RE: Histerican plac kod bebe (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


choopa choops -> RE: Histerican plac kod bebe (24.5.2016 23:24:01)

Moja rodica je dobila kilu od plača, jer joj je kad se rodila na porođaju umrla majka, pa su je zadržali u bolnici tada 20 dana. Vjerovatno je nisu ni pazili, pa je kao beba dobila bruh, koji je operisala kasnije, čini mi se oko godine dana.

M je isto imao kilu, koju su mu digli kad je operisao testise. Ja sumnjam da je ta kila nastala upravo od plača, jer je on kao mali jako puno plakao, a plus sam ja glupača najgora [sm=smiley19.gif] tada pokušavala da primjenim onu "Isplači se i zaspi" metodu za uspavljivanje. Nikada to sebi neću oprostiti [sm=smiley19.gif]




vikiveki -> RE: Histerican plac kod bebe (24.5.2016 23:34:34)

I ja sam sama sebe grdila što sam dozvolila da sve tako ispadne i da dođem na grupu u kojoj mi je sin,to mi je bilo najgore i najteže iskustvo,ali posle operacije situacija se izmenila,valjda se i on uplašio i više nije toliko histerisao a i ja sam ostala trudna pa sam već krajem godine otišlas na bolovanje. I dan danas ima momenata kada počne da histeriše,naročito kada treba domaći da radi ali sada znam kako toj histeriji da stanem na put.[sm=smiley36.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]