RE: Da li verujete u bapske priče? (Puna verzija)

Forum >> [Trudnoća] >> U očekivanju (deteta)



Poruka


Leptiric123 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (11.3.2013 15:55:41)

Ja sam svasta cula i uglavnom umrla od smeha...:-)
Ne verujem u to...bas su juce pokusali da me ubede da ne kupujem nista za bebu pre porodjaja,a ja yamo zamisljam kako ce izgledati moj mm kad se porodim,verovatno iskrivljen od slavlja i alkohola...i ja da se oslonim na njegovu nabavku za bebu...to bi bio cirkus.




*Maki* -> RE: Da li verujete u bapske priče? (11.3.2013 18:18:41)

Ne verujem u takve price i smesne su mi,ali sam u takvom okruzenju pa se bojim kako cu reagovati [sm=smiley36.gif][sm=smiley13.gif]




Maraj -> RE: Da li verujete u bapske priče? (11.3.2013 18:20:07)

ma neee




mamamikka -> RE: Da li verujete u bapske priče? (11.3.2013 18:21:46)

meni su te stvari uglavnom smešne, ne verujem nikako.




bojana92 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (11.3.2013 18:22:11)

I meni su rekli da ne kpujem jos nista od stvari za bebu,nego da sacekam da se beba rodi,mislim stvarno strasno...Nerviraju me price i nagadjanja za pol bebe po obliku stomaka,po pupku i slicno.Najvaznije je da beba bude ziva i zdrava.




Cindarella -> RE: Da li verujete u bapske priče? (11.3.2013 18:23:05)

Ne,samo me iritiraju takve price.[sm=hudicek1.gif]




nata11 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (11.3.2013 18:32:18)

Ne nikako samo mi je smesno [sm=smiley1.gif]




imperial -> RE: Da li verujete u bapske priče? (11.3.2013 18:36:56)

Ja recimo verujem u to da se za bebu kupuju stvare tek kad se ona rodi,to mi nekako ima smisla i verujem da ću ja za to da zadužim sestru i mamu,jer ne daj bože kad bi se nešto desilo loše krivila bi sebe da je baš zbog toga,a inače sam po malo sujeverna ali samo za stvari koje mi imaju smisla.




Yula -> RE: Da li verujete u bapske priče? (12.3.2013 18:39:12)

Ja ne verujem, ni mm, a ni sveki. Sveki i ja smo sve pokupovale kada sam bila negde u 7-8. mesecu i hvala Bogu sve je bilo ok. Ako ce nesto da krene po zlu nece zbog toga, sigurno.




anci kv -> RE: Da li verujete u bapske priče? (12.3.2013 19:27:16)

sve ima da pokupujem pre porodjaja!!sta drugo da radim kad budem na trudnickom




zoća -> RE: Da li verujete u bapske priče? (12.3.2013 19:30:45)

ma neeeeeeeeeeeee,moja deca čak nisu imala ni crveni končić oko ruke[sm=smiley36.gif]




vikiveki -> RE: Da li verujete u bapske priče? (12.3.2013 20:37:39)

Zoćo nisu ni moja pa im ništa ne fali...ni ja neverujem u te priče




anci kv -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 10:50:16)

jos 2 nova bisera koja sam cula:
1.koga najvise ne podnosis u trudnoci,iz familije,na njega ce liciti beba
2.ne valja majka da ti zna kad krenes na porodjaj,manje ces da se mucis
ovo je strasno,a to jos cujem od devojke koja ima 30 godina




Olga75 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 11:06:16)

e ne treba mami reci kad ti krene porodjaj
provereno
ja sam moju mamu nazvala i ona je tako ( poradjala sam se u zlo doba od 00 - 02 ) stavila ves da se pere i iskuvala trikotazu [sm=smiley36.gif]
a ja sam se porodila ko kokoska , porodila se iskokodakala i dovidjenja [sm=smiley36.gif]




Cindarella -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 11:11:20)

I meni su rekli da ne treba javiti majci kada krene porodjaj.I da,kada zena krene na porodjaj,ne valja zatvarati ulazna vrata.[sm=smiley24.gif]




lesica -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 11:13:05)

Ovo za ne javljanje mami razumem potpuno-mislim hoće inFrakt da ih strefi dok se ne javimo [sm=smiley36.gif]




Trcosava -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 11:13:15)


IZVORNA PORUKA: imperial

Ja recimo verujem u to da se za bebu kupuju stvare tek kad se ona rodi,to mi nekako ima smisla i verujem da ću ja za to da zadužim sestru i mamu,jer ne daj bože kad bi se nešto desilo loše krivila bi sebe da je baš zbog toga,a inače sam po malo sujeverna ali samo za stvari koje mi imaju smisla.


Živ ti ja, objasni mi kako to ima smisla?




Sanja90 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 11:14:21)

Pa ne bih se bas slozila,ja sam mojoj mami rekla za oba puta da idem da se poradjam i imala sam bas lepe i lake porodjaje... A ovo za vrata prvi put cujem[sm=zmeden.gif]




Trcosava -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 11:15:10)


IZVORNA PORUKA: lesica RR

Ovo za ne javljanje mami razumem potpuno-mislim hoće inFrakt da ih strefi dok se ne javimo [sm=smiley36.gif]

Ja moju ne smem da zovem, ona je imala 3 moždana i mislim da ako bi se nešto, ne daj Bože, zakomplikovalo kuvala bi žito uskoro. Njoj su živci u autu. Tako da što mogu da krijem od nje, krijem.




Sanja90 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 11:17:38)

Trco evo ja cu ti objasnim,pre je bila velika smrtnost dece,pa su zbog toga kupovali tek kad se rodi i to je ostalo od tad da ne valja. Kupis sve stvari i sta ako ne daj Boze nesto podje po zlu,sta raditi sa svim tim stvarima??? E zbog toga kazu da ne valja.Mada u danasnje vreme to bas nema vise smisla jer je medicina napredovala i veoma se retko desi tako nesto,ali kao sto je sigurno-sigurno je..




Olga75 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 11:19:36)

Trco , ja mogu smisleno da " objasnim : zasto bebin ves ne treba das bude nocu napolju - da se u njega ne uvuce kojekakvih bubetina
e sad , posto postoji operacija peglanja - u mom slucaju sa obe strane do ihahaaaaj mislim da ni to objasnjenje bas nije najbolje [sm=smiley36.gif]
za ostalo , sem za kupovanje stvari ne znam
a to za kupovanje je bas onako gadno objasnjenje pa necu da ne kazete Olga nas plasi [sm=smiley13.gif]




Cindarella -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 11:23:42)

Hajde Olga,de der,reci mi,bas me interesuje.
Za vrata je,kako mi mm-ova baba rece,da se ne mucim na porodjaju,nemam pojma kakvo to veze ima.




World -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 11:24:54)


IZVORNA PORUKA: anci kv

jos 2 nova bisera koja sam cula:
1.koga najvise ne podnosis u trudnoci,iz familije,na njega ce liciti beba
2.ne valja majka da ti zna kad krenes na porodjaj,manje ces da se mucis
ovo je strasno,a to jos cujem od devojke koja ima 30 godina


jaooooo, nece valjda da lici... [sm=smiley36.gif] za sada je na mm (a njega bas nesto gotivim[sm=smiley36.gif]), a vidjecemo kasnije u sta ce se pretvoriti.. nadam se da nece u mene... hehehheheheheh

a ovo drugo, pa naravno da sam svima javila da idem da se poradjam, a nisam nista osjetila, sve bilo gotovo za pola sata plafon, na carski se poradjala.. [sm=smiley1.gif]




Olga75 -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 11:25:03)

pa necu Cind , tuzno mi [sm=smiley13.gif]
a to za porodjaj bez muke kazu postis jaje niz majicu i kad padne i lepo se razbije bice porodjaj super




Trcosava -> RE: Da li verujete u bapske priče? (18.3.2013 11:25:46)

Ma daj, reci slobodno Olga, ja u to ne verujem šta god da mi kažeš (btw moram negde da ispišem moj jad i tugu sa mojim gaćama i sušenju napolju U SRED BELA DANA).

Sanja90, moja sestra je npr kupovala za dete, devojčicu, koja je umrla mesec dana nakon rođenja. Te stvari je sačuvala i posle mene pitala da li bi mi smetalo da meni da (PRE porođaja), na šta sam ja rekla da mi naravno ne smeta.

Manje pažnje posvećivati praznim pričama i raditi kako treba. I prošli put, a i sada ću kupovati pre porođaja (ono što nemam) jer to nema ko da obavi.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  40 41 [42] 43 44   Sledeća stranica >   >>