RE: Parket ili laminat? (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Saveti (za) domaćice



Poruka


dddaca -> RE: Parket ili laminat? (2.9.2017 19:41:38)

Parket




madre -> RE: Parket ili laminat? (3.9.2017 19:57:15)

Ova tema moze slobodno da se izbrise[sm=jezicek.gif] ne znam nikog ko bi stavio laminat a ima pare za parket[sm=zmeden.gif]




krin 40 -> RE: Parket ili laminat? (3.9.2017 19:58:24)


IZVORNA PORUKA: madre

Ova tema moze slobodno da se izbrise[sm=jezicek.gif] ne znam nikog ko bi stavio laminat a ima pare za parket[sm=zmeden.gif]

[sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: Parket ili laminat? (3.9.2017 20:24:47)

[sm=smiley36.gif] Bas tako




vocicana -> RE: Parket ili laminat? (3.9.2017 20:33:46)

Volim parket, volim prirodne materijale, ali i laminat nije los, imam ga kod roditelja kuci, tako da je super stvar.




krin 40 -> RE: Parket ili laminat? (4.9.2017 8:52:42)

Mpj laminat ispušta mnogo prašine.Nisam ga birala,bio je u stanu.Možda postoji kvalitetniji ali meni se ovo ni malo nsv




dddaca -> RE: Parket ili laminat? (4.9.2017 9:09:07)

Svud mi je parket, nemam iskustva sa laminatom. Kako ispusta prasinu?




krin 40 -> RE: Parket ili laminat? (4.9.2017 9:13:23)

Ma uzivaj kad imas parket[sm=smiley36.gif]




dddaca -> RE: Parket ili laminat? (4.9.2017 9:23:17)

Uzivam, ali htedoh i ovo da cujem [sm=smiley1.gif]




krin 40 -> RE: Parket ili laminat? (4.9.2017 9:25:32)

Većina nas ima taj problem




dddaca -> RE: Parket ili laminat? (4.9.2017 9:37:11)

Stvarno bezveze. Nisam znala za to




krin 40 -> RE: Parket ili laminat? (4.9.2017 9:40:17)

Ma veštački materijal




Tatjana.87 -> RE: Parket ili laminat? (10.9.2017 23:03:14)

Imam i parket i laminat i koliko god laminat fensi izgledao ipak sam pre za parket nekako mi bolje leži i ako se dobro postavi nema puno sekiracije,a na laminat su mi pala vrata od regala i momentalno ga oštetili na sred srede tako da nije bilo popravke već se moj tata dosetio pa je nekom kružnom testerom isekao taj deo i ubacio novi koji je zalepio silikonom tako da sam tu kao modni detalj ubacila stazicu [sm=smiley36.gif] glasam za parket




isidora88 -> RE: Parket ili laminat? (11.9.2017 8:39:05)

Parket, imamo dovan parket u stanu i nema sanse da bih ga menjala za laminat.




Stalker -> RE: Parket ili laminat? (12.9.2017 9:11:53)

Vidim, ovde je najveci problem sto mora malo da se pocisti stan s vremena na vreme, a najbolji je pod onaj na kome se ne vidi kada je prljav. Ipak, taj parket ima tu mogucnost da izduva svu prasinu kroz prozore napolje dok laminat magnetnim svojstvima privlaci svaku mrvicu na sebe... Ima podjednaka kolicina prasine i na parketu samo je pitanje kome je bitno da u stanu bude cisto, a kome da izlgeda kao da je cisto.

Meni jednom puko laminat i sav sam se isekao na to staklo sto kazete da ga ima unutra - za infromaciju, oko 80 posto materijala koriscenog za laminat je drvo

Ja dajem prednost laminatu za stambeni prostor, parket odnosno drvo za hotele, VIP prijemne sale u institucijama i slicno... da ne nabrajam tehnicke prednosti kvalitetnog laminata, to moze lako da se nadje na netu pa koga ne mrzi neka cita, laku i jeftinu zamenu koja moze da osvezi izgled stana sa novim bojama i dezenima u kratkom vremenskom roku i tako dalje... za vidljivost prasine treba odabrati pravu boju i u kombinaciji sa redovno ciscenje i odrzavanje nece biti problema.

Niko ovde ne spominje ekologiju i zastitu zivotne sredine i kako koriscenje laminata pozitvino utice na taj aspekt.




MamaNecaVo -> RE: Parket ili laminat? (20.10.2017 17:50:52)

Ja vise volim parket iako kazu da.se laminat lakse odrzava




IvanaSK RR -> RE: Parket ili laminat? (20.10.2017 18:03:52)

Da, Stalkeru, najveci problem je ocistiti jednom mesecno. Zamisli kad bi cistile svaki dan po tri puta. Strasno. Ko to jos uopšte radi??




MamaNecaVo -> RE: Parket ili laminat? (20.10.2017 18:31:31)

Bas se pitam ko to jos radi.




degu -> RE: Parket ili laminat? (20.10.2017 21:50:43)


IZVORNA PORUKA: madre

Ova tema moze slobodno da se izbrise[sm=jezicek.gif] ne znam nikog ko bi stavio laminat a ima pare za parket[sm=zmeden.gif]


[sm=smiley36.gif]




Sarav -> RE: Parket ili laminat? (20.10.2017 22:07:31)

Kaže mm danas da je na poslu pričala koleginica kako skida parket kod ulaznih vrata i stavlja pločice, a u hodniku isto skida parket i stavlja laminat[sm=zmeden.gif]lakše se čisti [sm=zmeden.gif]ja sam bila šokirana!




MamaNecaVo -> RE: Parket ili laminat? (20.10.2017 22:17:31)

Ja da mogu,izvadila bi komplet parket i ubacila plocice.




MasnaMasnica -> RE: Parket ili laminat? (20.10.2017 23:17:26)

Mi smo stavili plocice i ja sam odusevljena tako deluje prirodno da niko ne bi ni rekao da su plocice .




Sarav -> RE: Parket ili laminat? (20.10.2017 23:22:37)

Pločice po meni jedino ima smisla stavljati ako se radi podno grejanje, u protivnom su hladne, izolacija loša. Pričala sam sa majstorima baš pre neki dan o tome. U kuhinji nemamo podne pločice, ali ćemo to da renoviramo na proleće. Parket ostaje svuda gde je bio i čeka hoblovanje[sm=smiley1.gif]




MamaNecaVo -> RE: Parket ili laminat? (20.10.2017 23:26:03)

Mene izludjuje sto se na parketu vidi apsolutno sve.
Od kako smo se uselili u stan,tri puta je menjan komplet a isto toliko puta je hoblovan.
Vise nemam snage sa gradjevinskom direkcijom da se razvlacim-zato plocice su plocice. :)

Mada da,podno grejanje prevagne.Ovako,zbog bebe nema sanse da bi se usudila.




MasnaMasnica -> RE: Parket ili laminat? (20.10.2017 23:45:17)

Mi smo uradili podno na pelet,i iz tog razloga su svuda plocice, a ispod njega obavezno dobra izolacija, jeste da nas je skupo kostalo, ali je lepo kada radijatori ne zauzimaju prostor.
A pre njega smo imali parket svuda.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sledeća stranica >   >>