RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


branki* -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (30.1.2012 16:20:06)

o,da li je moguce?!bas sam besna na te i takve doktore!!drzim palceva da sve bude u redu.




MakiJ -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 10:04:10)

Meni su otklonili septum pre 6 dana, radjeno je 5dc I dr kaze da moze odmah beba. Jel neko ostvarijo trudnocu posle otklanjanja septuma.




*Maki* -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 10:05:19)

Meni su otklonili spetum,mali doduse oko 1 cm u decembru,u januaru radjena vantelesna i sada nosim dve bebice [sm=smiley1.gif]




MakiJ -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 10:07:39)

Jao bas lepo [sm=bravo.gif]. ja sam imala missed u novembru pa dr predlozio histero I tako otkrio septum al nepise koliki je bio.




Verolina -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 10:09:25)

Maki, kad si radila histero? Hoces ga otklanjati?[sm=smiley27.gif][sm=smiley31.gif]




MakiJ -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 10:10:44)

Draga otklonjen u ponedeljak, bila 3 dana u bolnici, izgleda je to bio uzrok[sm=smiley31.gif]




Verolina -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 10:11:51)

Dusice[sm=smiley27.gif], sledeci put ce biti sve ok. Kad mozete da pocnete da radite na bebcu?




MakiJ -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 10:19:07)

Kaze dr odmah ovaj mesec,mozda odem u utorak da vidim dal ce O 13dc




Verolina -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 10:23:39)

Super. Sad cete da ubodete samo tako[sm=bravo.gif]




MakiJ -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 10:25:36)

Mi se nadamo, eto na ovo nisam bila ni pomislila al zato je tu dr da on misli na to[sm=smiley1.gif]




*Maki* -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 10:46:40)

Meni pise na otpusnoj listi velicina tog septuma,bice sada sve ok,zelim ti srecu Makice[sm=bravo.gif]




MakiJ -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 10:48:59)

Hvala draga[sm=smiley1.gif]




Jole84 -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 13:13:50)

Maki onda je nađen razlog [sm=bravo.gif] Baš mi je drago,sad mora daa bude [sm=smiley31.gif]




daca77 -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 13:36:22)

MakiJ, nisam znala sta ti se izdesavalo, pa si me zbunila sta radis na ovoj temi. Bice sve ok i docice [sm=duda.gif]




MakiJ -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (31.3.2013 19:24:23)

Daco eto takva sudbina pa valjda ce sad sve biti ok




LadyGaga -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (28.4.2013 0:32:22)

Драге будуће маме,
Већ три године покушавамо и ништа се не дешава. Задњих 2 године смо променили много клиника и лекара како у нашој земљи, тако и у иностранству, али нико није успео да нађе узрок наше неплодности. Пошто године брзо пролазе и биолошки сат чини своје, одлучили смо да радимо ВТО. А онда је докторка код које смо отишли на онај први разговор који називају консултације, ултразвуком открила оно што нису могли открити наеминентнији стручњаци у најбољим европским клиникама-uterus septum. Дакле она је у року од 2 минута открила оно што други нису могли за 2 године. Па се просто човек запита да ли је то могуће. Да ли она зна нешто што ти други доктори не знају. Пре 3 месеца смо у Бечу радили дијагностичку хистероскопију коју смо платили 1900 еура и нису установили да постоји нешто такво. А да ствар буде још гора мораћу опет на хистероскопију да се та преграда отклони. Није да не верујем докторки, само сам мало скептична. Поготово после овог текста који сам прочитала http://www.bhdani.com/arhiva/252/t25214.shtml
Ипак одлучила сам се да одрадим и то, јер мој циљ нема цену, надам се да ће ово неком помоћи, а ја вам желим пуно успеха и [sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif][sm=duda.gif]




Štetica -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (28.4.2013 8:19:29)

Lady Gaga ako je radjena histeroskopija nema sanse da nisu videli septum,pa zbog toga se histeroskopija i radi. Ili ta dr nije dobro videla ili je resila da ti uzme pare za histero.




Jacq -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (28.4.2013 14:18:48)

Lady Gaga stvarno je sumnjiva prica [sm=zmeden.gif] da se mozda konsultujes sa jos nekim doktorom?




Verolina -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (28.4.2013 15:13:51)


IZVORNA PORUKA: Štetica

Lady Gaga ako je radjena histeroskopija nema sanse da nisu videli septum,pa zbog toga se histeroskopija i radi. Ili ta dr nije dobro videla ili je resila da ti uzme pare za histero.

Ne moze septum da se ne vidi na histeroskopiji. Pre ce biti da je ova sa UZ posumnjala pogresno. Cesto na UZ daju pogresne zakljucke. Nasoj Nini26 su rekli na uz kako ima septum, pa se ispostavilo da to nije tacno.




*Maki* -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (28.4.2013 15:22:37)

Moze li septum uopste da se vidi na ultrazvuku?




dijana1* -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (28.4.2013 15:37:28)

Moze da se vidi ali nije sigurno. Meni je npr. doktor pogresno video. A moja kuma se godinama mucila da izgura trudnocu do kraja i imala je par spontanih dok joj dr. na UZ nije videla pregradu.




LadyGaga -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (3.5.2013 2:42:55)

Kada sam pitala doktorku kako je moguce da nisu videli septum kada su mi radili histeroskopiju, ona je odgovorila da se septum prvo ustanovi na UZ, pa se onda histeroskopijom otkloni i da je gotovo nemoguce da se na histeroskopiji vidi ako ga pre toga nisu videli na UZ. Inace histeroskopija koju sam radila u Becu je bila dijagnosticka i njen cilj je bio da se ustanovi postojanje priraslica i ako ih ima da se otklone. Doktorka je rekla i da mnogi doktori ne umeju da utvrde prisustvo septuma jer je tesko vidljiv.
Doktorka je takodje rekla da se zbog septuma teze ostaje u drugom stanju i da je bolje sto nisam zatrudnela, jer vecina trudnica sa septumom dozivi spontani.
Ja se sada spremam za histeroskopiju da uklonim taj septum (ako ga uopste ima), radim sve analize, pa cu vam preneti svoja iskustva.




ancika75 -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (1.7.2013 12:54:09)

Dr Spremović je dobra za histeroskopiju. Ona radi u Višegradskoj. Njeno odelenje ima sajt pa možda ne bi bilo loše da se sajt pogleda. Adresa je www.ginendo.in.rs.




Mizzy -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (13.8.2013 12:06:09)

Meni je Dr Spremovic videla septum i radila 2 histeroskopije. Mada mislim da je njena priprema za histero malo agresivna, ali to je moje laicko misljenje.




zece -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (13.5.2016 1:31:19)

Sutra idem na kontroli gledat ce me na4d eho jos po malo krvarim od resekcija na septum i cistenje gnoj u jajovodima ali to je to




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 [11] 12   Sledeća stranica >   >>