RE: Odlazak na WC posle porođaja (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Posle porođaja



Poruka


choopa choops -> RE: Odlazak na WC posle porođaja (20.5.2016 23:55:27)

Anck probaj sa Portalakom ili sjemenjem lana (samljevenim) ubačenim u recimo jogurt?![sm=zmeden.gif] Ne znam šta drugo može pomoći, ja sam ovo dobila da koristim u trudnoći.




vocicana -> RE: Odlazak na WC posle porođaja (21.5.2016 7:45:14)

Anck, ponovi supozitoriju Medilaxa, moje cimerke iz sobe su to radile, ja licno, piskila odmah po dolasku u sobu, veliku nuzdu obavila istog dana kada sam se porodila, rodila malog u 2:10 isla na wc vec oko podneva. Pitala sam samo kako da se ponasam zbog epiziotomije, rekli su mi da se normalno ponasam. POnovi supozitoriju, bice sve ok.




Sanjalicaaa -> RE: Odlazak na WC posle porođaja (21.5.2016 8:41:32)

Bili smo u porodilistu 5 dana, toliko nisam ni isla u wc. I bez problema su me pustili kuci, ali sam zato ja strasne probleme imala kad sam dosla kuci. Da sam bila pametna 2 dan bih im trazila one cepice, nego sve sam se nadala ici cu kuci.




isidora88 -> RE: Odlazak na WC posle porođaja (21.5.2016 11:46:37)

Posle neka 3 sata od porodjaja sam otisla da piskim bez problema, isla da se tusiram, uopste nisam imala utisak da sam se porodila. Stolicu sam imala u porodilistu 3 dan i to se zezala sa cimerkom kako ne mogu jer sam par puta pokusavala ali sam imala zatvor, na kraju mi je dala novine i ukrstenice[sm=jezicek.gif]
Posle prvog porodjaja je bio pakao, uzasno me sve zivo bolelo, svaka kost, imala sam utisak da ce sve da mi ispadne napolje, dobila zatvor, epiziotomija, hemoroidi, muke zive, ne ponovilo se. Valjda je zato ldrugi put sve bilo odlicno




nikiteki -> RE: Odlazak na WC posle porođaja (21.5.2016 15:30:59)

Normalno sam isla bilo me je strah ali posle nista.




Mala Elena -> RE: Odlazak na WC posle porođaja (21.5.2016 15:37:14)

Nisam mogla da piskim dva dana, a puna besika. Cucnem i nista. Ali regulisalo se samo od sebe...




Anck Su Nmaun -> RE: Odlazak na WC posle porođaja (22.5.2016 12:40:02)

Vise nisam mogla da izdrzim koliko me stomak boleo , jutros sam uzela Dulkolax... kao da sam se rodila. Tri dana me je stomak urnisao.




Khaleesi -> RE: Odlazak na WC posle porođaja (26.5.2016 17:32:22)

Taj dulcolax je meni bio mnogo jak... posle muka bila u drugom pravcu :D memi su suve sljive i lan zakon...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]