RE: Šta spakovati za more? (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


Ana RR -> RE: Šta spakovati za more? (5.2.2020 23:02:17)

Sanjalice, bio je moj drug pretprošle godine u Zanzibaru, kaže da je fantastično.




gagana83 -> RE: Šta spakovati za more? (6.2.2020 12:47:23)



IZVORNA PORUKA: nata11

Sanjalice ja u kofer nosim gotove zitarice, kutija mleka, kasice gotove u teglicama. Nemam pojima koliko je po propisu i da li ima odredjena kolicina, stavicu 6 kasica vecih pa kako bude. 





Nema ogranicenja za hranu u predatom prtjagu. 
Ja sam prosog leta nosila nesto hrane, za razliku od prethodnih letovanja jer ovog puta nismo bili u hotelu.Ponela sam malu teglicu dzema, sos sa mesom za spagete u teglici, pirinac iz kesice (onaj sto se kuva 10-15 minuta), par ovsenih kasa, pahuljice, gotov pire i par gotovih jela (nismo ljubitelji, ali moze da prodje), malo kukuruznog brasna (tek za jedan dorucak)...Uglavnom to sto ne mora u frizider jer je put bio dugacak a i nocili smo usput, pa mi je bilo cimanje da nosim stvari koje moraju u frizider. E da, i malo domaceg suvog mesa. Tako planiram i ove godine posto cemo opet i apartman.




dunja RR -> RE: Šta spakovati za more? (6.2.2020 14:09:01)

Ja sam brdo čajni nosila za Dubai, u koferu su mi mi zapravo bile samo čajne i ajvari, tj. onošto im fali tamo u belom svetu [sm=smiley36.gif]
Odeću nisam ni nosila, kupila sam sve tamo, na popustima, i nosila drugaricino, zapravo kao da smo sestre, uvek smo nosile isti broj.
Bitno je bilo da hranu od gice prenesem tamo gde gice ne žive [sm=jezicek.gif]

IZVORNA PORUKA: Sanjalicaaa

Let traje ukupno 15h sa presedanjem u Dubaiju.


Klinci su 6 i 4 ali tiker vise ne odbrojava.
Hrana mi je najveca muka. Moracu neku vakumiranu cajnu da spakujem 😂 Ako nista, valjda ima voca u izobilju.
Saljim ti pp. 





Ivanka 75 -> RE: Šta spakovati za more? (6.2.2020 14:14:03)

Dunja 😂😂😂😂😂😂
Zamisli da te neko omirisao i pratio kofer 🤣🤣🤣




dunja RR -> RE: Šta spakovati za more? (6.2.2020 14:26:27)

Iv, znaš li kako sam strepela, kada na skeneru vide ONOLIKO čajni, i zapitaju se šta je sad ovo [sm=smiley36.gif]
Ali prošla sam bez problema.




dunja RR -> RE: Šta spakovati za more? (6.2.2020 14:29:08)

Čini mi se da sada imaju nekoliko srpskih radnji u Dubaiu, gde se bukvalno sve prodaje naše, od Jafe preko plazme, ma svega odavde, ali tada pre 8 godina kada sam išla, nije toga bilo, pa se snalazio ko je kako stigao ;)




dunja RR -> RE: Šta spakovati za more? (6.2.2020 14:29:45)

I rakije je bilo u koferu, naravski [sm=smiley1.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  32 33 34 35 [36]