RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


zece -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (13.5.2016 1:40:10)

I kod mene je bio tako na prvoj histeroskopiji nisu vidjeli da imam septum al je poceo da pada krvni pritisak i zato su morali da prekinu da stopiraju sve




zece -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (13.5.2016 1:41:25)

I to kod mene je bila velika pregrada na dno materici




zece -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (13.5.2016 13:06:05)

danas sam bila na kontroli sve je super ocisteno materica je super




Tazzi -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (2.12.2016 20:53:26)

Pozdrav i od mene! Zanima me, da li je neka od vas pored septuma,bez intervencije, ostala u drugom stanju? Meni su ga dva dr potvrdila, al sa savjetom da sacekam godinu-dvije,pa ako ne bude trudnoce tek onda da razmotrim zahvat... Ne znam da li je pametno toliko cekati,ima li svrhe...ili odmah da reagujem... Ako neko ima neki savjet,bila bih vam zahvalna!! 💟




branki* -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (2.12.2016 21:55:32)

pa,koliko imas godina?ako ti otkucava bioloski sat,ne bih ja cekala.cak i da zatrudnis sa septumom,pitanje je da li ce se odrzati trudnoca.postoji li jos neki problem zasto ne dolazi do trudnoce?




Tazzi -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (3.12.2016 10:02:40)

Nemam drugih problema,ni ja ni partner...sve uredu.
Pa,imam 27,al opet...nesto mi se ne "bacaju" godine...ne znam😏




zumbulcic -> RE: Pregrada u materici (uterus subseptus) (3.12.2016 10:11:03)

Tazzi ja imam mali septum i cekala sam od 20-te pa do 27-e da se desi prirodna trudnoca, nakon 4-5 godina cekanja odlucila sam malo detaljnije analize odradit,npr trombofilija, iri+ogtt, pored polnih i hormone stitne i tu smo nasli kvaku i odlucila sam se za vto bez histeroskopije da otklonimo septum i evo me guram 15+5
Moj ti je savjet da se klonis takvih dr i cekanja, uzmi stvar u svoje ruke i odradi sve analize koje se rade za vto, pa ako je i to sve ok otidi na histeroskopiju. Puno srece zelim




Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 10 11 [12]