RE: Mobilni telefoni (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Tehnika



Poruka


Bebilina -> RE: Mobilni telefoni (3.1.2012 22:17:46)


IZVORNA PORUKA: MaliMis

Od kada sam uzela iPhone nista me drugo ne ineresuje. Sad cekam da Apple izbaci i TV pa da i to uzmemo. Ako pocnu da prave gace samo cu te da nosim [sm=smiley36.gif] Jednostavno postanes vremenom ovisnik o njima [sm=smiley36.gif]

Hahahaha! Nije tesko razumeti kad iz iskustva znas o cemu se govori! Jednom iPhone, uvek iPhone [sm=smiley1.gif]




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (3.1.2012 22:19:13)

Ovaj poslednji iz Londona, a bilo ih je iz USA i iz Rusije, tamo se isto prodaju otkljucani. Mislim da toga u USA vise nema, bar ne u njihovim radnjama.




minavb -> RE: Mobilni telefoni (3.1.2012 22:27:15)

Misliš nema više otključanih u prodaji u USA? Trt! Jel bih bila mnogo bezobrazna ako bih samo godinu dana od dobijanja HTC Desire za rođendan, pritisla muža da mi nađe otključani iphone?[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley9.gif[/image]




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (3.1.2012 22:33:29)

Naravno da ne [sm=smiley36.gif]

Ne znam za USA, mm kaze da sad moze. Mislim da mi kad smo poslednji put bili nije moglo.




Bebilina -> RE: Mobilni telefoni (3.1.2012 22:44:17)

Orkljucani iPhone se moze kupiti direktno od Apple i u radnjama tipa Carphonewarehouse i Phones4U [sm=smiley1.gif]




minavb -> RE: Mobilni telefoni (3.1.2012 22:44:29)

Možda bolje da tražim auto [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley36.gif[/image]




mihi -> RE: Mobilni telefoni (3.1.2012 22:57:24)

Mislim da će Telenor imati I Phone u ponudi ove godine, e sad kakvi će dilovi biti to ćemo da vidimo. Može da se kupi otključan I phone a cena mu je koliko ovde u evrima tamo isto toliko u dolarima.




Leki 77 -> RE: Mobilni telefoni (4.1.2012 11:39:47)

Pokušavala su sva tri operatera pre koju godinu da sklope ugovor sa apple-om, ali im nije pošlo za rukom. Ne samo zbog tehničkih k-ka mreže, čemu se i moglo izaći tada u susret, već i zbog detalja tipa zahtev da ni jedan drugi telefon ni u jednoj poslovnici ne bude izložen blizu iphone (10m2 za iphone po ugovoru). Ima tu dosta preterivanja, po mome mišljenju.
Sve u svemu, u apple-ovim radnjama se prodaje "normalan" telefon, a ovi kod nas koji su u prodaji za oko 400e su otključani.
Prilikom kupovine iphone-a treba obratiti pažnju koji iOS mu je instaliran, jer neki ne mogu da se valjano jailbreak-uju, pa ostanete uskraćeni za cydia-u npr.




Leki 77 -> RE: Mobilni telefoni (4.1.2012 11:41:22)

IZVORNA PORUKA: MaliMis

Od kada sam uzela iPhone nista me drugo ne ineresuje. Sad cekam da Apple izbaci i TV pa da i to uzmemo. Ako pocnu da prave gace samo cu te da nosim [sm=smiley36.gif] Jednostavno postanes vremenom ovisnik o njima [sm=smiley36.gif]

[sm=smiley36.gif]




minavb -> RE: Mobilni telefoni (4.1.2012 12:01:54)

IZVORNA PORUKA: Leki 77

Sve u svemu, u apple-ovim radnjama se prodaje "normalan" telefon, a ovi kod nas koji su u prodaji za oko 400e su otključani.


Jbg, toliko je i HTC desire. Da sam to onda znala...
Elem, Leki trebaćeš mi kad se rešim šta ću sa telefonom.[image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (4.1.2012 15:01:50)

Ovi otkljucani koje ja pominjem nisu jailbrak nego nisu vezani ni za jednog operatera od starta. Moj je u londonu placen 500 funti i kad ti vrate porez dodje 400 eur, i nije skidan ni sa jedne mreze.

U prilog iPhon-a, skinula sam aplikaciju koju koristim u slucajevima teske nuzde, a ima snimljene zvuke fena, talasa, tekuce vode,... a moze se ubaciti i zvuk srca da ide naporedo sa njima. Ima i timer pa namestis koliko dugo zelis da zubori [sm=smiley36.gif]

Ne znam da li ima tako nesto za ove druge telefone




mihi -> RE: Mobilni telefoni (4.1.2012 15:32:17)


IZVORNA PORUKA: MaliMis



Ne znam da li ima tako nesto za ove druge telefone



Sad čitam to sve ima i Samsung Galaxy II.




isidora88 -> RE: Mobilni telefoni (8.2.2012 13:28:38)

ne znam koji tel. da kupim, interesuje me xperia arc, samsung galaxy s, htc hd7[sm=smiley1.gif]
ako se neko razume neka mi kaze ko ima najzanimljivije aplikacije i tako to,ja specifikaciju nista ne razumem pa nek neko objasni ako se razume[sm=bravo.gif]




minavb -> RE: Mobilni telefoni (8.2.2012 13:30:36)

Koje god aplikacija da ima ili nema, sve možeš da instaliraš [image]http://www.ringeraja.rs/forum/smileys/smiley1.gif[/image] Glasam za htc.




slavica. -> RE: Mobilni telefoni (8.2.2012 13:32:52)

Za ostale ne znam,ja imam htc,ali Cha cha,i bas bas sam zadovoljna! U sustini,sve sto zelis,mozes da instaliras na njega,ma mali racunar!




New Mom -> RE: Mobilni telefoni (8.2.2012 13:34:55)

Dobila od muža Samsung Galaxy S II pre 2 meseca i potpuno sam zaljubljena u njega.
A mislila sam da nema šanse jer sam inače potpuni Nokia fan.




isidora88 -> RE: Mobilni telefoni (8.2.2012 13:58:09)

NM ako nije tajna koja mu je cena,ima raznih od 300 i nesto pa do 600[sm=zmeden.gif] da se mm ne slogira,danas idemo da gledamo verovatno[sm=smiley4.gif]

dajte neke zanimljivosti koje imaju ti telefoni da ne bacam 500 eura a da ga koristim samo za sms,pozive i slikanje[sm=smiley36.gif]




isidora88 -> RE: Mobilni telefoni (14.2.2012 15:18:40)

dvoumim se izmedju samsung galxy s2 ili SE xperia arc[sm=smiley1.gif]
ajmo sad ko se razume da kaze koji je bolji [sm=bravo.gif]
i da li na oba telefna mogu da budu bilo koje meloodije za poruke i alarm,mrzim kad moraju da budu fabricke melodije,ja imam samsung neki touch screen i sra.e je jer je bas ogranicen,nikakve funkcije nema i sad ce mm eda ga nasledi da ima kad ode na teren a ja dobijam novi[sm=smiley4.gif]




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (3.3.2012 8:31:18)

Promenila sam broj juce i sad kad zovem pise mi
Napomena preusmerenja dolaznih poziva su aktivna
Sta to znaci , da kad pricam , neko ko me zove je preusmeren - gde ?




Anoniman -> RE: Mobilni telefoni (6.3.2012 11:17:20)

nista ne znaci ovo gore [sm=smiley29.gif] sad mi ne radi prenos na racunar sa telefona [sm=smiley36.gif]




indy_25 -> RE: Mobilni telefoni (23.3.2012 10:16:12)

IZVORNA PORUKA: mihi

[image]http://www.blogcdn.com/www.engadget.com/media/2011/04/11x0428gxsii.jpg[/image]

Fenomenalan tel mm ga ima bolji je od I Phona nego ja navikla na Nokiju, mo\da uymem beli.


Ja imam ovaj telefon a muz Iphone. Meni je moj bolji :). Vi koji imate smart mobitele I internet monilni jel koristite aplikaciju whats app?




minavb -> RE: Mobilni telefoni (23.3.2012 11:48:58)

Ja koristim na mom androidu, obožavam tu aplikaciju![sm=smiley1.gif]




indy_25 -> RE: Mobilni telefoni (23.3.2012 11:51:51)

I ja isto bas je super stvar :)




minavb -> RE: Mobilni telefoni (23.3.2012 11:56:39)

Meni inače mms ne radi , i vidim da većina vlasnika htc telefona ima sličan problem, pa mi ova aplikacija super menja mms.




maslackic -> RE: Mobilni telefoni (23.3.2012 12:33:48)

joj, ni meni ne radi na HTC u MMS...sad cu da nadjem tu aplikaciju :)




Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 [11] 12 13   Sledeća stranica >   >>