RE: Nameštanje stana (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


Ana RR -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 7:05:18)

Ali isto je Nado, umesto što ćeš na to mesto staviti plakar ti ga lepo ozidaš. Evo kako je kod nas u sobi tj u sobi koju mi trenutno koristimo

[img]http://www4.slikomat.com/13/1026/j56-a-DSC-.jpg[/img]

Levo je plakar, desno su ulazna vrata.







branki* -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 7:07:35)

to bi onda bilo jeftinije,jer ne pravi se nista iza,niti sa strane,tako da ide manje materijala,pitacu mm kako mu se cini to.meni je bas ok.




Trcosava -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 7:10:09)

Ja lično ne volim ništa zidano. Kad me uhvate pundravci sve ispremeštam! Tako i ormane, zamisli da mi nešto ozidano, pa šta onda da radim? Rušim zid? [sm=smiley36.gif]




Ana RR -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 7:12:40)

Branki, ovde svi tako rade, tj ovde se uglavnom pravi walk in closet ali on ide u glavnu spavaću sobu kao i kupatilo. Ostale sobe su uglavnom kao ovo kod nas. U Ikei ima tih stvari koliko hoćeš, naravno ima i skuplje ali ovo je sasvim ok.




Ana RR -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 7:13:39)


IZVORNA PORUKA: Trcosava RR

Ja lično ne volim ništa zidano. Kad me uhvate pundravci sve ispremeštam! Tako i ormane, zamisli da mi nešto ozidano, pa šta onda da radim? Rušim zid? [sm=smiley36.gif]


Pa premeštaš ono što možeš [sm=smiley36.gif] ja ne volim ormare, mi smo ovo hteli da pravimo kod nas u Bg ali nismo smeli zbog problema sa vlagom u kući.




NadaR -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 7:14:53)

Isi on kaze da jeBlum no1 ali je najskuplji sto drasticno povecava ukupnu cijenu proizvoda.

Grass nije los , moze proci. Ovaj treci je krsh, ne vrijedi nista. On ovde koristi slovensku Lamu . Sasvim je korektna , za ovih 10godina nije imao nijednu prituzbu.




branki* -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 7:32:40)

pa,jeste,ne klizni plakar tih dimenzija ne bi mogao da se premesta po stanu,nego bi tu bio doveka.jedino,ako se nekad selis,bio bi mozda problem...




Anoniman -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 9:16:02)

Ovakav slican kao Anin imamo sestra i ja u nasim sobama, devojackim[sm=smiley36.gif] , i mnogo su prakticni, lepo izgledaju, vide se samo vrata, a nigde da je zidano[sm=smiley36.gif]




Štetica -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 9:48:34)

Isidora jesi li dobila ponudu za kuhinju? Ja sam radila pre par meseci,isto to sto ti hoces,medijapan u visokom sjaju,na svim vratima i fiokama su sarke sa usporivacima,gasni amortizeri na delu sto se podize u vis,ploca je 5cm debljine(Duropal proizvodjac)i izaslo me je 270e po duznom metru. Stim sto su mi gornji elementi vislji od standarda,kod mene su 80cm,i ima neki rad po elementima,sto je sve uticalo na cenu. Ako ti treba mogu da ti posaljem njihov kontakt na pp,rade ljudi po celoj Srbiji.




Anoniman -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 9:50:52)

Stetice mozes li meni da posaljes u pp[sm=smiley1.gif]




Didy -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 10:08:34)

Meni su se više svideli dezeni egera, zato sam ga uzela. Mislim da je kvalitet tu negde kronošpana i egera.
A što se tiče američkog plakara, imamo ga na spratu, ali se ulazi u njega iz hodnika (praktično izgleda kao jedna sobica u koju uđeš i slažeš stvari, iz hodnika se ni ne vidi da je to neki plakar) i meni je skroz praktičan i obožavam ga. Namerno smo ga stavili tako da se može ući iz hodnika da svakome bude jednako dostupan, tj. da ne moraju npr. deca ulaziti u našu sobu, pa u plakar da bi nešto uzela.
Isidora, nama je majstor naplatio ruke 30% od cene materijala koji je koristio za kuhinju, izašla je kuhinja oko 300-350 evra (ruke), nisam sigurna, jer nam je pravio i neki ugradni plakar u hodniku. Moja kuhinja je 5-6 metara. Mogu ti poslati kontakt ako te zanima, radi i o Novom Sadu, ima i na fb slike, pa možeš pogledati.




Mala Elena -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 10:09:36)

Ja nisam za te zidane varijante. Volim klizne ormare /plakare ... jel neko kupovao u Matis-u, kakav je kvalitet?




Štetica -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 10:21:32)

[img]http://www4.slikomat.com/13/1026/2dm-IMG-20.jpg[/img]
[img]http://www4.slikomat.com/13/1026/a8n-IMG-20.jpg[/img]




Štetica -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 10:25:08)

[img]http://www4.slikomat.com/13/1026/hwv-IMG-20.jpg[/img][img]http://www4.slikomat.com/13/1026/1m-IMG-20.jpg[/img]




Štetica -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 10:29:51)

Branki ova slika masine za sudove je za tebe. To je obicna masina,nije ugradna,samo su zamenili tu masku na vratima,skinuli onj pleh sto je bio beo i zasafili tu dasku.




Štetica -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 10:32:46)


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ja nisam za te zidane varijante. Volim klizne ormare /plakare ... jel neko kupovao u Matis-u, kakav je kvalitet?

Iz iskustva da ti kazem da je kvalitet OČAJAN,ja sam pre 3godine kupila kod njih i vec vrata(tj klizaci)zaglavljivaju,a jos je u sobi koju nekoristimo tako da nije svakodnevno otvaranje ormara.
UM poslala




Anoniman -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 10:49:11)

Hvala :)




Didy -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 10:51:44)

Štetice, super ti je ideja za mašinu, mogli bismo i mi tako rešiti naš "problem". Ovo je naša kuhinja, stavljala sam slike ranije.




Štetica -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 10:58:05)

Didi pa mozes i sama da skines taj deo ispod dugmadi i odneses majstoru da ti napravi novu masku. Skida se i onaj deo ispod vrata(sto je kao zaobljena maska),i produzi ti tu masku sto ti zatvara nogice od elemenata.




Didy -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 12:58:57)

Štetice, imam i masku i ceo taj element, majstor nas nije razumeo, mislio je da nam je mašina ugradna, a mi hteli tu običnu da spakujemo i falio koji cm da se upakuje, pa smo ovako ubacili. Mogla bih mm reći da skrati ta vrata što imamo i da zatvorimo kao kod tebe da ostanu samo komande, biće lepše.




branki* -> RE: Nameštanje stana (26.10.2014 16:11:18)

uh,steti,taman sam pomislila-evo je masina za sudove za mene,odgovara i boja i sve,tek posle sam procitala tvoj komentar[sm=smiley1.gif].mi je jos ne kupismo,jednostavno ne dolazi na red...sad plakari,pa posle kauc za mene u bebinoj sobi,tepisi,pa tek onda sudo masina..




Cakana84 -> RE: Nameštanje stana (14.11.2014 0:25:47)


IZVORNA PORUKA: Štetica


IZVORNA PORUKA: Mala Elena

Ja nisam za te zidane varijante. Volim klizne ormare /plakare ... jel neko kupovao u Matis-u, kakav je kvalitet?

Iz iskustva da ti kazem da je kvalitet OČAJAN


Potpisujem, ni slučajno nemoj ništa tamo da kupuješ sem ako opremaš stan za izdavanje.
Didy, pogledala sam tvoju kuhinju u temi, prelepa je.




nata11 -> RE: Nameštanje stana (14.11.2014 12:20:45)

Vidim da je odavno bila prica o ozidanom plakaru i iskreno bas mi se svidja resenje, a i jeftinije je. Treba ti jedan knauf, pregradis okrecis i unutra stavis police po zelji. Bas je cool resenje a ionako su moje sobe realno velike. Kod mene u kuci je ona klasika svaka soba 4x4 sto je za spavacu previse.




emicaa -> RE: Nameštanje stana (9.4.2015 11:03:02)

moj ljubicanstveni zid [sm=smiley1.gif]
[img]http://www.dodaj.rs/t/2x/Nx/3z7KFY1O/dsc0303.jpg[/img]




jess021 -> RE: Nameštanje stana (9.4.2015 11:59:47)

Emice, divna je boja. Meni je spavac u toj boji, bas mi se svidja.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  31 32 [33] 34 35   Sledeća stranica >   >>