: Kako dete odvići od spavanja u bračnom krevetu? (6.10.2016 9:11:23)

Kod nas je tako kad su bolesni, ili se uplase necega ali cim to prodje nazad u svoj krevet. nema popustanja.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]