RE: Mobilni telefoni (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


vikiveki -> RE: Mobilni telefoni (7.6.2013 12:51:35)

Nato11 ja imam Telenor Smart i dobar je,samo mi je dugo trebalo da se naviknem na telefon na dodir,posto sam ja pre bila protiv toga da imam takav telefon,ali mi muž kupio i mogu reći da je super samo kad se navikneš[sm=smiley36.gif]




ivaMark -> RE: Mobilni telefoni (7.6.2013 12:58:11)

Razlicak, imala sam ja tu opciju...kada sam koristila facebook [sm=smiley1.gif]
mislim da moras da podesis broj telefona i da stavis opciju da zelis da ti stizu poruke kako sms... nadam se da sam pomogla i javi sta si uradila...
poz




nata11 -> RE: Mobilni telefoni (7.6.2013 20:16:25)


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Nato11 ja imam Telenor Smart i dobar je,samo mi je dugo trebalo da se naviknem na telefon na dodir,posto sam ja pre bila protiv toga da imam takav telefon,ali mi muž kupio i mogu reći da je super samo kad se navikneš[sm=smiley36.gif]


Bitno mi je da se nekoci previse na internet kada se povezes. ?




Sanjica26 RR -> RE: Mobilni telefoni (13.6.2013 19:08:13)

Alcatel

Kakvo iskustvo imate sa ovim telefon? Moram da kupim novi, jer mi je stari crkao.




Figaro88 -> RE: Mobilni telefoni (13.6.2013 19:11:20)


IZVORNA PORUKA: nata11


IZVORNA PORUKA: vikiveki

Nato11 ja imam Telenor Smart i dobar je,samo mi je dugo trebalo da se naviknem na telefon na dodir,posto sam ja pre bila protiv toga da imam takav telefon,ali mi muž kupio i mogu reći da je super samo kad se navikneš[sm=smiley36.gif]


Bitno mi je da se nekoci previse na internet kada se povezes. ?

Ja sam pre dva meseca uzela ovaj,i zadovoljna sam.jedino sto nema puno interne memorije,ako ti je to bitno.Ja ne koristim fejsbuk i sl sto zauzima puno mb pa mi je super....




Trcosava -> RE: Mobilni telefoni (13.6.2013 20:24:31)

Sanja zavisi šta ti treba od telefona?

Ko reče da mu ne koči net, ako misli da mu ne koči - jak procesor i nema da koči ni pod ručnom [sm=jezicek.gif]




liliana -> RE: Mobilni telefoni (13.6.2013 20:26:22)

Dakle, veće sr**e od telefona od ovog "Sony xpiria tipo" u životu nisam imala!!!!!!![sm=lev.gif]




Azra_ -> RE: Mobilni telefoni (3.7.2013 0:52:07)

Htela bih tati da kupim novi telefon. Stariji je čovek, bitna je jednostavnost, da su tipke ok, velika slova i ekran. Evo između čega se dvoumim, pa ako neka od vas ima iskustvo sa ovim telefonima, neka pomogne:


http://www.mobilnisvet.com/mobilni/3670/Nokia/206

http://www.mobilnisvet.com/mobilni-slike-uzivo/3215/Samsung/C3520/5/




Trcosava -> RE: Mobilni telefoni (3.7.2013 7:12:51)

Azra, kad su stariji ne znam šta bih ti rekla. Najbolje je da pogledaš ako možeš u nekoj radnji slanje poruka. I naravno, bitno je koliko je tvoj tata tehnički 'podkovan'.

Moj pokojni tata je sve mogao da savlada, mama ne može ni najjednostavnije. Nokiu u životu nisam imala niti ću je ikad kupovati, samsung je meni ok, samo eto proveri za poruke, jer mama mi sad ima samsung i taj je komplikovan za poruke (ima onaj stari, na preklop, onaj baš baš ženski).
Drugoa stvar, kod tih monoblokova, dešava se da se sami otključaju pa šalju poruke i sl (u torbi, džepu), dok sa ovima na preklop to već neće moći da se desi. Nisam ti mnogo pomogla kad je izbor između ova dva u pitanju, ali sam ti barem rekla na šta da obratiš pažnju. [sm=smiley1.gif]




NadaR -> RE: Mobilni telefoni (3.7.2013 9:28:57)

Moj tata ne priznaje nista drugo osim nokije .[sm=smiley36.gif] Veca su slova a i tipke.




lanajelena -> RE: Mobilni telefoni (3.7.2013 12:31:44)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Alcatel

Kakvo iskustvo imate sa ovim telefon? Moram da kupim novi, jer mi je stari crkao.

Ja imam alcatel vip droid,nemam pojma koja mu je oznaka,meni je super telefon(slican kao taj tvoj),jedina mu je mana softver koji mi se brzo zeznuo ali su mi zamenili i sad mi je ok,mm je skoro uzeo neki za dinar u vipu mislim da nije android ali isto alcatel sranje zivo




sandrina 85 -> RE: Mobilni telefoni (3.7.2013 12:54:56)

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Alcatel

Kakvo iskustvo imate sa ovim telefon? Moram da kupim novi, jer mi je stari crkao.

Ja imam od skoro neki alkatel i za sada sam bas zadovoljna. Kazu prodavci da su OK telefoni, i ja sam bila skeptik.




Azra_ -> RE: Mobilni telefoni (3.7.2013 15:26:33)


IZVORNA PORUKA: Nada RR

Moj tata ne priznaje nista drugo osim nokije .[sm=smiley36.gif] Veca su slova a i tipke.


I moj isto. Sada ima neki njihov model pa sam mislila da će se lakše snaći na njemu, ali Samsung bih pre uzela zbog zgodinijih tipki. Veličina ekrana im je ista 2,4inča. Generalno, ne kuca poruke. Treba mu za telefoniranje najviše. Te osnovne stvari može da savlada...valjda.[sm=smiley1.gif]




Figaro88 -> RE: Mobilni telefoni (3.7.2013 15:31:43)


IZVORNA PORUKA: sandrina 85

IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Alcatel

Kakvo iskustvo imate sa ovim telefon? Moram da kupim novi, jer mi je stari crkao.

Ja imam od skoro neki alkatel i za sada sam bas zadovoljna. Kazu prodavci da su OK telefoni, i ja sam bila skeptik.

Svi telenor smart telefoni su alkatelovi.Moj prvi telefon je bio alkatel i meni su ok...




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (5.9.2013 14:25:43)

da li neko ima ideju sta znaci uzvicnik na samsung telefonu? zeza me neverovatno, par puta se ugasio i kad ga upalim vrate se sva fabricka podesavanja. danas sam shvatila da je dnevnik poziva prazan, pojavljuje se i taj uzvicnik gore u znakovima...grrrr




Peace* -> RE: Mobilni telefoni (5.9.2013 14:44:43)

Meni se telefon gasio milion puta dok nisam uradila update softvera. Koji samsung imaš? (ne znam šta je uzvičnik)




lanajelena -> RE: Mobilni telefoni (5.9.2013 14:47:32)

Kod mene na tel stoji gore uzvicnik ali meni je to zbog prijave na google (sestricina ukucavala njenu adresu i sad ne znam lozinku[sm=smiley29.gif])kad kliknes na taj uzvicnik sta ti pise




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (5.9.2013 14:56:34)

ne mogu da kliknem na njega [sm=zmeden.gif][sm=smiley13.gif]




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (1.11.2013 7:22:33)

evo mene opet ovde. u septembru su mi kao popravili telefon, rekli kako je bilo potrebno samo da se odradi neki upgrade i evo opet imam problema....prvo, kad pokusam da uslikam nesto, pokazuje kako memorise, a zapravo ne memorise sliku. a onda se jednom ugasio i obrisao mi sve poruke (doduse, nisam ih imala mnogo sacuvanih) i od tad poceo sve po starim simptomima - gasenje, vracanje fabrickih postavki...grrrrrr




vikiveki -> RE: Mobilni telefoni (1.11.2013 7:33:49)

I ja sam na početku imala problema sa povezivanjem na internet,pa sam često morala tel da vraćam na fabrička podešavanja...ali to je bilo na početku[sm=smiley1.gif] sada je sve OK[sm=bravo.gif]




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (1.11.2013 7:49:26)

ja nisam vracala, nego se sam tel gasio (i gasi) i vracao (i vraca) na fabricka.




vikiveki -> RE: Mobilni telefoni (1.11.2013 7:58:41)


IZVORNA PORUKA: ksena

ja nisam vracala, nego se sam tel gasio (i gasi) i vracao (i vraca) na fabricka.

I to je onda neki problem u samom telefonu[sm=smiley13.gif] verovatno u onom njegovom ,,pametnom,,delu




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (1.11.2013 7:59:35)

da, bas je "pametan". srecom pa je pod garancijom.




vonavoj -> RE: Mobilni telefoni (17.12.2013 8:48:51)

Da li neko ima OVAJ telefon? Dvoumim se izmedju njega i OVOG?
I da li zna neko nesto u vezi telenor vaucera,da li vaze samo za novi ugovor?




Peace* -> RE: Mobilni telefoni (17.12.2013 8:53:09)

Ja imam Samsung Galaxy 2, i prezadovoljna sam.
U principu, volim Samsunge.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sledeća stranica >   >>