RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (Puna verzija)

Forum >> [Dete] >> Deca >> Zdravlje deteta



Poruka


Mala Elena -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 8:47:42)

Ovo i mi odrasli pijemo na silu kamoli deca.




IvanaSK RR -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 9:21:27)

Ja sam bebi uzela Imunokind. Koristimo ga dve, tri nedelje.




LauraAndrija -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 9:27:14)

Ja L dajem pikovit da unese neki vitamin, jer slabo jede.




MishMash -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 10:44:35)

Mi isto koristimo Immunokind, odličan je!

Inače nisam pristalica preparata za jačanje imuniteta, ali su vrtićki virusi užasni, kvalitetna ishrana nije dovoljna.




emicaa -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 10:54:36)

Djumbir i med mi nista nisu pomogli,evo me ni mrtva ni ziva




Mala Elena -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 11:10:12)

Emice, ozdravi sto pre, nadam se da je obicna prehlada!
Immunokind je u vidu sirupa?




IvanaSK RR -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 11:13:57)

Imunokind su tabletice.




MishMash -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 11:16:21)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

Djumbir i med mi nista nisu pomogli,evo me ni mrtva ni ziva


Emice, meni jedino šerbet pomaže od domaćih/ prirodnih lekova, ali on je za kašalj. Inače Fervex + Strepsils Intensive su moja dobitna kombinacija.

Elena, u tableticama je, ali se može rastvoriti u malo vode i tako dati. Ja sam M davala špricem kada je imala 2 godine[sm=smiley36.gif]




IvanaSK RR -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 11:19:21)

Ja stavim bebi u usta tableticu, istopi se brzo [sm=smiley36.gif]




Mala Elena -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 11:19:59)

Pa i ja sam mislila da su tabletice, ali nisam bila sigurna.
Moram videti cenu pa da razmislim sta i kako. Super je sto moze i beba da pije.




MishMash -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 11:30:20)

Moja mala napast se najstrašnije zagrcnjavala, ne ume da proguta a nema vremena da sačeka[sm=smiley36.gif] Ljubi svoju dobru devojčicu[sm=smiley31.gif]




IvanaSK RR -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 11:32:27)

ME, mislim da je oko 700,800 din.
Mishu, ljubimo i mi vas, puno.




Anck Su Nmaun -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 11:49:37)


IZVORNA PORUKA: IvanaSK RR

Imunokind su tabletice.

sipam u kasicicu par kapi vode i stavim tableticu, za 10 tak sekundi se rastopi i dam mu da popije.




Mala Elena -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 14:48:02)

Bas vas dosta koristi...verovatno cu ih uzeti za bebu. A za E ne pomazu sirupi ni carobni stapici [sm=smiley1.gif] onaj vrtic je upropasti.




Anck Su Nmaun -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 15:22:24)

Ja uzmem s vremena na vreme mada iz mog iskustva sve je to nista! Samo dobra ishrana , a ako idu u vrtic dzaba sve dok ne ojacaju!




emicaa -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 15:50:56)

cija je prizvodnja imunokind




Sanjica26 RR -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 15:58:20)

Anck, sad kad sam pitala dr sta da uzmem T za apetit da bi se malo popravila. Ona me je samo pogledala. I prokomentarisala da je sve to hemija.
Verujem da je sve tako i sa ovim preparatima za imunitet. Nego se mi roditelji hvatamo za neku slamku.




Anck Su Nmaun -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 16:57:07)

Pa to Sanjice
Nema sta im nisam davala, i svhvatila da je to smesno...
Jednom me je mama napicila sto sam kupila Imunotrofinu , koje sam pare dala a sastav smesan! Ona je inace hemicar i uvek to sve proverava.
Voce voce i povrce, jaka htrana je bolje od svake te hemije!




IvanaSK RR -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 17:07:50)


IZVORNA PORUKA: emicaa RR

cija je prizvodnja imunokind

Mislim,Nemacki.




MishMash -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 17:43:31)

Ne znam da li je koincidencija ili šta, ali od kako sam počela da joj dajem Immunokind je bukvalno desetkovan broj odlazaka kod dr. Prošle godine nije ni jednom pila antibiotik, bila je možda samo 3-4 puta prehlađena.

Dala sam joj bukvalno iz očaja, jer je kada je krenula u jaslice bila skoro tri meseca konstantno pod terapijom. Dojena skoro dve godine, jede voća i povrća dosta, orašaste plodove, brusnicu, ceđene sokove pije, baš vodim računa o njenoj ishrani i opet je staaalno bila bolesna.

U mom slučaju ima efekta[sm=smiley1.gif]




Mala Elena -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 19:06:34)


IZVORNA PORUKA: Sanjica26

Anck, sad kad sam pitala dr sta da uzmem T za apetit da bi se malo popravila. Ona me je samo pogledala. I prokomentarisala da je sve to hemija.
Verujem da je sve tako i sa ovim preparatima za imunitet. Nego se mi roditelji hvatamo za neku slamku.



Isti slucaj sa nasim pedijatrom. Rekla mi je samo da ne postoji carobni stapic...
Sta da se radi. Anck, moja E ima jako los apetit. Koliko god se trudila ne ide. Pila je Apetito ali jedna flasica nije dovoljna, treba nam vise u kontinuitetu nego ga sada nemam. Pikovit nisam kupovala..




Mala Elena -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 19:13:13)


IZVORNA PORUKA: MishMash

Ne znam da li je koincidencija ili šta, ali od kako sam počela da joj dajem Immunokind je bukvalno desetkovan broj odlazaka kod dr. Prošle godine nije ni jednom pila antibiotik, bila je možda samo 3-4 puta prehlađena.

Dala sam joj bukvalno iz očaja, jer je kada je krenula u jaslice bila skoro tri meseca konstantno pod terapijom. Dojena skoro dve godine, jede voća i povrća dosta, orašaste plodove, brusnicu, ceđene sokove pije, baš vodim računa o njenoj ishrani i opet je staaalno bila bolesna.

U mom slučaju ima efekta[sm=smiley1.gif]


Ako mozes i kad mozes napisi sastav tog Immunokinda, pretpostavljam da ga imas kod kuce.
Imunotrofinu smo mi uzimali pre, sadrzi samo limunsku kiselinu i jos jedan sastojak cini mi se, neku aminokiselinu i vitamine b grupe. Ona je vise za decu koja imaju problem sa trecim krajnikom.




IvanaSK RR -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 20:51:59)

Imunokind sastav:
Calcium carbonicum Hahnemanni trit. D 6
Calcium fluoratum trirlt. D6
Calcium phosphoricum trit. D6
Sulfur jodatum trit. D12




emicaa -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.12.2016 21:46:01)

ja planiram i tako nesto isprobati,ne vjerujem da ce joj naskoditi ako ne pomogne.A inace vise vjerujem u hemiju nego u prirodu [sm=smiley1.gif]




Sanjalicaaa -> RE: Preparati za jačanje imuniteta deteta (21.1.2017 11:57:31)

Choopo, kako dajes imunoglukan deci? Ujutru ili uvece? Jel uvek na prazan zeludac? Jel zaboravis nekad?
Uzela sam i za sebe i za decu. Nego oni ujutru kad ustanu prvo sto zele je da jedu, ne mogu da docekaju.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  28 29 [30] 31 32   Sledeća stranica >   >>