RE: Mobilni telefoni (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


PoisonEve -> RE: Mobilni telefoni (12.6.2011 10:16:18)

ja kod iPhona volim sto ima aplikaciju za sve sto vam je ikad palo na pamet. Ima odlicne edukativne igrice od beba pa na dalje, razne aplikacije za bastu, kuvanje, trudnocu, zdravlje, film, muziku, poso... ma bukvalno sve sto vam padne na pamet.

Jao mishu...ja mnooogo volim tehniku i bas bi volela da nekako skupim parice za iPhone...eh...mozda za rodjendan!




snješka -> RE: Mobilni telefoni (21.6.2011 18:39:04)

Da li neko zna kakva su baterije u Samsung b3210 i Nokia c3-01, kojem telefonu je bolja, tj. koja duže traje?
A gledala sam i HTC Desire i skuuuuup mi je u pm. Ali je i dobar stvarno.




jabudic -> RE: Mobilni telefoni (21.6.2011 19:14:37)

IZVORNA PORUKA: PoisonEve
ja kod iPhona volim sto ima aplikaciju za sve sto vam je ikad palo na pamet. Ima odlicne edukativne igrice od beba pa na dalje, razne aplikacije za bastu, kuvanje, trudnocu, zdravlje, film, muziku, poso... ma bukvalno sve sto vam padne na pamet.
[/quote]
Ovo sve ima i na Andoidima, sve moguce aplikacije, bas su dobri, moj N. se zabavi po sat crtajuci prstima [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (28.6.2011 20:48:45)

Iskustva sa Nokiom c5-03?




Nensi* -> RE: Mobilni telefoni (28.6.2011 22:53:57)

Ja ne volim telefone sa Symbian-om,a taj ga ima.




Ana* -> RE: Mobilni telefoni (18.7.2011 19:08:53)


IZVORNA PORUKA: MaliMis

ja kod iPhona volim sto ima aplikaciju za sve sto vam je ikad palo na pamet. Ima odlicne edukativne igrice od beba pa na dalje, razne aplikacije za bastu, kuvanje, trudnocu, zdravlje, film, muziku, poso... ma bukvalno sve sto vam padne na pamet.

i ja imam Iphon 4 ali da spomenem da i Iphon ima svojih mana - jako losa mreza i veoma tiho se cuje a ipak su to dve najvaznije stavke telefona, iskreno, uopste ne vredi tih para.




malenac76 -> RE: Mobilni telefoni (18.7.2011 19:24:59)

ja sam prije par dana uzela Nokia E72 ..za sada je superrr [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (18.7.2011 19:28:18)

Ana, mi ih imamo jako dugo i zasada nismo imali takvih problema.




Ana* -> RE: Mobilni telefoni (18.7.2011 19:32:46)

Misu u Ch se dosta ljudi zale barem na Iphon 4, ne znam kakva je starija verzija sto se toga tice.




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (18.7.2011 21:25:03)

Nasi stari su bili ok, a mm je kupio crnu 4 kad se pojavila, dosad se nije pozalio, a ja sam proletos uzela belu 4 kad se pojavila (posle onog peha sa farbom) i sve je ok. Ko zna, sve je moguce




Nensi* -> RE: Mobilni telefoni (15.8.2011 23:01:50)

Kupila sam nov telefon [sm=smiley1.gif]

[img]http://www4.slikomat.com/11/0815/7sd-nokia-.jpg[/img]




snješka -> RE: Mobilni telefoni (15.8.2011 23:12:21)

Nensi, super je telefon. I ja sam htjela takav, ali sam odustala dok mi je ovaj stari još dobar. A meni telefon služi za pozive i poruke, možda sam ja out, ali sve aplikacije koje pominjete meni sad ne trebaju. Ne znam, možda nekad....




*milica* -> RE: Mobilni telefoni (3.9.2011 21:58:06)

Imam nokiu 2330 i zadovoljna sam.... meni fon sluzi za poruke i pozive povremeno za net i to je to.
Ne volim telefone osetljive na dodir sa tim aplikacijama (znam da ih ima previse).
Mozda sam malo out ali ja volim telefone sa "tastaturom".

Nensy telefon ti je super!!!![sm=bravo.gif]




Nensi* -> RE: Mobilni telefoni (3.9.2011 22:02:23)

Ja isto nisam htela osetljiv na dodir,ali mi se ovaj svideo jer je pola-pola,poruke kuckas normalno na tastaturi a ekran je osetljiv na dodir,ja sam prezadovoljna [sm=smiley1.gif]




Crvenkapa85 -> RE: Mobilni telefoni (4.9.2011 6:17:26)

ja imam alcatel OT800,vodafone 555,i samsung s5230




Leki 77 -> RE: Mobilni telefoni (4.9.2011 10:01:22)


IZVORNA PORUKA: Ana*

i ja imam Iphon 4 ali da spomenem da i Iphon ima svojih mana - jako losa mreza i veoma tiho se cuje a ipak su to dve najvaznije stavke telefona, iskreno, uopste ne vredi tih para.


Ja imam iPhone 4 (pre toga iPhone 2 neke 3god) i nemam tih problema. Jacina zvuka se, naravno, pojacava i smanjuje prema potrebama, a signal uvek dobar (gde je pokrivenost terena baznim stanicama odabranog operatera dobra, naravno). Meni, mana je osetljivost na pad (digitalajzer skoro uvek crkne, ali su ga od modela 3g odvojili od ekrana, pa su popravke jeftinije), sto je boljka (skoro) svih savremenijih telefona, i sto ne otvara flash aplikacije. Nema boljeg telefona za internet. Ja poruke na ovom forumu ostavljam preko njega.
P.S. Da nije slucajno ostalo parce zastitne folije u slusalici pa se zbog toga ne cuje dobro. Ako nije to, u pitanju je neispravan telefon.




IVA 11 -> RE: Mobilni telefoni (4.9.2011 13:54:32)

Ja sjutra trebam da kupim novi telefon, i najvise mi se dopada iPhone 4 ili htc android 2, 2...Ako neko ima iskustva, nek napise. [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




jovicaa -> RE: Mobilni telefoni (13.9.2011 22:30:49)

da li neko mozda zna kakav je telenorov telefon jack 3g zove se bas telenor jack 3g?




jance -> RE: Mobilni telefoni (15.9.2011 21:48:28)

istice mi ugovor na VIPu, i ponudili su mi ili popust na racun ili novi mobilni. iskreno, popust na racun nije losa stvar al ja ne potrosim ni toliko kolko placam, a opet, manja tarifa bi mi bila vec knap, najvise zbog poruka i MB interneta, tako da mi se to ne isplati, a razmisljam dal da zamenim mobilni. trenutno imam Samsung S5230, sasvim je ok, nista posebno, al opet lep zenski tel, jedina stvar koja me izuzetno nervira jeste sto sa njega ne mogu da udjem u teme na RR sajtu, jednostavno to ne podrzava...
pogledala sam ponudu telefona koje mogu da dobijem za 1din na mom paketu, sve je manje-vise skrnavo i bilo bi bukvalno korak unazad od ovog mog.. jedino sto mu moze prici je Samsung I5500. jel ima neko slucajno ovaj mobilni? ne razlikuje se puno od mog trenutnog, sve je manje-vise isto, malko je tezi, ima slabiju kameru, ali zato ima operativni sistem Android i taj Assisted GPS, sto mi je bas veliki plus kod telefona... pa se duuboko razmisljam sta da radim...




Crvenkapa85 -> RE: Mobilni telefoni (16.9.2011 0:59:24)

pitaj dal onaj vodafon 555 podrzava nasu RR [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




Lilla -> RE: Mobilni telefoni (16.9.2011 1:17:50)

Imam bijeli Samsung Galaxy Spica i moram reci da nisam bas odusevljena njime. Siznem skroz dok napisem sms (sitna slova pa dok pogodim slovo koje zelim zaboravim i sta sam htjela napisati), a smsovi su inace moj glavni nacin komunikacije sa svima.




vukosava -> RE: Mobilni telefoni (16.9.2011 2:00:48)


IZVORNA PORUKA: jovicaa

da li neko mozda zna kakav je telenorov telefon jack 3g zove se bas telenor jack 3g?


Ima moj muz neki blackjack, to je smartphone sa windows operativnim sistemom za mobilne

klikni




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (16.9.2011 2:07:57)

ja imam iphone4 ii nebi ga mjenjala nikada hehe dok ne izadje novi model stvarno je extra sve ok kamere do interneta sve...i svakom bi ga preporucila ko ima mogucnosti da ga uzme...[sm=smiley1.gif]




anuksunamun -> RE: Mobilni telefoni (16.9.2011 5:59:37)


IZVORNA PORUKA: aussie

ja imam iphone4 ii nebi ga mjenjala nikada hehe dok ne izadje novi model stvarno je extra sve ok kamere do interneta sve...i svakom bi ga preporucila ko ima mogucnosti da ga uzme...[sm=smiley1.gif]

me too..obozavam apple:):)a i Mali Mis isto :):):)Iphone je zakon efikasnosti i jednostavnosti[sm=smiley1.gif]




jance -> RE: Mobilni telefoni (16.9.2011 9:15:33)


IZVORNA PORUKA: Crvenkapa85

pitaj dal onaj vodafon 555 podrzava nasu RR [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]


vidi, ja cu stvarno pokusati tamo na licu mesta da udjem i napisem probnu porukicu na neku temu, jer mi je to jedina stvar koja me uzasno nervira na ovom mobilnom, a i idem u porodiliste, volela bi da mogu tako da se javim ako budem mogla.. da ni yahoo mail nece da mi prikaze... sve ostalo podrzava...
a moj glavni mail je yahoo a glavna zanimacija RR
mada pretpostavljam da ako vec ima operativni sistem, da ce onda moci...




Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sledeća stranica >   >>