RE: Mobilni telefoni (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


jance -> RE: Mobilni telefoni (29.8.2012 23:28:54)

ima za telefone koji imaju Android Os program koji funkcionise kako bebifon, ali koristi mrezu, ne radio vezu. moze da se podesava osetljivost, podesi se broj telefona koji program nazove cim se alarm aktivira,a moze i da uslika u tom trenutku. ako nekoga zanima, mogu da mu napisem i objasnim kako i sta...




isidora88 -> RE: Mobilni telefoni (30.8.2012 8:36:53)

jance mene zanima[sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (4.12.2012 10:41:53)

hocu da kupim samsung dual sim da bih imala i srpsku i grcku karticu u njemu jer ovako kad prebacujem kartice uvek se nesto sj...e. a koliko sam videla idu micro sim kartice, pa planiram da za grcku karticu trazim da mi ovu staru zamene za jednu obicnu veliku i jednu mikro karticu (prevaranti to naplacuju 8 e), a srpsku samo da mi iseku na licu mesta.
Htela sam da pitam kako ide u srbiji to izdavanje mikro kartice i naravno, ako neko ima ovaj telefon da mi prenese utiske.




liliana -> RE: Mobilni telefoni (12.3.2013 1:07:33)

Ja sam uzela "Sony experia tipo" Svidja mi se, mada se jop nisam navikala na njega. Da li neko ima iskustva sa ovim telefonom?




Anck Su Nmaun -> RE: Mobilni telefoni (26.3.2013 8:47:53)

Da li neko zna kako obrisati kontakte sa FB sa mob?
Imam HTC Desire C , i od kad ga imam nema sanse to da obrisem, otkacim ja tamo da prestane da ubacuje kontakte ali dzabe...

Cak sam i karticu izvadila pa sve pobrisala, ali samo sam napravila stetu, pogubila 20 tak bitnih brojeva.... a ovi s FB se vratili [sm=smiley13.gif]




nata11 -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 9:59:31)

Anck ja na samsung S moram sto se tice FB kontakta da udjem na svaki posebno, zadrzim malo duze na kontaktu koji hocu da obrisem i onda mi se pojave opcije. I tako svaki pojedinacno.




Anck Su Nmaun -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 10:07:42)

Ako mislis da stanem na kontakat i drzim prst da se pojave opcije toga nema na FB kontaktima, ima na svim ostalim na na njih nece, jednostavno oni ne mogu da se obrisu jer ne postoji opcija obrisi [sm=zmeden.gif]




nata11 -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 10:44:12)

Anck jel koristis aplikacuju FB Android ili FB za HTC sense?




ivaMark -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 11:05:30)


IZVORNA PORUKA: Anck Su Nmaun

Da li neko zna kako obrisati kontakte sa FB sa mob?
Imam HTC Desire C , i od kad ga imam nema sanse to da obrisem, otkacim ja tamo da prestane da ubacuje kontakte ali dzabe...


Imam isti taj telefon i nema sanse da obrises tu aplikaciju, jedino da je deaktiviras, na da se deinstalira ne moze... mozda neko zna kako moze ali jok [sm=smiley1.gif] isto kao i ostale aplikacije koje si imala u telefonu kada si ga kupila...

meni je deaktiviran




Anck Su Nmaun -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 11:12:01)

Nato taj Fb je vec bio u telefonu kad je kupljen,mislim da je za HTC sense

Iva Mark kako da je deaktiviram???
Na jednom sajtu za Mobilne su mi dali savet al bolje da nisu [sm=smiley13.gif]
Sem sto sam pogubila 20 tak brojeva nista nisam uradila ( da izvadim mem. karticu pa sve pobrisem , otkacim da vise ne trazi brojeve i vratim...al nista)[sm=smiley13.gif]




ivaMark -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 11:12:27)

na da se deinstalira ne moze...


vidi se da sam pospana [sm=jezicek.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 11:14:32)

[sm=smiley36.gif] Razumeli smo se




ivaMark -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 11:17:47)

Probacu da ti objasnim:
kliknes na ono srednje gde ti izadje sve sto imas (ona kockica kao)
onda gore na menu
zatim manage apps
tu ides na all, zatim u spisku nadjes facebook
kliknes ti i zatim na force stop i disable

javi sta si uradila, ja sam tako... namam ga vise u spisku aplikacija ali je tu u telefonu, nadam se da sam ti malo pomogla [sm=smiley1.gif]




Modessty -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 11:18:26)

Anck svi HTC telefoni imaju tu foru da možeš da sinhronizuješ sa Face-om ili Google-om. Ako ne želiš te FB kontakte jednostavno ih isključi. Odeš u kontakte, stisneš dugme "menu", zatim odabereš View. Videćeš spisak na kome ti je verovatno Facebook štikliran. Odštikliraj ga i više nećeš videti te kontakte. Oni jesu još uvek tu ali ti ih neće prikazivati u kontaktima. Takodje možeš da u Accaunts i Zynchronisation deštikliraš sinhronizaciju sa Facebookom. Tako ga ne
će sinhronizovati svaki put kad uključiš internet već samo kad ti ručno to odradiš.




nata11 -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 12:17:32)

http://static.vip.hr/hwdb/images/uploaded/bazaznanja/2204689_HTC_Desire_S.pdf
pogledaj 64-67 stranu mozda ti pomogne.




Anck Su Nmaun -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 13:16:57)

Mod meni to stoji odstrikirano kao da ne trazi brojeve sa FB ali oni su i dalje tu, i ranije sam to pokusavala jednostavno nemogu da se izbrisu [sm=zmeden.gif]
Jos jednom sam proverila i dalje tako stoji ali..

Probala sam ovo sto mi rece IvaMark i onemugucila(disable) sam FB tada je pobrisano sve, ali kad sam ga opet omogucila brojevi se Zasad [sm=smiley36.gif]
nisu vratili... bas sam isla on line da vidim, nadam se da se nece opet vratiti

Hvala vam cure puno [sm=smiley31.gif]




ivaMark -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 13:52:35)

Nisam te najbolje razumela: da li si htela samo brojeve da eliminises ili celu aplikaciju [sm=smiley1.gif]
ali bitno je da si uspela [sm=bravo.gif]
imala sam Fb na mobu pa sam deaktivirala nalog i tako sam i ja primetila da ne moze da se deinstalira sa telefona... ovo je jedino sto moze da se uradi..
drago mi je ako sam pomogla [sm=smiley20.gif]




Anck Su Nmaun -> RE: Mobilni telefoni (10.4.2013 13:59:13)

Htela sam samo brojeve, ali kad sam onemugucila FB nestalo je, naravno ponovo sam vratila u rad FB , jer mi treba...ali neznam zasto mi to nikad nije palo na pamet tako da uradim...a veruj mi na vise sajtova sam se raspitivala i niko nije mogao da mi pomogne [sm=smiley36.gif]




nela79 -> RE: Mobilni telefoni (23.4.2013 9:44:11)

Pokvario mi se telefon, i sad bi ja to trebala promijeniti. Ajd posavjetujte totalnog duduka za svijet mob. telefonije; sta odabrati postpaid ili pripaid, koja opcija je bolja da dobijem neki jeftiniji telefon(ne treba mi neki sa svemirskim opcijama)? [sm=zmeden.gif]




sneza24 -> RE: Mobilni telefoni (23.4.2013 15:00:45)

Ja sam na postpaid-u već 5-6 god.
Ja sam u Telenor-u uzela telefon. Mesečno plaćam 1000 din i imam neograničen internet, 500 poruka u domaćem saobraćaju, 150 min u domaćem saobraćaju i kad to potrošim imam još 1000 min u Telenor mreži. Meni odgovara jer su mi svi u Telenor-u tako da fixni skoro da i ne koristim.




Sanja90 -> RE: Mobilni telefoni (23.4.2013 15:23:06)

Ja sam u postpeidu u mt:s-u, moj paket je najmanji mix400 svakog meseca dobijam 100min.za poziv u bilo kojoj mrezi ukljucujuci i fixni telefon i 100 poruka i imam 50%popusta i placam manje od 500din.mesecno ukoliko ne prekoracim slanje poruka i pozive.Kod njih sam uzela i LG-ov telefon pre 2god.mnogo dobar tel. i izdrzljiv,sobzirom sta sve deca rade sa njim i koliko je puta padao[sm=smiley36.gif] Kod njih uvek ima neke akcije pa se treba raspitati.




Anck Su Nmaun -> RE: Mobilni telefoni (23.4.2013 15:59:09)

Ja sam presla na Vip zbog telefona, inace MTS ne bih menjala nikad!
Uzela sam telefon HTC , i paket smart 400, znaci 400 smartova ( smart je poruka il minut ili 1 MB, sto je dobro jer se vise isplati pricati 1 minut nego poslati 1 poruku), ja fixni nemam, nismo ni hteli da uvodimo jer nam je jeftinije na mobilni, a tamo samo pretplata 500 [sm=zmeden.gif]
Kad potrosim smartove imam 1000 minuta besplatnih u mrezi... mada nemam puno ljudi na Vipu pa =jedva od tih besplatnih da potrosim i 50 [sm=smiley36.gif]




Figaro88 -> RE: Mobilni telefoni (25.4.2013 10:08:49)

Mene izludjuje to sto ne mogu da deinstaliram neke aplikacije iz telefona.Isto sam u telenoru,i u telefonu su vec bili ona aplikacija 111 meni,dobre stvari,isl.Da li bi mogla da odnesem u neki servis pa oni tamo da mi to srede[sm=zmeden.gif]Bezveze mi zauzima memoriju,a ne koristim uopste.Ima i opera mini,drejzer,vikipedija,a meni to uopste ne treba....




nata11 -> RE: Mobilni telefoni (16.5.2013 12:08:36)

Figaro nemogu sve aplikacije da se deinstaliraju, neke su fabricki. I mene izludjuju naprimer neke tipa Social Hub,Layar i slicne ali nemoguce ih je ukloniti. A sto se tice Telenor aplikacije ona nestane ako promenis sistem tj. ako ga otkljucaju za ostale mreze ali to ne preporucujem jer ces izgubiti garanciju na telefon.

Jel ima neko Telenor HD telefon?
Ozbiljno razmisljam da ga uzmem jer ga dobijam za 1 din a program mu je potpuno isti kao za Samsung




razlicak -> RE: Mobilni telefoni (6.6.2013 23:28:02)

Caos..imam pitanje pa me zanima moze li mi iko pomoci.
Neki dan dobijem sms poruku na tel.koja glasi :Zorica petrovic vama :pa text poruke...istu tu poruku sam dobila na fb...U pitanju je neki fb.me.sms
Nije losa stvar, mada ja stvarno neznam odakle mi to odjednom [sm=zmeden.gif] ali dobro...I taman kad sam se na to navikla, izgubim to ili izbrisem ili otkud zanm sta sam zbrljavila...sad mogu samo da odgovorim iz poruke, tj ja da pisem. U tom slucaju, pisem sa tel i poruka stize na fb toj osobi..ali kad ona meni pise, dobijam samo na komp, al ne na tel...[sm=smiley13.gif]

Zna li iko ista o tom?




Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sledeća stranica >   >>