RE: Nameštanje stana (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Peace* -> RE: Nameštanje stana (12.11.2015 10:00:47)

Meni je dnevna skroz tamna, jedan zid je orione tehnika nešto između zelenog i sivog, a ostali su bež. i u trpezariji je taman nameštaj, jedan zid je travertino tehnika ostalo bež.
Ne vidim problem. [sm=smiley1.gif]




Peace* -> RE: Nameštanje stana (12.11.2015 10:08:05)

Vidi OVDE




Ana RR -> RE: Nameštanje stana (12.11.2015 12:58:07)

Prelistaj malo američke sajtove sa unutrašnjim uređenjem, ima sjajnih ideja.




Leptiric123 -> RE: Nameštanje stana (12.11.2015 17:13:19)

Ja sve u glavi imam ljubičastu, zelenu i bež...nešto od tih boja...jer mi je i u sobi taman nameštaj, tačnije svuda osim u kuhinji.




Peace* -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 10:50:48)

Smatram da je ljubičasta suviše tamna za taman nameštaj, ćak i ako je pastelna, svetla - možda samo ja ne volim ljubičastu. [sm=zmeden.gif]
Zelena može biti fenomenalna, a može biti bezveze. Juče sam u slike mama sa svojim bebama digla slike, pogledaj, plafon je beo, iznad mog desnog ramena vidiš parče bež zida, a iznad mog levog ramena taj orione koji se cakli između sivog i zelenog. Planiram na taj sivo-zeleni da pravim poličar za knjige, tamno, tamno braon.






Ana RR -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 11:50:00)

Ja ne volim ljubičastu na zidovima. Ili barem nisam još nigde videla neku lepu kombinaciju.




Zemunka85 -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 12:06:25)

Nama su po 2 zida u spavacoj i dnevnoj zeleni. Meni se jaaaako svidja. Kada sam dosla kod mma on je vec imao zidove te boje i bas sam se odusevila. Kazu da ej zelena prijatna za oci, odmara ih i daje trip prirode :D.
Kada smo skoro krecili - ostavili so zeleno tj prekrecili u istu nijansu.

IZVORNA PORUKA: Leptiric123

Ja sve u glavi imam ljubičastu, zelenu i bež...nešto od tih boja...jer mi je i u sobi taman nameštaj, tačnije svuda osim u kuhinji.





MAMAMAJ -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 14:41:57)

Mi ćemo uskoro da krečimo kuhinju u zeleno, alaj ću da cvrkućem spremajući... [sm=smiley36.gif]
I to onu oriflame zelenu, a elementi su nam wenge i sonoma hrast ili bukva, to nešto.
Ja želim one kamene pločice, a mm nešto uzvrne nos kad to spomenem, mada se ne izjašnjava još.
Ubediću gaaaaa... [sm=smiley36.gif]




Zemunka85 -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 14:44:24)

Mamaj ahahahah cvrkuces :D.
Tooooo breeee . trebala sam i kuhinju u zeleno da je privolim malo kada mi se ta boja vec toliko svidja za zid. E ne ja - belo sve, da ti se zgadi od rifljanja. Valjda ej zato toliko i mrzim [sm=smiley36.gif]




MAMAMAJ -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 14:52:24)

Hahah, ima da pevušim ko kanarinac, pogotovo ovu zimu, zatvorena non stop, prvo sa stomakom, kasnije sa [sm=duda.gif] i ovim 'velikanerima'. [sm=smiley36.gif]
Mene muči komoda za tv, nigde da bar vidim kakvu želim.
Mora da ima bar 4 fioke, a može i šest, da bude između 1,20 i 1,50m i nisam još sigurna za boju, pošto se i s garniturom dvoumim.
Htela neku crnu od eko kože, ali čuh neki dan da su ljudi baš tu kupili i za četiri god se cela pohabala, iscepala... [sm=zmeden.gif]

Ima li neko iskustvo s eko kožom?




Zemunka85 -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 14:56:21)

Neeeeeeeee nikako nikako niiiiiako ali nikako.
Moje iskustvo je ooocaaaajno.
Kada je moj tata renovirao stan on i ja smo sve sami smisljali. Platio je nekog dizajnera enterijera koji nam je pomogao ali mi smo birali sami, naravno.
Ja klinka, srednja skola, on tek veze nema. Skockali smo stancicccccc prelepo basbasbas. Divan je bio. I uzeli neku eko kozu, nije ni jeftino bilo. I dan danas je to kruni. To je ceeeeeeeeo stan u delovima kao konfete, ooodvratno odvratno odvratno. Ne mozes se otarasiti. Po tepihu kao sneg lepi se po tebi, ta ugaona koa iz kante .. ma uzas.
To je moje iskustvo,




marinchica -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 15:09:53)

Imam, i nikad vise eko kozu. Popucala. Stof bolje ako vec ne moze prava koza. A i ona zavisi kog je kvaliteta hoce da pukne...
Moja kauc od eko je na kraju dok ga nismo bacili imao stalno prekrivac. Fuj.




Trcosava -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 15:19:09)

Mamamamamj a kakva tv komoda? Visoka, niska? Za šta su potrebne fioke? Možda može na police... Meni jysk ima sasvim ok (mada sm ja planirala da od gornjih delova ormana napravim TV komodu jer nama ispod TV stoji mini lap, modem, externi.... ništa što može da stane u fioku [sm=smiley36.gif])




Ana RR -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 16:31:22)

Mi smo kupili dve komode i spojili ih, ista kolekcija samo jedna ima dvoja vrata i fioke a druga samo dvoja vrata.

[img]http://www.dodaj.rs/f/42/UA/4QTzEgMM/c799fdd282bc6088cc598ed0.jpg[/img]

Druga u sredini ima i fioke pa je samim tim i duža.




MAMAMAJ -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 17:54:09)

Hahahah, mamamamamamj... [sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]
Pa, ja ne znam da li vi imate taj problem, ali evo da vam kažem šta sad trenutno moje oko vidi i bode ga:
Krede za mini tablu, fen, kutija od moba, makaze, papiri od preregistracije kola, frizbi?!, knjiga koju sam do pola pročitala, pa nešto pauziram, punjači, bojice, bojanke, sveska s receptima, tako neke gluposti...
Ne može to na police,baš mi trebaju fioke. [sm=zmeden.gif]
A polica želim da bude niska do 50-70cm. Niska, a dugačka.
A što se tiče garniture, mebl mi ne gine...
A maštala sam da kad deca nešto prosipaju ja to samo usisam, prebrišem... A prava koža mi je preskupa sada.




sneza24 -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 18:18:03)

MAMAMAJ Moje iskustvo sa eko kožom je pozitivno. Mm je kupio garnituru još dok je bio momak, znači pre jedno 9-10 god i još je u dobro stanju. Nema oštećenja pored dvoje male dece koja i nisu nešto pažljiva. U pitanju je Simpo nameštaj.




NadaR -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 18:24:39)

Mamamaj, nacrtaj sta zelis i neka ti neko napravi po mjeri :-)
Mi za crtanje koristimo alno.ag a imas i Ikeine planere.
Sneškaaaa, dobro nam dosla nazad! :-*




MAMAMAJ -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 18:32:31)

Snežo, to što smo mi hteli je TDF garnitura iz Vitoroga.
Samo bez F [sm=smiley36.gif]
Videću, poljuljalo mi se mišljenje i sad ne znam šta da radimo, uskoro ćemo to morati da rešimo, pa smislićemo.




MAMAMAJ -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 18:36:35)

Nado, prošle nedelje nam je bio čovek, uzeo mere za pragove, neku lajsnu oko ulaznih vrata (ovih drugih, unutrašnjih) i šank, mada će to sa strane dnevne biti šank, a sa strane kuhinje radni pult ispod koga će biti kuhinjski elementi, dodatni.
Ni na kraj pameti mi nije bilo da ga pitam za komodu. Pametnica ja. Kada dođe to da namešta, videću kakva je situacija.




madre -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 18:48:13)

mamamaj, tebii trebaju bas veeelike fioke[sm=smiley36.gif][sm=bravo.gif]




MAMAMAJ -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 18:59:43)

Hahah,madre, ja sad govorim da mi nije lako, jer ću uskoro čuvati troje svoje dece i jedno svekrvino... [sm=smiley36.gif]
Treba, bre, skloniti sve za njima, i negde... Skloniti. [sm=smiley36.gif]




madre -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 19:04:54)

naravno[sm=smiley36.gif] nego, fioke jesu prakticnije, jer kriju krs, ali isto tako kad nesto gurnem u fioku, nema sile da to nadjem kad mi treba, prosto zaboravim gde sam to zaturila[sm=zmeden.gif]




MAMAMAJ -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 19:50:41)

Oko toga ću se onda kasnije nervirati, nemoj sad o tome da mislim, hahahah [sm=smiley36.gif]




branki* -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 20:20:19)

Ja sam se ,mamamaj,takodje radpitivala za eko kozu,ali vezano za stolice.misljenjha su bikanpodeljena,verovatno zavisi od tipa i kvaliteta.ali,to kako moze da se zna[sm=zmeden.gif]




Animsaj9 -> RE: Nameštanje stana (13.11.2015 20:44:23)

Mamamaj mi imamo pola ekokoza pola je mebl... I mi smo u pocetku hteli eko kozu, ali niko u mojoj okolini je nije hvalio, na kraju smo napravili opciju...ugaona i fotelja okolo je oblozena ekokozom i rukohvati, a stof je unutra na naslonu i gde se sedi. Jedino nam je tabure ceo od eko koze




Stranica: <<   < Prethodna stranica  33 34 [35] 36 37   Sledeća stranica >   >>